Milujem Sesternicu

Príspevok v téme: Milujem Sesternicu
Zoko6

Zdravím , chcem sa spítať už dlhšiu dobu je tomu rok možno dva stále sledujem svoju sesternicu,čím to je ?? prečo sa mi stále páči viac a viac ? a stále ju chcem mať pri sebe ? je to nejak choré alebo závažné ? kresťanstvo to nedovoluje je to veľký hriech ? rád by som vedel odpoved,a chcel by som jej to povedať,samozrejme neviem ako zareáguje,každý deň na nu pozerám,a ked sa tá ju aj zavolám von,lenže ona netuší možno cíti aj ona to isté len sa to bojí povedať ? prosím pomožte mi neviem čo mam spraviť,zalúbil som sa do nej

o.m.g@♥♥♥

A preco nechces mat vlastne deti ale ked tak adoptovane to nechapem.Nemozes mat vlastne ak ano tak to mi je fakt luto:(

Bibira

Mila/y o.m.g@♥♥♥:
Ja konkretne nechcem mat vlastne deti, ale ked tak adoptovane, takze toto nezohladnujem, ale je to myslim si aj na nich dvoch trochu ako sa rozhodnu, mozno adopcia v tomto pripade by bola idealna volba.
Myslim si ze ludia velmi casto riesia problemy inych, najme vztahy, ale sami s tym maju problem takze nechajme veci aj na nich, este ani nic nezacalo, len chlapec ma dojmy, co je pekne, ale uvidime ako sa vyjadri dievca a potom pripadne by sa hladalo riesenie.
Viem ze aj moja kamoska zo starych cias mala priatela nejakeho vzdialeneho pribuzneho,ale boli aj na testoch ci to nie je nebezpecne, a potom sa aj normalne zobrali, aj bola aspon ona tak krestansky zalozena.

Bibira

Nechapem co tu riesite, ved pochadzame z praveku kde sme sa normalne mnozili, potom aj v stredoveku to bolo normalne a aj znami ludia, panovnici apod. si brali svoje sesternice, a nikomu to neprislo divne...akurat ten jeden chromozom navyse...ale taka je uz priroda.