Predlžovanie vlasov hačkovaním

TV-Stripe

Túto novinku priniesla na trh v marci naša firmy Fischbach-Miller s.r.o.Tvárov kampane sa stala Lenka Šoošova a do dnešného dňa ju vyskúšalo už aj množstvo známych tvári. Jedná sa o veľmi šetrnú metodu nadpájania vlasov, pri ktorej sa kladie dôraz hlavne na prirodzený vzhľad a čo najmenšie zaťaženie vašich vlasov. Viac informácie nájdete na našej web-stránke www.fischbach-miller.sk , v sekcii TV-Stripe kde zároveň nájdete aj všetky salony na slovensku zaškolené touto metodou.

S pozdravom FM

Luna1001

Ahojte baby,
ja uz mam touto metodou predlzene vlasy 3tikrat a mozem to len odporucat....na Sr je to pomerne novinka, ja som si to vzdy davala robit v zahranici... vola sa to TV stripe alebo aj ,,na gumicku", viem ze na Sr to robia v Dream Factory v Ba.... robi sa to akoby privazovanim vlasov na vlastne... gumickou- natahovacou nitou, a privazuje sa to az na hlavu (aby to vyzdrzalo, co najdlhsie)... vlasy to nici minimalne... prvy den/dva to neskutocne boli... lebo na hlavu je brutalny tlak, ako ked mate silno zaviazany cop... ale to prejde, da to potom uvolni... po tyzdni vas mierne svrbi hlava, ale to sa da tiez zvladnut... inac je to super, stara sa o to ako o vlastne... nevypadava to... vydrzi to priemerne 4 mesiace ( 1krat. mi to dokonca vydrzalo pol roka) ....a platila som za to...350e aj s vlasmi aj s pracou... po vyrasteni... mi spoj odstrihla... a kvazi vyslobodila moje vlasy...iba ich odpojila... moje vlasy boli sice oslabene,ale nie tak znicene ako po keratine... ODPORUCAM!

pettika

no to by aj mna zaujimalo kde to robia a za kolko vyzeralo to fakt super a kto vie hackovat to moze urobit len keby sa nasiel niaky navod na nete by to bolo fajn