Pride to este niekedy?

Príspevok v téme: Pride to este niekedy?
AG572

Zdravim, som uplne smutna a uz ma nebavi takto zit. Mam uz tolko rokov ze som mala byt podla niektorych vydata a aspon jedno dieta. Aj by som to rada, ale nedari sa mi najst toho praveho co mam robit?? Mam vela napadnikov ale ani k jednemu z nich necitim viac ako kamaratstvo, a na silu to nechcem robit. Prote mala som pred 3rokmi vazny vztah, boli sme spolu 5r. uz sme sa chceli brat, lenze akosi to nevyslo a rozisli sme sa, uz su tomu 3r. A vobec sa mi nedari v tych vztahoch s muzmi, som z toho uz zufala, mala som za tie 3r. vela pokusov o vztah ale nic z toho nevyslo, vzdy ked sa zalubil tak to nevyjde.... ako mam tomu chapat? Fakt ma to uz takto nebavi, mam pracu ktora ma bavi som stastna ze ju mam, ale vnutorne sa citim uplne prazdna... mam v sebe strasne vela citov, lasku a nemam ju komu dat strasne by som ju chcela niekomu dat a nemam komu. Za tie 3r. som prezila aj mensie aj vacsie lasky, a jednu taku vacsiu ale aj ta skocila pre nejaky dovod. Uz nechcem byt sama, ked vidim ako kazdy ma niekoho a ja som stale sama tak ma to nebavi, kamosky sa vydavaju, kamarati sa zenia a ja ani len vztah. Naposledy som dostala navrh od jedneho chalana ze chce viac ako kamaratstvo ze chce vztah, ale co mam robit ked to tak necitim co mam fakt nasilu?
Co mam robit uz ma to nebavi, nemam uz chut takto zit.

bibiana.e

soffa, ja uz nie som -nastka, skor dvojnasobok toho, o rók, a mas pravdu, laska sa vnima vekom inak, uplne inak, triezvejsie, dospelejsie a zrelsie. Povedala by som, ze laska je ako fajnove vinko, cim starsie, tym lepsie. Ale aj tak by som nesla do vztahu, kde by mi bol partner vyslovene odpudivy, ale to je snad jasne kazdej. Zaroven aj volba kazdej z nas. My sme strojcom nasho osudu a stastia a nikto iny. Tiez sa mi paci A. Banderas (v mladsom vydani), no neviem si predsatvit vzdielat sa s niekym len preto, ze sa mi paci viac, nez chlap, ku ktoremu citim aj nejake vzplanutie duse. A moj je teda rozhodne opak Banderasa. A dusa nevzplanie z tej fyzickej pritazlivosti. Ale radit tu nejdem, svojho som si brala ani z jedneho ani z druheho dovodu, bolo to nieco medzitym. Prosto mi stacil. Staci mi uz 12 rokov. Aj napriek tomu ze ho milujem, mali sme obdobia, ked som mala chut vsetko vzdat a rozviest sa. Naposledy pred piatimi rokmi. Citila som to prazdno, bol mi cudzi, z nicoho nic. Kratko na to mal nehodu v praci, a kym lezal na JISke, uvedomila som si, ze ho nikdy nechcem stratit.

bibiana.e

Iveta Michael a Mimulus

Najskor ujasnim, ze nepatrim ani na jednu stranu tabora. A teraz k veci.

Tvrde slova od Teba, preto mam otazku. Preco je rozvodovost u nas tak vysoka, ze dve z troch manzelstiev krachne, ked maju mladi ludia slobodu rozhodnutia (a tym padom stavia manzelstvo na lasku a sexualnu pritazlivost) ? A ako je mozne, ze v inych krajinach, kde na vyber nemaju, maju rozvodovost aj 5 az 10 nasobne nizsiu ?

Okrem faktu, ze ludia z modernych kultur riesia banalitu rozvodom a podobne.

soffa

mala by si dat sancu aj muzom,ktori ta nepritahuju,mozno by si bola aj prekvapena.podla mna nemas vyriesenu minulost,vzdy sa vracias a porovnavas s tym vaznym 5 rocnym vztahom.ale kazdy sme iny,vzdy milujeme inac,inak v 16 inak v 25 a inak po 30..len treba dat sancu a zabudnut na minulost.

Iveta Michael

lorinnes

11.7.13,14:46 - úplne najhoršie z celej diskusie čo si jej napísala!

dúfam pevne že si to nevezme od teba k srdcu lebo to nie je pravda a je to klam...pretvárka vo vzťahu..čakanie na lásku?

ak tú citovú vášeň necíti hneď na začiatku tak sa jej nikdy nedočká,naopak ... zničí si život a skončí rozvodom a to je podľa mňa horšie ako status v ktorom je teraz...čo ako ťaživý..

letokruhy

Treba hlavne vedieť čo chceš od vzťahu, mať reálne predstavy, podľa toho si vyberať a určite na niekoho sympatického natrafis. Ja som po roku a pol preberania a už straty nádeje že vôbec niekto taký pre mňa existuje, lebo mám dosť náročné požiadavky, stretla niekoho s kým si pasujeme ako rit na serbel. Až mi je to divne a stale čakám kedy to skončí. Láska to nie je, len priateľstvo, čo je dosť, a stipka vášne. Romantickú lásku so všetkým vsudy mám už sa sebou.

imaginacia

mam rovnaky problem, chlapi normalni ak nahodou existuju (viem, ze este existju, nastastie nie sokm zatrpknuta) tak ma nepritahuju. Tymto stylom to budu cca 4ri roky UPLNE BEZ vztahu (ani pokusy/omyly nikto za ten cas sa mi nepacil natolko, ze by to rperastlo do niecoho viac. Niekedy si vravim- super, aspon nemusim spominat na viac skrachovanych vztahov, inokedy mi je to ale podozrive, ze nikto sa nenasiel. A vies co? BERIEM SI Z TOHO PONAUCENIE-MOZNO CIM DLHSIE JE CLOVEK SAM TYM VIAC LUDI SPOZNA A LEPSIE SPOZNA AJ SAM SEBA TAK JE VäCSIA SANCA ZE SI NAJDE PARTNERA, KTORY BUDE UZ TEN PRAVY! (ano, som este optimistka, som mlada baba a podla mna je kopa mladych chalanov co riesi ten isty problem aj ked su normalni). Hlavu hore, pride to, na dobre si treba pockat a ked nieco dobre najdes, tak necakaj a chp sa sance :)

GiovanniX

ahoj AG572 akoby si pisala o mne,mam vsetko chvala Bohu od prace,penazi,kludneho zivota a predsa sa citim,akoby som nemal nic...cim dalej spoznavam dievcata,tak tym horsie a horsie spoznavam,ktore uznavaju uplne ine hodnoty ako ja,niet slusnych dievcat akoby na svete uz,ale neprestavam dufat,ze este existuje jedna pre mna dakde vo svete,ktora je rodine zalozena,verna,nepije,nefajci,je rozumna,ale asi vela chcem...Kebyze napisem ze hladam babu na kavickovanie,vyvazanie sa na aute a na zabavu,tak za kamion by sa prihlasili...zial taky je dnes svet,treba cakat a dufat,ze raz najdes toho "praveho"...

Mimulus

lorinnes - OMG to si jej čo poradila??? Jasné, že to môže zažiť!!! Nie úplne to isté ale môže. Ak rozmýšľaš takto tak ťa veľmi ľutujem.

lorinnes

ako tu niekto dolu napísal, ty čakaš niečo užasne, čo už ale nepríde, lebo si to zažila...to velke pobluznenie z nejakého človeka, kedy citiš motyle v bruchu a si velmi zalubena..
teraz ked si chces ale zalozit rodinu, mala by si skorej pozerať na všetko z racionalneho hladiska...
či je ten človek zabezpečený, či ma zmysel pre rodinu a či by si si s nim vedela tu rodinu predstavit...už maš dosť rokov a taká láska akú ty čakaš sa prežíva v 19tke a podobne, teraz potrebuješ skorej človeka do života.
Mala by si dat niektoremu z tvojich napadnikov šancu, či je naozaj vhodny