Chcem pribrat 20kg

tali

nika vk tak ty musis byt na tom fakt zle....no ja bysom potrebovala aspon takych 8 kil...a nie 20 vaavv ty si bola anorexicka ci co ...kolko vazis a kolko mas kil???

tali

no ja som vyskusala vsetko co tu vravite jedlasa som pravidelne vela...aj nepravidelne asi tak priblyzne niekdedy aj 11 krat denne a nepribrala som ani fuka maximalne tak 1 kilo za 2 tyzdne ale prestala som s tym lebo prejedat sa 2 tyzdne to bolo na mna uz dost ... a mam 16 pomaly uz17 vysku 160cm a len 40 kila tu niektory vypisuju ze maju aj vysku 158 a 45 kil ja mat aspon tych 45 tha som stastna ako blycha no...

pangamin

Kup si pangamin a zer aspon 12 tablet denne to urcite zabere. A ak nie tak zer 30 tablet denne a to urcite zaberie. treba skusit ale je to neskodne a ucinne.

tana_2

jednemu nechapem ako niektore zeny po porode su chude ja mam za sebou 2 porody a brusisko mam jak pred porodom ako sa ho mam zbavit?Mam 168 a 63 vzdy som mala 50-52 ale to brusisko katastrofa.

webi

MAM 3 DETI A42 KILOV.JA BZ SOM TU NIEKTORYM PRIALA NEPRIBERAT BYT SLABY VYCERPANY A NEVLADAT SA RANO POSTAVIT Z POSTELE.BEHAT PO LEKAROCH NAKONIEC SKONCIT NA PSYCHYATRII LEBO MEDICINA JE BEZRADNA.ZITE S TLAKOM 50[30 A NIKTO VAM NEVIE POMOCT.BY STE SA DOSMIALI

shobian

ja mam 20 rokov 168 cm a do 18tich som mala sotva 45 kil.tiez mam rychly metabolizmus,ale posledne dva roky som zacala pomaly naberat,uz mam takmer 50. pochybujem ze to napravis kombinaciami mastnych tucnych jedal,bol by to sok pre tvoje telo.skus cvicenie svalova hmota co to vazi.