Uz rok s priatelom - a stale bez sexu...

Príspevok v téme: Uz rok s priatelom - a stale bez sexu...
mitochondria

dobry den, ide o to ze uz vyse roka som vo vztahu, ja som este panna, on uz mal nejake vztahy predomnou, netlaci na mna, zlaty je trpezlivy, a velmi to ocenujem, viem ze mu to chyba...ja by som ten sex s nim uz aj chcela zazit, nejdem tu riesit co ako kam, akurat mam strach z predstavy ze by som mohla otehotniet, ja viem ze ochrana taka onaka...ale aj tak, mam 23, a blba nie som, len ide o tu moznost ze vzdy k tomu moze dojst (viem ze je to zly pristup, ze s takym postojom si sex nikdy neuzijem, ani ten prvy ani ziaden potom, ale aj tak...) riesili ste tiez niekedy nieco take? dakujem

katka298

som úplne rovnaká, môj úplny prvý vzťah bol ked som bola dosť mladá / a neskonale hlúpa ... vyspala som sa s mojím (teraz už EX) len kvôli tomu, aby ON bol šťastný ... a spávala som s ním aj napriek tomu, že som tento strach mala stále v sebe, a pekne krásne sa u mňa vytvorila posexuálna depresia ... nikdy som nebrala antiku , ale v tom vtťahu som pár x užila tabletku po, aj ked som nemusela, dokonca vždy sme použili kondom ale proste som sa aj tak bala ... celé zle ..odvtedy prešli 3 roky, s nikým som už nespala, bližšiemu kontaktu s mužmi sa vyhýbam a začala som si vážiť samú seba, robiť to , čo robí šťastnú mňa, samozrejme neubližovať ostatným atd ... vzťah môže byť úžasný aj bez sexu, škoda len, že v tejto dobe je veľmi málo ludí , ktorý zdiela podobný názor ... držím palce :)

lucka pucka

presne Ebi77 suhlasim plne s tebou ale vidis su dievcata co im nebrani roztahovat nohy hned ako lulita a podobne. Najma tie mlade skolacky.

ebi777

ja som bola s frajerom tiež tak že sme rok nemali sex po zoznamení, a to už máme pred 30tkou,, vzťah, láska nie je o sexe..

práve povrchné vzťahy ktoré fičia len na sexe skoro skončia :)

lucka pucka

Lulita- a podla teba je vztah vyhradne zalozeny len na sexe a bez neho to nemoze fungovat? Si na velkom omyle.
Mitochondria- konecne nejaky ktoremu nejde len o sex. Mozes byt rada druhy by chcel sex uz za pat dni ked ta spoznal. Nieje krestan a caka mozno do svatby alebo neviem.

poPotvorka

aspon vies ,ze ta ma moc rad a ze mu na tebe zalezi a nejde mu len o sex (aj ked ...) ... to je pekne od neho :)
no ale ,ano aj ja som sa bala ,neskor sme sa milovali dokonca bez ochrany a ja nic ,takze zahod svoje obavy ,lebo co ked ho stratis ?