Som zavisla na sexe

Príspevok v téme: Som zavisla na sexe
kikuska123

Som zavisla na sexe? Moj priatel nevie pochopit ze to potrebujem viackrat za den a unaveny z skoly a ucenia je schopny ledva jedneho kola aj to je len take kratke ze to nestaci ani na predohru, stale sa kvoli tomu hadame .Nechcem ho podvadzat, ale neviem si predstavit ze by som takto aj nadalej existovala. Myslite ze chyba je vo mne alebo v mojom partnerovi?

Rescue84

vtipne ja som nemal sex ani nespominam moja priatelka je mimo slovenska tak čo ani takova mastrubacia je premna nepodstatna
to to je ma priatelka

Vili

No ja som zavisly od sexu z priateľkou sme spolu už 3 roky a zo začiatku to bolo super ale časom už ona nechce mať sex tak často ale ja s tym mam problem lebo som schopny mať sex kludne aj 5 krat denne ale ona nie nepodviedol som ju kvôli tomu ani to nemam v plane ona sama mi povedala ze som zavisly da sa to ovladať ale je to tažke je to rovnaka zavisloť ako napr pri drogach musel som sa naučit to potalačat ale občas sa kvôli tomu pohadame

hlas

mať sex 3x denne, 7dní v týždni a 365 dní v roku je proste choré a hovorte si čo chcete :) Je to závislosť na sexe, tak ako aj iné závislosti je to choroba :)

fdgfdg

sususu - odpoved je ako pre ktoreho. Niektori to zvladnu lavou zadnou, niektori tazko, ale zvladnu, a ostatni nie. Opytaj sa opacne - Kolko zien by zvladlo sex 2x do dna?
Vidis nemozes zovseobecnovat.
V principe by si kazdy mal najst partnera podla svojich sexualnych potrieb, aby vztah netrpel v tomto dolezitom smere.

Naruzivy

hlas - ja mam 35 rokov a sex kazdy den, ako pisem. A aj ked dost makam, tak si viem(e) najst na to cas. Pre mna je to relax - oddych. Sex predsa nie je namaha - ak to tak vnimas, mal by si si dat vysetrit, ako si na tom, ci nemas nejaky unavovy syndrom. A co sa tyka casu - je to max. polhodinova zalezitost - takze aj napr. 3x za den zaberie tak 1,5 hodiny a je to urcite lepsie a zdravsie vyuzity cas ako niekde pri PC, ci telkou. Nenavazaj sa do zakladatelky temy - treba ludi respektovat a nie posudzovat podla sablony. Ak nie je niekto rovnaky ako ty, neznamena to, ze s nim nieco nie je v poriadku, lebo to kludne moze byt aj naopak...

hlas

kikuska,
ako sex mám rád, asi ako každý chalan, ale každý deň a dokonca niekoľko krát denne? Tak to by už aj na mňa bolo veľa. Ľudia proste chodia do školy, do práce, majú starosti, povinnosti a podobne, nedá sa byť celé dni len zavretý v izbe a sexovať a sexovať a nič iné. Možno keď je človek mladý, tak potiahne určité obdobie ale nie stále, však to nie je normálne :) Zrejme bude problém v tebe, nájdi si chalana, ktorému ide tiež len o sex, ako tebe a môžete byť celé mesiace zatvorení v izbe a robiť to stále dookola, ak vám to bude vyhovovať....

desta

ak nevydržíš ani 3 dni či týždeň bez sexu, problém je v tebe a ako píšeš si závislá.

predstav si, že by si bola vydatá a manžel by ochorel, že by ste sa nemohli milovať napr. takého pol roka. Ako by si to riešila? Opustila by si ho alebo našla si milenca? Ak by Ti na manželovi skutočne záležalo, vydržala by si a nepodviedla ho, hľadala by si jeho dobro. A pre manžela je dobré, keď sa môže na svoju ženu spoľahnúť, na jej vernosť a oddanosť. Láska je verná, oddaná, obetavá.

Ak si závislá na sexe, mala by si s tým niečo robiť. Pri ňom či pri inom, vždy sa dostaneš do situácií, že sex nebude možný. To chceš zakaždým hľadať nového muža? Ak áno, tak potom nie je láska na prvom mieste, ale tvoja žiadostivosť a tú by si sa mala naučiť ovládať, inak ona ovládne teba.