Mate vyhovujuce pracovne podmienky v praci?

Lulita

je to tazke tu zit fakt...neviem ako by som pisala, keby som bola v BA...ale tu na vychode je to o drzku, naposledy som bola pri mori v roku 2004 a tak by osm chcela dovolenku...robime obaja, ale kvoli hypoteke si nemozme dovolit dovolenku ani na SR, aj na kupalisko skrabeme, vsetko mi pride take neradostne...smutne

slnovrat

U nás tiež vyšiel obliekaci kódex , a tiež neviem načo ked sme v kancli a nie v styku s klientmi, koho trápi čo mám na sebe ? MF , by sme sa všetci uvarili. Ani klíma ani pustiť domov, nič. A robiť . V zime naopak mrzneme lebo tam fuci a slabo kúria

Lulita

teda my...

bojkot nepomoze, teraz plno ludi skoncilo skolu, na inzerat, kde som sa hlasila prislo 600 ziadosti behom týždna takze...vzdy sa najde niekto to pojde robit, to by museli daj bojkot vsetci slovaci...tak ako ze nebudu uz robit za 300 e a aj za ludskejsie pracovne podmienky, keby nikto nenastupil take 3 dni do prace, hned by si to rozmysleli a spamatali by sa myslim

slnovrat

U nás je blbe to, že si môžme ponadavat, ale k zodpovednej osobe sa to nedostane, lebo je o niekolko levelov vyššie, priamy kontakt s nimi je samozrejme tabu. A tak jedine petícia ale ľudia sa nespoja.

Lulita

veronika - a tie puncochy musis? keby si si nedala? aj mi mame obliekaci kodex - pri tom ja priamo do styku s ludmi neprichadzam, ale ako pises aj ja som spotena a ODMIETAM chodit ako arabky, to by bola posledna kvapka, to by som odisla, keby som sa musela este topit v silonkach pri tých podmienkach, co tam su, mna tam fakt vidia len kolegovia, inak divne, lebo v parfumerkach v OC a tak zvykne byt dost silna klima, preco nemate? inak je to taka dvojsecna zbran, na jednej strane klima je super na druhej strane vie tak zamavat so zdravim, ze az, vidis a ja osm zvazovala, ze pojdem do parfumerky, dokonca do Fannu som si aj davala uz ziadost, ale neviem, ci by to bol ok napad, som astmaticka

Maoam - dakujem, verim, ze sa podari nieco lepsie, hlavne ludskejsie