Predlžovanie vlasov hačkovaním

zuzimulka

ono tie nadpajane vlasy pekne ukazu ci uz v dlzke alebo v hustote vlasov, otazka je do kedy sa to takto moze na vlasy nadpajat, do kedy to tie prirodzene vydrzia :)

Veronicca33

hm, nad ty som tiez premyslala. Mas s nejakymi skusenost? neviem ci su lepsie natrvalo predlzit, alebo tieto clipy praveze :)

Olga3

A nechces si radsej kupit clip in vlasy? :-) remy su najlepsie, mozu sa natacat, farbit, zehlit... a vlastne si ich das kedy len ty chces

Veronicca33

tiež nad predlžvaním premýšlam, ale bola by som najradšej, keby do kaderníctva nemusím ísť... zvladneme to aj doma?

Danka111

Ahoj všetci a Moni monci, mohla by si prosím ta napísať ako si spokojná s exteend magic? Pred letom si chcem dať predĺžiť vlasy a neviem sa rozhodnúť akou metódou ....ďakujem za každú odpoved ...

Zuzulienka951

Ahojte. Už viac ako 3 roky mám predĺžené vlasy touto metódou a vôbec nemôžem zdieľať tieto názory. Je pravda, že prvé 2 dni som si na metódu TV-Stripe zvykala, ale potom už bolo všetko v úplnom poriadku a to až do dnešného dňa. Som nesmierne spokojná s kvalitou vlasov a hlave s tým, že spoj je takmer neviditeľný, čo je pre mňa veľmi dôležité, lebo mám dosť jemné vlasy. O tom, aby mi táto metóda zničila vlasy sa nedá ani hovoriť, skôr som si konečne trochu dopestovala svoje. Ja metódu TV-Stripe môžem len vrelo odporučiť. Skôr by som Vám možno odporučila zavolať do firmy, ktorá to ako jediná vyrába, tá Vám super poradí a ešte aj odporučí zaškolený kadernícky salón kde si to môžete nadpojiť.

MartinaPrievidza

Baby ahojte. Som poriadne prekvapená z recenzií, ktoré tu čítam. Dlho som premýšľala nad predĺžením vlasov a bola som rozhodnutá pre túto metóda ( TV-Stripe). Má to známa mojej známej a je nadmieru spokojná. Na vlastne oči som videla tú metódu, kedy to síce bolo už trošku odrastené (pol centimetra) ale vyzeralo to fajn, spoje nebolo absolútne vidno. Sledujem ich na FB a pri zhliadnutí ich fotiek pred/po a videí, ktoré dávajú ma to uisťuje v tom, že je to dobrá metóda. Ale teraz neviem čo mám robiť. Prosím Vás baby napíšte mi, v ktorých salónoch ste si to dali robiť, aby som sa im určite vyhla keď ste nespokojné a ktorú metódu by ste odporučili vy?

Moni monci

Velmi zla metoda je TV stripe a velmi draha. Ziadnu vyhodu tejto metody nevidim. Mam ju vyskusanu a velmi to lutujem. Pol roka mi trvalo, kym som si vlasy ako tak dala dokopy po tejto metode. Ale reklamy nato davaju, akoby islo o nejaky zazrak, pritom to tak vobec nieje. Mne to vadilo,svrbelo, tahalo a tie pasy boli aj vidiet, proste nebolo to vobec prirodzene a isla som si hlavu vyskriabat, tak mi to vadilo. Som rada, ze uz to mam dole. Teraz sa chystam na exteend magic, tak dufam, ze to bude lepsie ako Tv stripe.