Chcem pribrat 20kg

alti

Niekedy je tazko pri PC rozlisit recesistickeho vtipalka od cloveka, co ma fakt problem. Vsetkym dobru noc a pekne snicky :o)

tana_2

chcela by som mat tvoj problem pribrat.chces pribrat tak ostan tehototna a uvidis ako priberes a na MD ani nehovorim viem to z vlastnej skusenosti mne sa podarilo za 4 roky pribrat 13 kg.a kolko vazis ze chces pribrat aspon 20 kg?

masterz

ciao. mam 21 a potreboval by som pribrat aspon 10-15 kg. keby mi vedel niekto poradit ake tableky alebo prasky su na to dobre bolo by to super. samozrejme v kombinacii s cvicenim. caf

55aisha55

prosim poradte mi!mam12rokov,meriam138cm a vazim-27kg-
vsetky moje kamaratky maju viac ako30kg a vsetci mi hovoria-no ale si chuda ved priber!lenze ako?

domcadj

nika_vk neboj sa vekom podla mna priveres aj ja mam teraz 16 a v 12 so mala taky problem ze som bola velmi chuda ako len nohy prsia som mala to bolo okey ale nohy som mala velmi chuducke a tak som sa zacala akoby vypchavat ze pod nohavice som sa dala teplaky nik si to zatial nevsimol ale bala som sa ze si to vsomnu a budu sa mi vismievat tak som stxym prestala chopdila som akoby nic a bolo všetko okey potom som dostala menstruaciu na konci 12 a zacala som sa zaoblovat radšej som nebrala zadne amaterske lieky na priberanie lebo to mohlo dopadnut tak ze by som pribrala ,mozno s pivovarskych kvasnic(pangamin) tie som brala mesiac dva ale potom som prestala a okolo 14 som pribrala asi 8 kg bola som happy potom dom zacala cvicit a vytvorili sa mi na bruchu tehlicky a na nohach svaly hram hadzanu a som so svojou postavou spokojna a som si uvedomila ze som bola sporta ze som sa zacala vypchavat kazdy je taky aky sa narodil nik za to nemoze iba ak b to už presahovalo hranice a stala by sa steba anorexicka neboj neber ztadnen pripravky macimalne pangamin a daj tomu cas tvoj organizmus začne pracovat a začneš priberat okolo 14 sa ti ako kazdemu napravi traviaci system a začneš fuingovat ako normalna baba a enboj chudosst neni hamba si proste stihla a ked mas krasnu postavu prečo ju neukazat nahod na seba nieke obtiahnute niohavice a mas to lebo ked sio davas volne este viac vyzeras chudo!!tak neboj ja som stym mala skusenosti drzim ti palce a keby niečo napis mi na dj28@azet.sk

zuzka-bluzka

nika_vk neboj sa vekom podla mna priveres aj ja mam teraz 16 a v 12 so mala taky problem ze som bola velmi chuda ako len nohy prsia som mala to bolo okey ale nohy som mala velmi chuducke a tak som sa zacala akoby vypchavat ze pod nohavice som sa dala teplaky nik si to zatial nevsimol ale bala som sa ze si to vsomnu a budu sa mi vismievat tak som stxym prestala chopdila som akoby nic a bolo všetko okey potom som dostala menstruaciu na konci 12 a zacala som sa zaoblovat radšej som nebrala zadne amaterske lieky na priberanie lebo to mohlo dopadnut tak ze by som pribrala ,mozno s pivovarskych kvasnic(pangamin) tie som brala mesiac dva ale potom som prestala a okolo 14 som pribrala asi 8 kg bola som happy potom dom zacala cvicit a vytvorili sa mi na bruchu tehlicky a na nohach svaly hram hadzanu a som so svojou postavou spokojna a som si uvedomila ze som bola sporta ze som sa zacala vypchavat kazdy je taky aky sa narodil nik za to nemoze iba ak b to už presahovalo hranice a stala by sa steba anorexicka neboj neber ztadnen pripravky macimalne pangamin a daj tomu cas tvoj organizmus začne pracovat a začneš priberat okolo 14 sa ti ako kazdemu napravi traviaci system a začneš fuingovat ako normalna baba a enboj chudosst neni hamba si proste stihla a ked mas krasnu postavu prečo ju neukazat nahod na seba nieke obtiahnute niohavice a mas to lebo ked sio davas volne este viac vyzeras chudo!!tak neboj ja som stym mala skusenosti drzim ti palce a keby niečo napis mi na smejko_rs@azetsk

janulec

iveta, to si robis srandu? Moja sestra ma 43 rokov, 170 cm a 53 kg, ked ma 55 citi sa nedobre...Roky chodi na aerobic 4x do tyzdna ma vytvarovanu postavu. Chces hdam vyzerat ako buchta?

iveta

aj ja chcem pribrat,ale ako?kojim,mam 2 dieta 28 rokov 168 cm a 53 kg.CO mam robit aby som pribrala?Stale len chudnem,maly ma 7 mesiacov,mala 7 rokov.Mozem brat nejake lieky pocas kojenia,ak ano ake?Chcela by som pribrat aspon 5 kilo.Dakujem.Ivett