MENZES

saskaa

no, anonymka, ja nechápem, aký máš problém, veď s menzesom sú len starosti :-).je to úplne normálne, až keby si mala 15, tak treba ísť k lekárovi. vývin každej ženy je predsa iný, si ešte v puberte, vyvíjaš sa, takže telesné proporcie sa ešte upravia. inak sa trošku ovládaj, ľudia sa ti snažia pomôcť a ty im vynadáš, trošku si kontroluj aroganciu, ale máš 13, chápem :-)

Interaktivna

no akoze mam menzes mozno
4. v zivote a je to hroooza:D boze vkuse si schovavat vlozky a tampony a ist na hajzel a rychlo kym nezazvoni:D no hrooza

evula

anonymka, davaj si pozor na zobak. Ano, moze to byt z toho, ak by si bola velmi stihla, ja som dostala menzes az ked som mala 14, vazila som 37 kg pri vyske 160 cm. Vsetky baculatejsie spoluziacky dostavali uz v 12tich!

majkarka

no ja mam podobny problem. menzes som sice dostala v 15-stke, prsia - skoro ziadne teraz (a to mam uz 19) - no... nieze skoro ziadne - male (A-B kosicky). ale nejde o to. od zaciatku roka sa mi stalo to, ze mi menstruacia vynechala sa aj par mesiacov (2 niekedy 3). ibaze... viem, kedy mam dostat menstruaciu, ale ta nepride. vzdy pred menstruaciou ma zvykne boliet brucho a mam blbu naladu (zrejme predmenstruacny syndrom - ako som to citala). aj tento mesiac to tak bolo, ale menstruacia neprisla - iba nejaky svetlunky vytok tam bol. ale nic ine. moze nieco so mnou byt. a tiez ma boli obcas brucho mimo mentruacie :o(.

zaba

ale ja som nedrzala ani dietu ziadnu,akurat som zacala trochu cvicit,a jedavam uplne normalne...ale pojdem pre istotu k doktorke

misha

zaba, vieš, pri PPP to tak býva. Telo je múdre. Keď je vyčerpané, odbúra najmenej potrebnú funkciu- niekedy navždy, ak neuverí, že ho máš už rada...