Mladý milenec, čo robiť?

Príspevok v téme: Mladý milenec, čo robiť?
matka457

Ahojte, mam taku otazku? Je to normalne podla vas mam milenca ktory ma 21 a ja 30... je strasne zlaty rozumieme si skvely, a v sexe je najlepsi akeho som mala, v tom si rozumieme velmi dobre. A robime veci ktore on nikdy nerobil pri inej ani ja pri inemu... proste tie veci idu tak prirodzene v sexualnej obasti... a najradsejby sme sa milovali kazdy den, proste strasne nam to spolu chuti. Len problem je v tom ze on ma priatelku ja nemam nikoho...
Ale my sme si aj lasku vyznali cize nieje to o sexe len medzi nami ale aj sme sa do seba zalubili. Ale vztah s takym mladym?

evulienka234

Pozri sa na to realne ty mas 30 on má 21, mas s nim skvely sex a rozumiete si aj mimo sexu. kde je problem? no predsa 9 rocny vekovy rozdiel. jeho priatelka ma kolko rokov, tipujem, ze je to nejaka sexi 19 alebo 20. co s nou robi? chodi do kina, na kavu obsas sa miluju? a ty s nim co robis? chodis do kina, na kavu a sex. bud nech si chlapec vyberie alebo ho kopni. ved to je tak ponizujuce. necitis sa trapne ked viez, ze ma priatelku? ja by som sa citila a urcite by som sa z toho aj pogrcala....

Cindy35

to z biologickeho hladiska znamena, ze ste vhodni partneri na splodenie potomka - mali by ste pravdepodobne pekne a sikovne dieta - kedze mate medzi sebou taku silnu chemiu.
citala som o tom knihu Valka spermii.

ak vsak dieta vo vasej situacii neprichadza do uvahy tak uz je na tebe ci sa s nim chces stretavat alebo co vlastne ocakavas

mirka457

No ide o to ze sa s nim stretnem normalne nie za ucelom sexu, proste sa stretneme ze pokecame ako sa kto ma a takto. Lebo my si napriek vekovemu rozdielz rozumieme aj v inych veciach a zdielame podobne nazory v zivote, cize vzdy ked sa stretneme a pokecame si dobre uz len z toho mame zazitok. No ale ked sa spolu stretneme tak to nechame aka je ta chemia silna, a proste dojde neskutocna chut ktora sa neda ovladat ja neviem ci sa vam to stalo uz, ale doteraz som sa vzdy vedela pri kazdom ovladat a ked som si povedala nic nebude tak nebolo. Ale s nim neviem proste, a ten isty proces je aj unho, si povie ze sa so mnou nebude milovat len si pokecame tiez si da ten zavazok, ale nikdy to nedodrzime proste len staci mala pusa u nas a sme tam kde sme neplanovali byt...
Mna to stve ze neviem odolat, potom si to vycitam ze som krava a ze co si od toho slubujem a takto. Ja neviemzo zaciatku som bola zalubena ale nejak som pochopila ze to nema vyznam tak som to nechala tak... chybal mi ako clovek na kavu a tak fajne pokecat.. nechybal mi akoze sex... a vzdy sa chcela s nim stretnut a pokecat ako sa ma.... ale ked sa stretneme chemia je tak silna ze sa to neda ovladnut... a neviem ako z toho von..

laurora

No asi som zo stredoveku:) ale ked chcu mat magicky trojuholnik a nikomu to nevadi, OK. Ale ked sa tu pyta co ma dalej robit...tak ja neviem odpovedat inak ako takto...

Cindy35

laurora, ty si asi dosla zo stredoveku. o tom sa vie ze muzi nie su monogamni, s tym nic nespravis, iba co sa zbytocne rozculujes.

Hakiram

...nestrácaj s mladučkým čas, 30 rokov je veľa na to, aby si sa nechala takto vodiť za nos.... Dobrý sex je síce dobrý sex ale časom by ti už nestačil (iba ten sex myslím). Tak sa môžeš namotať, že budeš mať problém, ako z toho von...
30-ročná žena by mala už inak rozmýšľať ...

laurora

Tak potom ked si od toho nic neslubujes o co ti ide? Naco mas vztah, ktory je jasne, ze nechces aby bol zalozeny len na sexe, lebo s nim rada chodis aj na kavicky, ale tvaris sa, ze nemas ani ruzove okuliare a neslubujes si od toho nic. Naco s nim spis? Si uvedomujes, ze ta to len vnutorne trapi cele nie? A ze ti povedal ze ta miluje to je jedno ci pri sexe ci mimo neho a ma pritom frajerku?? Aj frajerke urcite rozprava, ze ju miluje a o hodinu ide pretiahnut teba. No krasa. Zeny,ved nebudte take ubohe (niektore) ze dovolite chlapom aby sa s vami takto hrali a pritom si dobre uvedomujete, ze nemate povahu mat len chlapa kvoli sexu, lebo sa nato namotate...Ale nechavate sa takto vykoristovat...

matka457

Ved ja ani neocakavam ze to bude mat nejaku perspektivu toto, ja nemam nasadene ruzove okuliare... proste len mi je s nim dobre no a ked niesom s nim tak mi chyba ale nenamyslam si a neslubujem si od toho nejaky vztah. Len som tak teraz na tom tak ze neviem co dalej robit....
A ked niekto tu pisal ze pri sexe mi povedal ze ma miluje, to mi urcite nepovedal pri sexe ok! to mi povedal mimo toho, ved sa nestretavame len za ucelom sexu ideme normalne aj tak von na kavu pokecat...

laurora

To su strasne spiny nektori chlapi.. ale aj niektore zeny su strasne hlupucke. Ze 30 rocna zena si nevie urctit ake priority vo vztahu chce a zalubi sa do kkta co bezcharakterne podvadza svoju frajerku a este sa aj oblbuje a namotava milenku, ktora mu na to hned skoci... To ze ma frajerku, ano nato ma mysliet on, nie ty, ale co potom ocakavas od toho? Ved vies od zaciatku, ze ma frajerku a aj tak s nim planujes vztah? a este aj ten vekovy rozdiel...Nevravim, ze nemoze byt do teba chvilkovo zalubeny , ale na 80% z toho velmi rychlo vytriezvie a urcite s tebou vazny vztah nebude chciet...a ked hej, tak velmi kratky. Si uvedomujes, ze to nema ziadnu perpsektivu nie? ...Preber sa z toho sna, draha :)

Lulita

boze zeny, majte trochu ucty voci sebe, aj mne vypisuju zadaní, al emne sa takí chlapi hnusia, taki vam nikdy verni nebudu