Pride to este niekedy?

Príspevok v téme: Pride to este niekedy?
AG572

Zdravim, som uplne smutna a uz ma nebavi takto zit. Mam uz tolko rokov ze som mala byt podla niektorych vydata a aspon jedno dieta. Aj by som to rada, ale nedari sa mi najst toho praveho co mam robit?? Mam vela napadnikov ale ani k jednemu z nich necitim viac ako kamaratstvo, a na silu to nechcem robit. Prote mala som pred 3rokmi vazny vztah, boli sme spolu 5r. uz sme sa chceli brat, lenze akosi to nevyslo a rozisli sme sa, uz su tomu 3r. A vobec sa mi nedari v tych vztahoch s muzmi, som z toho uz zufala, mala som za tie 3r. vela pokusov o vztah ale nic z toho nevyslo, vzdy ked sa zalubil tak to nevyjde.... ako mam tomu chapat? Fakt ma to uz takto nebavi, mam pracu ktora ma bavi som stastna ze ju mam, ale vnutorne sa citim uplne prazdna... mam v sebe strasne vela citov, lasku a nemam ju komu dat strasne by som ju chcela niekomu dat a nemam komu. Za tie 3r. som prezila aj mensie aj vacsie lasky, a jednu taku vacsiu ale aj ta skocila pre nejaky dovod. Uz nechcem byt sama, ked vidim ako kazdy ma niekoho a ja som stale sama tak ma to nebavi, kamosky sa vydavaju, kamarati sa zenia a ja ani len vztah. Naposledy som dostala navrh od jedneho chalana ze chce viac ako kamaratstvo ze chce vztah, ale co mam robit ked to tak necitim co mam fakt nasilu?
Co mam robit uz ma to nebavi, nemam uz chut takto zit.

agnes998

AG572: mam kamosku, ktora je v 34 sama, furt chodi na rande, furt s niekym inym ale ziaden jej nie je dost dobry, na kazdom nieco najde. Pritom ja vidim ze to uz prehana, ze jej vadia take veci, co su uplne blbosti. Mala som pocit, ze aj ty si ten typ, no mozno som sa mylila. Ja mam teraz tiez 34 a toho praveho som stretla len pred rokom, neverim, ze ty si starsia. Treba len hladat, chodit na rande, stretavat sa s ludmi. Kludne sa zoznamuj cez nejaku internetovu zoznamku (ale nie cez pokec) najdu sa tam vselijaki chlapi, treba preberat, nie vsetko je odpad, najdu sa tam aj normalni. Mna to uz hrozne ubijalo uz som to tak hrozne neznasala furt chodit na prve rande a furt zacinat od znova. Ale nakoniec sa vyplatilo. Treba si skusit najst dobreho chlapa kym si mladsia, lebo neskor bude to najlepsie uz rozobrate, ja uz som s tym mala problem. Ale da sa aj tak. Ale treba hladat a nie sediet doma a cakat, ze nejak na toho praveho nahodou natrafim, vacsinou to tak nie je.

37Marianna

Čakáš na niečo, čo sa uz nikdy opakovať nebude - prvá láska.
Musíš čakať na pravú lásku a nie prvú. Tá je úplne odlišná.

AG572

agnes
Kazdemu z nich som dala sancu a stretavala sa s nimi, ale neprislo to nic tam nieje nic necitim viac....
Ale ja si nemyslim ani ze som narocna, len chcem milovat a byt milovana. A chemia, myslis tym ze sa mi ma chlap zapacit? ..to urcite nie, pri poslednom som sa nanho pozrela a v duchu som si povedala hm vobec sa mi nepaci nic moc, ale napriek vsetkemu som sa v jeho pritomnosti citila velmi zvlastne, a tiez ti neprislo hned, prislo to tiez po case.... ale ten zvlastny pocit tam bol a to ma tak tahalo podvedome k nemu. Takze ja si nemyslim ze hladam nejaku prvotnu chemiu alebo tak.... a narocna ja neviem v com? len chcem milovat a byt milovana.... skor ako narocna tak som asi viac zalozena citovo, co je moje minus....

alino55

AG572 ja som tiez natom rovnako len opacneho pohlavia,a bez prace tak si stale o nieco natom lepsie :)Viem co citis,ake je to tazke lasku dusit vsebe a stale len sklamania..

agnes998

Mne pripada ze si moc narocna, mas dost napadnikov a ziaden ti nie je dost dobry. Ta Laska ci vasen nepride hned, dala si tym chlapom aspon nejaku sancu ich lepsie spoznat? Ja ked som spoznala mojho priatela bol mi akurat sympaticky ale tiez som este nevedela ci s nim budem vediet fungovat aj inak, nebol moj typ. Ale zacali sme sa stretavat a proste to casom prislo. Ak som niekoho odmietla, tak som vedela vysvetlit preco a nebola to len nejaka absencia chemie.

AG572

agartio
Velmi sa mi paci tvoj prispevok dakujem ti zanhno!! Uplne s tym co pises 100% suhlasim, nechcem sa silit do ziadneho vztahu, lebo nechcem vo vztahu len brat ale aj davat, davat tomu druhemu lasku nehu. Len som zufala z toho ze kedy to konecne pride, uz nevladzem takto zit. A trapi ma ze ked nieco pride taketo zak stale prekazky stale nieco, uz mam pocit ze mi neni niekde zhora dopriate :(

agartio

AG572, rozhodne nechod do vztahu nasilu. To je najvacsia katastrofa, ked si ludia robia vztahy zo zufalstva. Teda, ze necitia pravu lasku, ale aj tak oklamu samych seba, a zo zufalstva a zavisti, ze ostatni maju, si proste "niekoho" najdu, len aby mali s kym lezat v posteli.
To si uz rovno mozes zohnat domace zviera, ktore mozes hladkat, bude to lepsie v tom, ze ti s nim aspon nestroskota vztah, a neprivedies na svet deti, ktore budu z toho, co vidia a citia zufale. Pretoze dieta citi, ak to nieje prava laska. A ak sa vztah rozpadne, alebo skripe, deti z toho trpia.

Rozhodne cakaj na ten pocit, ktory hladas. Napovie ti, kedy to bude ten pravy. Nedaj sa obalamutit tymi, co ti hovoria, ze mas strach, a podobne.
Ani to, ze mas v mysli nejaky problem.
Nemas ziaden problem. V srdci to vzdy citis a vies, kedy je to ta prava laska, na ktoru cakas. Rozhodne sa do vztahu nesil, ani nenut a nikdy neupusti. Nikdy nepodlahni zavisti, ze ostatni maju... ostatni maju casto niekoho len preto, ze podlahli tomu zufalstvu a strachu zo samoty. Nedaj sa oklamat. Za par rokov budu zufali aj oni, a nepomoze im ani to, ze v sebeklame zasli az tak daleko, ze sa zosobasili a priviedli na svet deti.
Konieckoncov, okolo seba mozes sledovat minimalne takych 90% zufalych vztahov, z ktorych po par rokoch nieje nic, alebo horor. To ked sa uz kvoli manzelstvu a detom boja rozist.

AG572

Vojtooo
Zaujime teorie zacina ma to bavit, co sa tyka mojho 5r. vztahu ktory skoncil pred 3r. odlubena som uz davno, toho cloveka nelubim uz davno a ani nanho vobec nemyslim, keby prisiel nechcela by som ho nic pre mna neznamena, z toho vztahu som sa len poucila a zobrala si pozitiva z neho, viem ze to nebol ten pravy.
A ten kamarat ktory prisiel s navrhom, no nieje ani skaredy, rozumieme si vieme sa spolu super zasmiat, ale dovod je ten ze k nemu necitim nic viac ako dobre kamaratstvo, necitim taku tu psychicku blizkost, mne vyzor muza bol vzdy jedno, pokial to nieje uplny quasimodo tak vyzor neriesim.... a necakam ani na princa na bielom koni. Len to musim tak citit, ja ked to necitim tak ma nedokaze vztah naplnit a potom by som podvedome hladala ineho a ublizit mu nechcem tym. A na druhej strane ked to tak necitim tak ja sa nedokazem k tomu cloveku priblizit, proste mam blok a drzim odstup, neviem si napr. predstavit to aby som mu mala dat pusu a sex detto proste nedokazala by som to.