Pride to este niekedy?

Príspevok v téme: Pride to este niekedy?
AG572

Zdravim, som uplne smutna a uz ma nebavi takto zit. Mam uz tolko rokov ze som mala byt podla niektorych vydata a aspon jedno dieta. Aj by som to rada, ale nedari sa mi najst toho praveho co mam robit?? Mam vela napadnikov ale ani k jednemu z nich necitim viac ako kamaratstvo, a na silu to nechcem robit. Prote mala som pred 3rokmi vazny vztah, boli sme spolu 5r. uz sme sa chceli brat, lenze akosi to nevyslo a rozisli sme sa, uz su tomu 3r. A vobec sa mi nedari v tych vztahoch s muzmi, som z toho uz zufala, mala som za tie 3r. vela pokusov o vztah ale nic z toho nevyslo, vzdy ked sa zalubil tak to nevyjde.... ako mam tomu chapat? Fakt ma to uz takto nebavi, mam pracu ktora ma bavi som stastna ze ju mam, ale vnutorne sa citim uplne prazdna... mam v sebe strasne vela citov, lasku a nemam ju komu dat strasne by som ju chcela niekomu dat a nemam komu. Za tie 3r. som prezila aj mensie aj vacsie lasky, a jednu taku vacsiu ale aj ta skocila pre nejaky dovod. Uz nechcem byt sama, ked vidim ako kazdy ma niekoho a ja som stale sama tak ma to nebavi, kamosky sa vydavaju, kamarati sa zenia a ja ani len vztah. Naposledy som dostala navrh od jedneho chalana ze chce viac ako kamaratstvo ze chce vztah, ale co mam robit ked to tak necitim co mam fakt nasilu?
Co mam robit uz ma to nebavi, nemam uz chut takto zit.

bibiana.e

p.d.
Nadavas na Slovensko, ale odkial pochadzas? Chvalis sa ze si bol v USA? Aj ja som tam bola, vo Vegas, Miami, NY, ja viac nie, ale co ma byt? A aka je rozvodovost v tej super uber duper USA ? Zeby 50%? Myslim ze ta tvoja super zoznamovacka naslepo a kazdy s kazdym ma chybicku. Proste jse tam vloudila. A na Slovensku sa tiez takto stretnu neznamy ludia, a bud su kamarati alebo nic, alebo viac. Tak o com je tvoj prispevok, okrem utoku na Slovensko ?

p.d.

Trochu to odlahcim:) Podla toho co tu vyznavame by sme sa mali vsetci milovat:) A nie je tomu tak. Je telesna laska skutocne ta ozajstna? Ja si myslim, ze skutocne mozno milovat len svoju mamu a svoje deti. To ostatne je bud chemia alebo sebaklam. My nie sme anjeli v nebi, my nemozeme prijat ich filozofiu skutocne, je to len ideal, utopia.

p.d.

A teraz mame net a to nekonecne pisanie, no fakt "parada".
Vies, ty sa z toho kruhu tak lahko nedostanes, lebo len tak lahko nezmenis svoje myslenie a tie rany len tak lahko nerozchodis, tak sa neznasilnuj a nechaj tomu cas.

p.d.

Ja si myslim, ze tu na Slovensku je to celkovo nejako komplikovane a zakomplexovane co sa tyka zoznamovania. Ja mam rad styl, ktory je napr. v USA, uplne neznami ludia sa stretnu, porozpravaju, ak si nesadnu, tak kaslu na seba a hladaju dalej.
Na obmedzenom SK to bezi tak, ze sa treba nejako extra predtym poznat a kamarati a kokosiny.
Brutal obmedzenost!!!

letokruhy

Najlepšie je, ked vo vzťahoch radia a vyjadrujú sa k nim takí, čo sami vzťahy nemajú, a ani v podstate nemali. Že, Iveta a Mimulus. Majú len nereálne predstavy, ktoré nikdy nenaplnia. Samozrejme že dôvera sa buduje postupne, aj láska. Nemyl si to s nejakými sympatiami, ktoré su len na začiatku vzťahu, kým človeka ozaj spoznas a zistis, na čom si.

bibiana.e

Oprava, Mimulus, oprava - co haldas, lasku alebo posadlost,pobluzenenie?
Je na mna uz neskoro, nedoslo mi to skor, preto pisem az teraz. Medzitym je, pochopitelne, velmi velky rozdiel. Ta prava laska pride praveze neskor, casom, za mesiace-roky a tie motyle (pobluznenie) pridu ihned. Ale tak rychlo ako prislo, aj odide.
Musime najskor toto rozlisit, zaujimalo by ma vela veci, ale to najskor zajtra. Myslis si ale, ze z motylov moze byt laska? Takto si si to predstavoval v Tvojich prispevkoch?

bibiana.e

Mimulus, cize Ty hned ako uvidis zenu, tak ju zacnes milovat? Ziadny postup vo vztahu ale hned laska na prvy pohlad?

bibiana.e

Mimulus, ale no tak, klud. Co riesis? Co sa hned hadas? Trafila som do cierneho? Pytam sa, ako je mozne ze dve miliardy ludi vedia zit aj inak, ako Ty opisujes?
Tu mas jeden clanok, translate.google.com .
Nikdy si nepocul o pribehu, ze boli dvaja kamarati na akcii a tam sa do seba zalubili? Dlhorocni kamarati? Ty si nejaky statista, ze to mas vsetko v malicku? Ja netvrdim, ze v kazdom pripade sa da laska vybudovat, neda sa. Ale si prilis prhky, preco?
Nikdy nerob nic nasilu? Dobra rada, a Ty za nu potom prebalis dieta? Vo vztahu je vehementne doelzity kompromis z oboch stran - uz len to je \\"robit nasilu\\" nieco.
Paci sa mi ale Tvoj nazor, ze si za nim stojis, ako si na tom Ty so vztahom?

Mimulus

,,laska sa vnima vekom inak,,???

alebo ,,triezvejsie, dospelejsie a zrelsie,,???

alebo ,,laska je ako fajnove vinko, cim starsie, tym lepsie,,???

Prepáč ale toto som nikdy u ľudí nepochopil...kde vzali, že sa dá vybudovať dôvera, že sa dá že sa dá vybudovať láska...

Ak človek niekomu nedôveruje tak jednoducho nedôveruje...ak nemiluje od začiatku tak nikdy nebude!!! Emócie sa nedajú budovať - buď - alebo! Ale je to len môj názor.

Jasné, že zakladateľka môže zažiť motýliky v bruchu. jasné, že to ešte príde a kto tvrdí, že to bude iné tak ten nikdy nemiloval. Vždy je to presne taká istá silná emócia...teda ak človek naozaj miluje a dá do toho všetko napriek tomu, že sa sklamal. V naozajstnej láske totiž neexistuje niečo také ako opatrnosť...vyčkávanie alebo budovanie dôvery a vzťahu... Napriek tomu, že mi ľudia veľakrát ublížili tak vždy idem do všetkého naplno, celým srdiečkom milujem a celým dôverujem. A áno veľmi to potom bolí ak tú dôveru niekto sklame ale prečo milovať a dôverovať...s opatrnosťou???

Odkaz pre zakladateľku - nikdy nerob nič nasilu! Riaď sa vždy srdiečkom a vlastnými inštinktami :) Ak sa tak nestalo a motýliky ešte nie sú tak vydrž... A na okolie sa môžeš z vysoka...Kto žije tvoj život okolie alebo ty?