MENZES

1bambulka14

anonymna u niektorych dievčat to pride neskôr, inym skôr...ja som napr. dostala dost skoro, ked som mala 11 rokov...kamaratka dostala asi ked mala 15...u každej to je ine...nie sme predsa všetky rovnake...maj sa

neboj-sa

Ja som robila presne to co ty teraz.Tak isto som to chcela dostat lebo vsetky baby s mojej triedy to maly a ja som bola jedina vynimka a nakoniec to prislo a ako kazdy hovori ulne necakane neplac koli tomu neni to nic hrozne pride to kedy ma ja som ich dostala tento rok a mam 13 a neboj nic ty nieje a kedze uz budes mat 14 prevdepodobne uz aj kazdu chvilu dostanes no niektore baby ich dostanu az v 16.A uzivaj si to pre mna je to zataz ked ich dostanem hlavne ked chodim do skoly a ma naladu na ... musis chodit v skole na WC aby si to kontrolovala ci je vsetko v poriadku a tak naozaj uzivaj si "SLOBODU" kym mozes plus ja kazdy mesiac ked to mam dostat pride na mna znamy predmenstruacny syndrom cize vraciam, boli ma hlava a vsetko dookola naposledy mi tak zle prislo v skole no uz radsej nic nepisem lebo to nedocitas.papa

poliewoocka

Bud rada!Cim pozdejsie,tym lepsie.Budes mat lepsie vyvinute pohlavne organy a relativne menej komplikacii.Ak TO nedostanes do 16,az potom si treba robit starosti.A-prsia sa ti naplno zacnu vyvijat po menarche.

simona

ahojte dostala som minuly tyzden v utorok pru menstruaciu (9.10.2007) tiez som sa pred tym bala ze to nikdy nedostanem ale dostala som ale je to taky problme este stale ju mam uz je to 11dni a norma je 3-7dni!!!Bojim sa ze nieco so mnou je poradte mi pls!:(
viete preco??

Interaktivna

no ja som pocula ze ak dievca este nedostalo menzes tak ked bude jest citron s kecupom spolu tak jej to pride skor,....podla mna hlupost

tddd

mno mám menstruaci a je nepravidelná- beru nejaké antidepresiva a léky na štítnou žlázu- a tak nevím ,zda to zpúsobovat múže i tohle-dekuji

anonymuss

anonymna nemusis sa bat ja mam 14 mala som minuleho roku v septembri a som teraz v janari tohto roku dostala prvy krat tez soms a bala ale som dostala a to v 14 nebojj uvid ss priduu a este ich aj nebdues cchciet.. lebo ekd neicoo alebo niekde chces ist nemozes lebo to ams...drzim palce