Život je pisoár

NumLock

Začínam sa strácať vo vlastnom pisoári... Už tomu nerozumiem. No objavil som v tejto smradľavej miestnosti zrkadlo. Má meno dženy, ale je mi to nič platné - uvidím v ňom len seba, pisoár alebo sa na ňom porežem ak nebudem opatrný.

Mimulus

NumLock - nové zistenie... Život nie je pisoár - ty si pisoár, ja som pisoár a nemali by sme sa spoliehať na upratovačku, kým nás vyčistí alebo na technika, ktorý na naše miesto nahodí vírivku. Pretože tá sa správa úplne ináč zase je to zložitejší stroj. My by sme sa mali spoliehať na ,,náš,, samočistiaci režim a veriť, že mydielko uprostred sa nikdy nerozpustí alebo dúfať že ho tam upratovačka stihne dať skôr ako sa tak stane.
Lenže čo robiť ak si starý pisoár bez samočistiacej funkcie?

Mimulus

NumLock - pekne napísané :) vezmi si, že je ten bodkovaný pes čierno biely ale skús si na ňom predstaviť oranžové prúžky, na hlave číro ako sa špacíruje niekde po meste na kolieskových korčuliach + má dúhové krídla a dokáže lietať :D

NumLock

Čo to je to dnes za slabochov? Objavili prázdnosť bežného života a už chcú umierať. Ľudia, dospejte už, nikto vám modriny fúkať nebude. Ani smrť.

anjelik*

NumLock, ty si život, svoj život, žiješ a prejavuješ sa. Tvoje prejavy sa odvíjajú od návodov, programového rozhrania, ktoré sa nazýva osobnosť. U teba voľme slovo pisoár. :oP Tvoj pisoár ti automaticky a okamžite ponúka návod, ako máš vyhodnocovať to, čo vidíš a ako sa máš následne prejaviť a ako sa máš cítiť. Keby bolo možné zaživa vymeniť pisoár, už ti píšem link na predajňu. Ale nedá sa a tak musíš ten svoj pisoár upgradnúť na niečo lepšie, trebárs aj tú vírivku. To sa deje pozorovaním situácií, skúšaním riešiť ich inak ako doteraz, ak doterajšie riešenia neprinášali práve najlepšie pocity, čítaním kníh, komunikáciou s inými formami života, podľa možnosti nie s pisoármi, ale skôr niečim živším. :oP Potom sa tvoj pohľad môže zmeniť a uvidíš farby aj tam, kde si predtým videl šedú. :o) Viac odtieňov šedej tiež nie je na zahodenie, ale skús radšej aj iné farby. :o)))