Pride to este niekedy?

Príspevok v téme: Pride to este niekedy?
AG572

Zdravim, som uplne smutna a uz ma nebavi takto zit. Mam uz tolko rokov ze som mala byt podla niektorych vydata a aspon jedno dieta. Aj by som to rada, ale nedari sa mi najst toho praveho co mam robit?? Mam vela napadnikov ale ani k jednemu z nich necitim viac ako kamaratstvo, a na silu to nechcem robit. Prote mala som pred 3rokmi vazny vztah, boli sme spolu 5r. uz sme sa chceli brat, lenze akosi to nevyslo a rozisli sme sa, uz su tomu 3r. A vobec sa mi nedari v tych vztahoch s muzmi, som z toho uz zufala, mala som za tie 3r. vela pokusov o vztah ale nic z toho nevyslo, vzdy ked sa zalubil tak to nevyjde.... ako mam tomu chapat? Fakt ma to uz takto nebavi, mam pracu ktora ma bavi som stastna ze ju mam, ale vnutorne sa citim uplne prazdna... mam v sebe strasne vela citov, lasku a nemam ju komu dat strasne by som ju chcela niekomu dat a nemam komu. Za tie 3r. som prezila aj mensie aj vacsie lasky, a jednu taku vacsiu ale aj ta skocila pre nejaky dovod. Uz nechcem byt sama, ked vidim ako kazdy ma niekoho a ja som stale sama tak ma to nebavi, kamosky sa vydavaju, kamarati sa zenia a ja ani len vztah. Naposledy som dostala navrh od jedneho chalana ze chce viac ako kamaratstvo ze chce vztah, ale co mam robit ked to tak necitim co mam fakt nasilu?
Co mam robit uz ma to nebavi, nemam uz chut takto zit.

Vojtoo

Mimulus
to je ono, to je konecne normalna rec. strach..
presne to citim od jej kolegyne aj ja, minimalne trochu stachu ano. blbe no..

Vojtoo

AG572

no ja som na tej druhej strane :)
tj, analogicky, tvoj napadnik.
a bud je to tym vztahom, ak ano, nastuduj si ako sa odlubit cez google v anglictine
a ak nie to, potom mozno zakladas prilis na CHEMII, ktora nemusi prist, ale moze (!!)
ciste teoreticky, pytam sa len preto, ze by som chcel vediet, preco tvoja kolegyna neche mna. mozno je to ten isty a mozno iny dovod.
Povedzme ze ten navrh od toho kamarata co mas, bol uprimny a vies ze ta chce na 100% a ze bude idelany muz aj otec. Aky je dovod ze ho nechces? ani skusku s nim?
napriklad
1. je skaredy (chyba chemia)
2. neveris mu (chyba dovera)
3. nemate spolocny zaujem
4. napis cokolvek, kludne :) daj tie pocity von, mozno sa aj ty nieco dozvies..

AG572

cicvor
tym som chcela povedat ze proste ked nieco pride taketo, tak jednoducho ten osud mi nepraje.... nebolo nam dopriate, rozne prekazky ktore som uz nevladala riesit..... najprv to ze bol mladsi co by asi moje okolie nezvladlo, ok na to by som kaslala a tych prekazok bolo viac a viac a nakonec nas to rozdelilo....

AG572

Vojtoo
neviem mas mozno pravdu, rozmyslam nad tym deno-denne..
snazim sa prist na to kde robim chybu co robim stale zle, z toho 5r. vztahu som si zobrala len pozitiva.... pretoze viem ake chyby by som uz ja vo vztahu nerobila, ale nemam to poucenie sa kde aplikovat alebo nakom. Nedavno som mala narodeniny a je mi hrozne ked mi kazdy praje lasku a laska nikde....

AG572

cicvor
Ano zazila som uz tu pravu vasen, zazila som ju s tym priatelom s ktorym som bola 5r. Potom sa vztah nevyvijal podla mojich predstav, ale napriek tomu som to chcela dat dokopy, no potom prisli ine problemy... financneho charakteru kde sa uz aj ukazal ten jeho charakter, ale to uz je zamnou. A tu vasen som este zazila s dalsim muzom teraz nedavno, a myslim ze este aj vacsiu ako s tym priatelom, len toto bolo kratsie ale omnoho silnejsie!
Praca ma bavi velmi, naplna ma ake iba po profesnej stranke... Ale citovo som uplne prazdna nenaplnena, a tento stav uz neviem zvladnut a ubera mi energiu pri kazdej cinnosti aj pri praci ktora ma bavi :(

cicvor

A mozem sa ta nieco opytat ? Zazila si uz tu pravu vasen ? Myslim nieco take ze ten druhy ta neskutocne pritahoval fyzicky aj dusevne a vzajomne ste si to opatovali...

Ze mas pracu ktora ta bavi je obrovske plus. Podla mna je to vyhra, pretoze niekedy je dost tazke dostat sa k praci ktora by cloveka naplnovala.

Mas z tej prace radost, ci nie ? Podla mna aj praca ktora cloveka bavi je isty druh vasne a je to nieco co by ta malo naplnovat...