Som zavisla na sexe

Príspevok v téme: Som zavisla na sexe
kikuska123

Som zavisla na sexe? Moj priatel nevie pochopit ze to potrebujem viackrat za den a unaveny z skoly a ucenia je schopny ledva jedneho kola aj to je len take kratke ze to nestaci ani na predohru, stale sa kvoli tomu hadame .Nechcem ho podvadzat, ale neviem si predstavit ze by som takto aj nadalej existovala. Myslite ze chyba je vo mne alebo v mojom partnerovi?

Sito

Sama si si odpovedala ze s predoslimi si taky problem nemala a s niekoho kdo nema rad sex sexualneho maniaka nespravis

kikuska123

Uz sme prilis dlho spolu a neviem si dobre predstavit ze by som mala s niekym odznova zacinat, mne trva prilisdlho kym si s niekym vybudujem doverny vztah aj ked potom sa mu uz viem odovzdat naplno :-)
Skor mi poradte ako ho zmenit a spravit z neho sexualneho maniaka:-)
S predoslymi priatelmi som nikdy nemala takyto problem , len s nim...

Naruzivy

U nas to je opacne. Ja to potrebujem tiez viackrat denne a priatelka vedela o tejto mojej dedicnej veci (mame v rodine hypersexualitu), ale tiez viac ako 1x denne to moc nezvlada. Niekedy sa podari aj 2-3x, len ju potom vsetko boli (akokeby mna nie :), lebo ked je to casto, tak sa chlap samozrejme hned neurobi a niekedy trva cisty sex aj 20-30 minut. Niekedy to vyjde super a parkrat mala z toho taky orgazmus, ze az plakala. Najdi si ineho chalana. Existujeme aj taki, co to potrebujeme viackrat denne.