Mladý milenec, čo robiť?

Príspevok v téme: Mladý milenec, čo robiť?
matka457

Ahojte, mam taku otazku? Je to normalne podla vas mam milenca ktory ma 21 a ja 30... je strasne zlaty rozumieme si skvely, a v sexe je najlepsi akeho som mala, v tom si rozumieme velmi dobre. A robime veci ktore on nikdy nerobil pri inej ani ja pri inemu... proste tie veci idu tak prirodzene v sexualnej obasti... a najradsejby sme sa milovali kazdy den, proste strasne nam to spolu chuti. Len problem je v tom ze on ma priatelku ja nemam nikoho...
Ale my sme si aj lasku vyznali cize nieje to o sexe len medzi nami ale aj sme sa do seba zalubili. Ale vztah s takym mladym?

Cindy35

no vsak ja som to pisala v inej teme, ja ked tomu Miesizelezu co ho poznam z internetu pripomeniem jeho priatelku, vzdy to zahovori a posiela mi vela boztekov atd., podla mna stacilo ze 5x som sa na nu pytala, ked to jemu nevadi, preco by to mne malo vadit.. vsak muz nie je daka handrova babika, tiez ma rozum a urcitu zodpovednost. vsak Ty si nezadana, nepodvadzas s nim svojho partnera, preco by si mala preberat zodpovednost za neho

a u Teba podla mna problem je to ze muz 21 rocny je skor len take velke dieta, asi posledne na co mysli je viazat sa a trvaly vztah.. nenajdes si radsej niekoho zrelsieho aby si s tymto nestracala cas? ak teda Ty hladas vztah.
ale ak si s nim stastna a vyhovuje ti to, neries, cas to sam vyriesi

lilyiankaa

no chúda tá jeho priateľka .... a ty tiež maj rozum a kašli na neho ..aj tak z toho nič nebude, keď vie podvádzať súčasnú priateľku, časom by to robil aj tebe ..ak by ste sa teda náhodou dali dokopy ...

matka457

No len ja neviem co s tym dalej, proste co sa tyka sexu je splu super ale tak ja som niekedy predtym viac prejavovala tie emocie k nemu... no uz to tak necitim, neviem co citi momentalne on...
Sak viem ze to neni dobre ked ma priatelku, ale viac menej na to ma mysliet on nie ja, aj by ju miloval a chcel by s nou zostat... tak nech ju nepodvadza, ja ho nezvadzam to robi praveze len on, on vzdy zacne. Je to jeho priatelka nie moja, ja nepodvadzam nikoho. A cindy35 ma pravdu...
Ja som chcela viac zo zaciatku ale teraz uz neviem ci este chcem.... proste boli sme spolu naposledy a uz som to tak necitila, on to videl ze uz som nejaka ina.... on mi tie emocie prejavoval je strasne nezny, on nechce v kuse len sa milovat on skor len tak lezat a mazlit sa bozkavat, ja opak no viac len ten sex...
Ked ja uz neviem co dalej s tym robit.

Cindy35

zalezi co hladate a ako dlho to uz trva a celkovo na okolnostiach - mozno si nevedela ze je zadany, ked ste sa spoznali.
viem ze ludia ta odsudzuju ze on je zadany, ale na to ma mysliet hlavne on
ak ti staci len sex, nemas sa na co stazovat.
ak chces ale viac- je to na nom, ci pojde za hlasom srdca - ak Ta miluje, ako vravi. alebo chce zostat so svojou priatelkou

kiss6666666

dalsi co si chcel len uzit, ziadna laska nic, na to zabudni...
vzi sa do pozicie jeho priatelky, tebe by sa pacilo keby ta niekto podvadzal?
ty to nepriamo vlastne podporujes, takze odist z tohto vztahu co najskor

lalle

Čo robiť? Prestaň sa správať ako chudera a prestaň spávať so zadaným chlapom. A ešte si tu pýtať rady, či by si si s ním mohla prípadne začať nejaký vzťah. S chalanom, ktorý nemá problém podvádzať pravidelne svoju priateľku. To si myslíš, že teba by nepodvádzal, ked teraz je toho schopný? Ja by som určite nad vzťahom s takýmto chlapom ani nepomýšľala, lenže ja by som so zadaným mužom ani nespávala,tažke ťažko povedať. Možno tebe by to ani nevadilo, keby mal popri tebe aj dalšie.

tessy00

mladý chalan si môže užiť so staršou, tak prečo by to nevyužil, ale to neznamená, že chce s tebou vzťah, ani to, že ste si "vyznali lásku" (až sa mi nechce veriť, že máš 30 rokov)..to sú iba také reči, dôležité sú skutky a tu je faktom to, že má priateľku