Mladý milenec, čo robiť?

Príspevok v téme: Mladý milenec, čo robiť?
matka457

Ahojte, mam taku otazku? Je to normalne podla vas mam milenca ktory ma 21 a ja 30... je strasne zlaty rozumieme si skvely, a v sexe je najlepsi akeho som mala, v tom si rozumieme velmi dobre. A robime veci ktore on nikdy nerobil pri inej ani ja pri inemu... proste tie veci idu tak prirodzene v sexualnej obasti... a najradsejby sme sa milovali kazdy den, proste strasne nam to spolu chuti. Len problem je v tom ze on ma priatelku ja nemam nikoho...
Ale my sme si aj lasku vyznali cize nieje to o sexe len medzi nami ale aj sme sa do seba zalubili. Ale vztah s takym mladym?

cloo

Ženy chcú dnes silou mocou dokazovať svoju nadrovnoprávnosť s mužmi, tak si aj ony hľadajú mladších mladších. Ja by som nechcel staršiu žensku vedľa seba ani náhodou, čím staršie, tým nechutnejšie...Mam skoro 50 a neviem si vedľa seba predstaviť nejakú 60-ročnú buchtu. Prednosť dávam mladým ženám vo veku 18-20 rokov.

davido24

ľudia!
však téma je stará rokov ...čo tu ešte teraz riešite?????
tí dvaja už možno ani spolu niesú....

renata18

ten vztah by az tak nevadil, keby on nema priatelku. trvala by som na to aby sa rozisli alebo aby sa vyjadril ci chce teba alebo ju

mimila

podla mna to nie je az taky vysoky rozdiel, ak si ovsem rozumiete. teraz je doba uplne ina ako bola kedysi, takze sa nad vekovymi rozdielmi ludia asi uz ani nepozastavuju

adr1a.

Vsak je to tema z r.2013 tak co riesite :D a ten vekovy rozdiel nie je este najvacsi)) poznam aj vacsie ale tam ide o vztah nielen o sex ako tu.