Predlžovanie vlasov hačkovaním

Danka111

Ahoj všetci a Moni monci, mohla by si prosím ta napísať ako si spokojná s exteend magic? Pred letom si chcem dať predĺžiť vlasy a neviem sa rozhodnúť akou metódou ....ďakujem za každú odpoved ...

Zuzulienka951

Ahojte. Už viac ako 3 roky mám predĺžené vlasy touto metódou a vôbec nemôžem zdieľať tieto názory. Je pravda, že prvé 2 dni som si na metódu TV-Stripe zvykala, ale potom už bolo všetko v úplnom poriadku a to až do dnešného dňa. Som nesmierne spokojná s kvalitou vlasov a hlave s tým, že spoj je takmer neviditeľný, čo je pre mňa veľmi dôležité, lebo mám dosť jemné vlasy. O tom, aby mi táto metóda zničila vlasy sa nedá ani hovoriť, skôr som si konečne trochu dopestovala svoje. Ja metódu TV-Stripe môžem len vrelo odporučiť. Skôr by som Vám možno odporučila zavolať do firmy, ktorá to ako jediná vyrába, tá Vám super poradí a ešte aj odporučí zaškolený kadernícky salón kde si to môžete nadpojiť.

MartinaPrievidza

Baby ahojte. Som poriadne prekvapená z recenzií, ktoré tu čítam. Dlho som premýšľala nad predĺžením vlasov a bola som rozhodnutá pre túto metóda ( TV-Stripe). Má to známa mojej známej a je nadmieru spokojná. Na vlastne oči som videla tú metódu, kedy to síce bolo už trošku odrastené (pol centimetra) ale vyzeralo to fajn, spoje nebolo absolútne vidno. Sledujem ich na FB a pri zhliadnutí ich fotiek pred/po a videí, ktoré dávajú ma to uisťuje v tom, že je to dobrá metóda. Ale teraz neviem čo mám robiť. Prosím Vás baby napíšte mi, v ktorých salónoch ste si to dali robiť, aby som sa im určite vyhla keď ste nespokojné a ktorú metódu by ste odporučili vy?

Moni monci

Velmi zla metoda je TV stripe a velmi draha. Ziadnu vyhodu tejto metody nevidim. Mam ju vyskusanu a velmi to lutujem. Pol roka mi trvalo, kym som si vlasy ako tak dala dokopy po tejto metode. Ale reklamy nato davaju, akoby islo o nejaky zazrak, pritom to tak vobec nieje. Mne to vadilo,svrbelo, tahalo a tie pasy boli aj vidiet, proste nebolo to vobec prirodzene a isla som si hlavu vyskriabat, tak mi to vadilo. Som rada, ze uz to mam dole. Teraz sa chystam na exteend magic, tak dufam, ze to bude lepsie ako Tv stripe.

Helgga

NEODPORUCAM zienky, blba metoda,uplne otrasna, vlasy vam to sice neznici, ale polovica vam pri odpajani vypadne a tesne po napojeni to strasne taha a svrbi a proste cele zle. Nechapem tuto metodu, radsej si vyberte inu len nie Tv stripe.

monca1

Tiež som bola na predlženie vlasov TV stripe a nebola som spokojná. Ked mi vlasy napájali bolo to neprijemne,akoby ma šili zaživa a šklbali mi pritom vlastné vlasy. Ked mi to potom dali po asi 2 mesiacoch dole, myslela som ze odpadnem. Vypadalo mi vela vlastnych vlasov a už som si to naspat nedala. Blba metoda, akoby ste mali prišité k vlastnym vlasom niečo... je to neprijemné a tažko som si zvykala.

Henrieta1122

Dala som si v Nitre predlzit vlasy metodou TV stripe, ale lutujem to velmi. Mam jemné a redšie vlasy a zato som sa rozhodla pre tuto metodu, lebo že vraj aka je dobra a šetri vlasy atd. Za vlasy som zaplatila 550 euro, ale vlasy boli fakt kvalitne. Praca stála dalsich 150 euro. Prvy tyžden som myslela, že to nevydrzim, velmi to tahalo, tlačilo a aj bolelo pri česani, ani spať som poriadne nevedela. A neskutočne mi svrbela pokožka hlavy. Ten tyl, do ktoreho boli vháčkované moje vlasy a čo som mala na hlave mi velmi vadil. No po takom týždni to trošku povolilo a začala som si zvykať. Lenže po takych 3 tyždnoch sa mi pramene začali uvoľovat, vobec dobre nedrzali a vadili mi pri česani. Potom mi jeden pramen pri česani vypadol, a o tom kolko vlasov mi s tym pramenom vyšklbalo aj vlastych vlasov ani nehovorim. Proste uplny horor. Volala som mojej kaderničke a povedala, nech pridem, ze mi to dorobi. Tak som išla a pramen mi zas pripevnila.Teraz som presne 5 tyždnov po predlzeni a dalsie 2 pramene mi doslova už iba vysia na vlásku a zachvilu vypadnu. Mam pocit, ze táto metoda vobec nie je taká super a šetrná k vlasom. Kvalitne su iba vlasy,ktoré táto firma poskytuje, ale metoda je uplne otrasná a strašne drahá. A bojim sa toho dna, ked mi daju všetky pramene dole, že kolko vlasov sa mi pritom vyšklbe s tym tylom. Som zhrozená a nikdy viac TV stripe.

Lucia Lusy

Asi pred dvomi týždňami som si touto metódou dala urobiť vlasy .. dala som 400€ za vlasy aj s prácou a výsledok ? Asi 3pramene dole .. rázová na hlave .. neviem spat tlačia má .. a idem na prepojenie dávam si keratín .. dámy neodporúčam zbytočne míňanie peňazí a nehovorím ani potom ako má svrbí pokožka na hlave .. fakt nepríjemné

TV-Stripe

Túto novinku priniesla na trh v marci naša firmy Fischbach-Miller s.r.o.Tvárov kampane sa stala Lenka Šoošova a do dnešného dňa ju vyskúšalo už aj množstvo známych tvári. Jedná sa o veľmi šetrnú metodu nadpájania vlasov, pri ktorej sa kladie dôraz hlavne na prirodzený vzhľad a čo najmenšie zaťaženie vašich vlasov. Viac informácie nájdete na našej web-stránke www.fischbach-miller.sk , v sekcii TV-Stripe kde zároveň nájdete aj všetky salony na slovensku zaškolené touto metodou.

S pozdravom FM