Milujem Sesternicu

Príspevok v téme: Milujem Sesternicu
Zoko6

Zdravím , chcem sa spítať už dlhšiu dobu je tomu rok možno dva stále sledujem svoju sesternicu,čím to je ?? prečo sa mi stále páči viac a viac ? a stále ju chcem mať pri sebe ? je to nejak choré alebo závažné ? kresťanstvo to nedovoluje je to veľký hriech ? rád by som vedel odpoved,a chcel by som jej to povedať,samozrejme neviem ako zareáguje,každý deň na nu pozerám,a ked sa tá ju aj zavolám von,lenže ona netuší možno cíti aj ona to isté len sa to bojí povedať ? prosím pomožte mi neviem čo mam spraviť,zalúbil som sa do nej

Vandal

Keď sa k tomu ešte vyjadrím tak proste je strašne sexi a vravím hlavne ked tak beha v spodnom pradle dneska napríklad bol v izbe a na sebe len spodne prádlo ja som bol v kuchyni a predstavil som si ake by to bolo keby som za ňou prišiel len plesol po riti stiahol tie jej tanga hodil na posteľ a strašne ju pomiloval och čo mám robiť mam strach ako by zareagovala na to

Elizabet22

Tak podla mna si len zmateny, paci sa ti, mas k nej vztah, mate sa radi, je to uplne prirodzene a normalne, nehladala by som za tym nieco zvrhle.

Vandal

Kamo aj mne sa páči sesternica a najviac ked veha len tak v spodnom pradle kks v tedy idem vybuchnúť od nadržanosti mam chuť ju oprieť vyzliecť a vyšukat strašne ale co z toho ked nemôžem

reich

soporaeternu: Všetci ste bratia a sestri? Z ktorej skulavej kolonie pochadzas? ... A nepis tu nabozenske somariny.

soporaeternu

Vsetci sme bratia a sestry :) ked boh stvoril adama a evu tak ich deti sa medzi sebou museli milovat aby plodili dalsie deti..co je vlastne tiez incest :D takze milujme sa vsetci navzajom a hotovo..citom nerozkazes :)

mampa

Ten kto to nezažije netuší aké to je..nevie a nepochopí čo prežívate ked si uvedomujete dôsledky svojho konania.ked človek vie,že nie je to správne ale celé hejo vnútro zúži po tom druhom. ked nič okrem neho nedáva zmysel. sama to teraz prežívam a je to ta najťahšia vec v živote. Ale u nás je to trošku iné. my sme na toto museli dozriet.. u nás to trvá 20 rokov..20 rokov sme to riešili-neriešili. on vzťahmi s priateľkami kt nikdy nevychádzali a ja manželstvom, ktoré sa teraz snažím ukončiť...urobili sme kopu ludí nešťastnými...a koly čomu? koly ignorácii toho čo sme už dávno vedeli. Preto vravím, ak ste si istý dajte tomu voľný priebeh. a uvidíte..

p.d.

Skus sa nad tym zamysliet len cisto na pocitovej urovni. Fakt k nej citis lasku. A pritom ste sa poznali od malicka? Hormony mozu cloveka ovladnut, ale da sa to prekonat.

o.m.g@♥♥♥

Zoko6 prosim ta vsak sa zamysli nad tym je to chore....ako niekto napisal ze dakedy to bolo normalne co je natom ...ale preco to niekedy robili???vsetci odpoved pozname.Skus si to vyhodit z hlavy a najdi si inu dievku a nie pribuznu....