Milujem Sesternicu

Príspevok v téme: Milujem Sesternicu
Zoko6

Zdravím , chcem sa spítať už dlhšiu dobu je tomu rok možno dva stále sledujem svoju sesternicu,čím to je ?? prečo sa mi stále páči viac a viac ? a stále ju chcem mať pri sebe ? je to nejak choré alebo závažné ? kresťanstvo to nedovoluje je to veľký hriech ? rád by som vedel odpoved,a chcel by som jej to povedať,samozrejme neviem ako zareáguje,každý deň na nu pozerám,a ked sa tá ju aj zavolám von,lenže ona netuší možno cíti aj ona to isté len sa to bojí povedať ? prosím pomožte mi neviem čo mam spraviť,zalúbil som sa do nej

laurora

A je to sesternica z 1 pokolenia? Lebo ak ano, tak nato urcite cim skor zabudni, lebo to by prinasalo len a len problemy. Pri rodine zo vzdialenejsieho pokolenia sa po testoch uz da predpokladat, ze by to mohlo byt v poriadku.
Mne sa najviac pacil prispevok Bibiry, ze v stredoveku sa panovcnici brali v rodine, mali deti a bolo to normalne, tak co tu riesime :D :D Moja zlata a ty sa rozumies trosku do historie, preco asi sa brali takto v rodine? Bola to len politika a vsetci dobre vieme kolko deti sa vtedy rodilo s postihnutim, s mentalnymi a fyzickymi vadami.

Kvety zla

zakon na slovensku vztah so sesternicou/bratrancom ako incest neberie - pokial viem, mozu sa aj normalne vziat. jediny problem co tam moze byt je geneticky, cize pred tym nez by ste mali deti je potrebne zajst za odbornikom (ak sa nieco take na slovensku vobec robi).

ta3

:-)) ja ked som mala asi 10 rokov tiez som bola zamilovana do bratranca po usi, napisala som mu list, kde som mu vyznavala lasku, dokonca som povedala, ze ak bude treba, ze si dam koli nemu krv vymenit :-)), stryko ten list zadrzal a potom som bola na posmech celej rodine, no taketo veci sa stavaju, musis to v sebe potlacit, nema to perspektivu, mne pomohol vysmech celej rodiny

Simonella

Zoko , podla mna vela rokov nemas tak si prosim ta najdi ine dievca, preboha.. ved to je skoro akoby si chodil so sestrou :D a ano, v krestanstve je to hriech..nik by vas ani nezosobasil.. a o inceste ani nehovorim.. ved je to chore...
mozno ta to k nej len taha lebo vies, ze ju nemozes mat, ale uvedom si, ze to nie je normalne....ako by zareagovala rodina??? to ani nechcem vediet :D...

zewa

Chceš ju, lebo ju nemôžeš mať. Zamilovať sa je prirodzené a krásne. Môžeš sa zamilovať aj do sesternice. Ale.. Máte veľmi podobný genetický materiál. Vaše deti by mohli trpieť najrôznejšími poruchami. Práve preto nie je dobré rozvíjať tento vzťah do hlbších dimenzií. Sesternici nič nehovor. Bude zmätená. Je dobré začať vnímať váš vzťah ako rodinný, nie partnerský.

o.m.g@♥♥♥

Presne tak p.d.Sesternice mozes akurat tak pomoct ked treba ale zalubit sa do nej FUUUUUUJ je to odprne vsak je to tvoja blizka rodina preboha.........!!

p.d.

Ja ti nieco poviem. Ja ked si pomyslim na svoje sesternice, tak necitim absolutne nic. Ak by trebalo, tak by som im pomohol, ale ja akoby som citil svoju krv, to by som nedokazal prekonat.

Bibira

Myslim ze deti je na svete dost, ktore trpia, a potrebuju pomoc tak naco plodit dalsie deti???
Len kvoli egoistickemu pocitu "mam vlastne dieta"???