Green Coffee Bean Pure.... funguje to?

Martina K

Ahojte, mam 35 rokov a moja skusenost? Len s pomocou akejkolvek pilulky neschudnete, kupila som si Green Cofee 120 tabliet + vitamin C 1000mg spolu za 14 eur, pretoze som bola stale unavena, a aby som nejedla kazdy den sladkosti. Mam to ako doplnok, vysadila som chlieb, pecivo, cokoladu, keksy, miesto toho orechy v mede, prip. müsli, aj ked tiez obsahuju cukor, snazim sa jest menej a lahke jedla, vecer nejem vobec, co v tejto horucave nie je az taky problem, zaobstarala som si elipticky trenazer, necvicim pri nejakej velkej zatazi, ale kazdy den 20 minut, po skonceni display ukazuje cca 2,9 prejdenych km. Zatial je to len 3 tyzdne, ale citim sa ovela lepsie, viac vladzem, zda sa mi ze nohy aj zadok vyzeraju trosku lepsie, tak drzte mi palce nech vydrzim...zatial ma to bavi, tak pekny den :-)

dup68

Teraz som pochopil prečo po tom blazneju, ma jeden člen rodiny, akosi to nevidno, normalny sposob je lepší aj smoothie je lepšie,
Vraj ked sa ku každému jedlu prihodí zelenina tak to lepsie funguje a nenaročný pohyb.
Na všetko sa daju ľudia nachytať

dup68

Teraz som pochopil prečo po tom blazneju, ma jeden člen rodiny, akosi to nevidno, normalny sposob je lepší aj smoothie je lepšie,
Vraj ked sa ku každému jedlu prihodí zelenina tak to lepsie funguje a nenaročný pohyb.
Na všetko sa daju ľudia nachytať

timejka20

ahojte nedá mi nereagovať na túto tému ohľadom zelenej kávy. Je síce nechutné že je mnoho fake stránok ktoré ju ponúka za premštené ceny ale čo sa týka mojej skúsenosti užívam kapsule z lekárne už od decembra a schudla som ale 5kg vdaka tomu že vôbec nemám chuť na sladké. Takže niečo pravdy na tom bude že pomáha chudnúť. Jasné že to nieje zázračná pilulka ktorá vám spáli 20 kíl za mesiac ako podvodníci píšu ale tým že eliminuje chuť na sladkosti tak chudnúť pomôže :) Kedysi som jedla každý deň sladkosti a teraz ked som bola na návšteve a dala som si zákusok tak mi vôbec nechutil :D je to super vecička ale treba pri nej pohyb a úpravu jedálnička :)