Povedať jej to či to nechať tak?

Príspevok v téme: Povedať jej to či to nechať tak?
Mirka555

Ahojte, mam jednu dobru kamosku ktora ma priatela su spolu necele 4r. a viem ze on ju podviedol, a aj napriek tomu je s nou... ona o nicom nevie on sa tvari akoby nic a je stale s nou.... Viem to na 100% kedze moj brat je jeho velmi dobry kamarat, viem ze sa stretaval s nejakou babou aj s nou spaval a dokonca sa priznal aj bratovi ze sa do tej baby zalubil, len z lutosti nedokaze opustit svoju priatelku... a vraj ta baba ho nechala lebo ze je zadany a on podla mna je s nou stale v kontakte aj jej pise lebo ju chce. Co vy ste robili, ja ten kamoske to nemozem len tak povedat.. viem toho vela ale nechcem jej ublizit, a potom by aj on povedal mojmu bratovi te ho zradil a vytaral mi to. Ale aj ked chlapi drzia spolu tiez mu nieje jedno co jej vyparatil.
Co mam robit, ta kamoska je zlata baba a vela chlapov ma o nu zaujem.
Diki za rady

Maoam

mne to povedala byv. kolegyna, bol to sok, ale dodnes som jej za to vdacna, ale ide fakt o to, AKO jej to povie...no jaj som mala to stastie, ze dotycna zvolila velmi rozumnu a jemnu formu, hoci priamu a vedela som, aj citila, ze to robi preto, lebo ma ma rada a chce mi dobre

trvalo mi, kym mi doplo, ale tak - som jej vdacna dodnes za prebratie do reality

Sisi111

Mirka sama som bola v pozícii podvádzanej ale nikto mi to nepovedal lebo mi vraj nechceli ublížiť. Avšak to že som bola klamaná ľuďmi ktorým som najviac dôverovala mi ublížilo viac! Ja by som bola rada keby vtedy moja kamarátka nabrala odvahu a povedala mi to.

melindaaa

povedz jej to!!!

si kamaratka, ak ti neuveri, moze sa s stat ze bude dokonca zivota s kretenom ktory ju bude nadalej podvadzat a ona si bude zit v sladkom klamstve, pride aj o kamaratku, alebo ti uveri rozide sa s nim lebo ako som vycitala tak ju podviedol neraz a bolo to fyzicke....a ostane jej kamaratka a zdravy rozum...

ved si snou mnormalne sadni a porozpravaj sa o tom ako dospely clovek..ak si si viac ako 100% ista...takito klamari su najhorsi...spravaju sa k zenam ako ku princeznej, same medove recicky,motuzy popod fuzy a nakoniec ju este aj podvadzaju...a potom nastane ta facka od zivota

Mimulus

Mirka555 - daj jej prečítať toto fórum. A ak bude veriť skôr jemu tak buď rada, že to nie je tvoja priateľka.
Jasné, že bude veriť človeku, do ktorého je zamilovaná ale postupne jej začnú ružové okuliare blednúť.

Mirka555

No poviem vam tak ako to je vlastne.... Niektore baby su strasne naivne co sa tyka chlapov, a to je presne moja kamoska ona by mu asi uverila ze je "dedo mraz" keby jej to povedal. Je to super baba sme kamosky od zakladnej skoly ale co sa tyka chlapov velka naivka, ma 25r. a toto je jej prvy vazny vztah... on keby vedel ze zo viem bol by schopny jej natarat ze po nom idem a zavidim a chcem im rozbit vztah, pritom ja priatela mam a sme spolu stastny. Len ona hlupa naivka by verila jemu ciac nez mne, preto mam tie obavy! Chcela by som aby sa jej nejako orvorili oci.... ale neviem ako..

Mimulus

Mirka555 - na tvojom mieste by som jej ešte dnes zavolal! Teraz v tomto momente a ak by ti neverila tak ešte máš stále ako dôkaz toto fórum.

zuzan-ka

Súhlasím s Ebi, prv na neho pritlač, že to vieš, nech jej to okamžite povie alebo ak nie, tak jej to povieš ty.
Neviem si predstaviť ako to potom vysvetlíš tvojej kamrátke, ak by sa náhodou dozvedela,že si to vedela, že prečo si jej to nepovedala.

Mirka555

hrac
Nie chvalit ho budem ze aky skvely ze podviedol kamosku a ani sa priznat nevie a za jej chrbtom hovori kamosom ze by sa s nou rozisiel a bol by s hentou. Ale je mu luto te su 4e. spolu tak nemoze, nieje toto zbabelec... ty si taky isty asi mam pocit!