Povedať jej to či to nechať tak?

Príspevok v téme: Povedať jej to či to nechať tak?
Mirka555

Ahojte, mam jednu dobru kamosku ktora ma priatela su spolu necele 4r. a viem ze on ju podviedol, a aj napriek tomu je s nou... ona o nicom nevie on sa tvari akoby nic a je stale s nou.... Viem to na 100% kedze moj brat je jeho velmi dobry kamarat, viem ze sa stretaval s nejakou babou aj s nou spaval a dokonca sa priznal aj bratovi ze sa do tej baby zalubil, len z lutosti nedokaze opustit svoju priatelku... a vraj ta baba ho nechala lebo ze je zadany a on podla mna je s nou stale v kontakte aj jej pise lebo ju chce. Co vy ste robili, ja ten kamoske to nemozem len tak povedat.. viem toho vela ale nechcem jej ublizit, a potom by aj on povedal mojmu bratovi te ho zradil a vytaral mi to. Ale aj ked chlapi drzia spolu tiez mu nieje jedno co jej vyparatil.
Co mam robit, ta kamoska je zlata baba a vela chlapov ma o nu zaujem.
Diki za rady

Mimulus

Do žiadnych vzťahov by sa človek, ktorého sa netýkajú miešať nemal. Nakoniec môžeš byť tá najhoršia ty. Ale pravdou je že kamarátka je kamarátka... Ja by som jej dal dôkaz!
Fotky, videá - jednoducho niečo čím to svoje tvrdenie potvrdíš a potom jej to povedz s kľudným svedomím.