Problem s libidom

Príspevok v téme: Problem s libidom
gina457

zdravim mam jeden problem, mam pocit,ze by som bez sexu vydrzala, nejak mi to vobec nechyba, vlastne mam chut na sex len ked som opita, neviem co mam s tym robit strasne ma to trapi, fakt neviem ako to napravit

vadi mi ked pocuvam o tom ako kto kolko mal sex, fakt neviem co mam s tym robit, kazi to vztahy atd:( mam na to chut len ked sa s niekym spoznam potom u vobec, citim sa preto uplne strasne, chcem zazit niekedy tu chut...

bianca.pp

velmi vela mužov ma problemy s erekciou. Je to asi nejaky hromadny problem. Naštastie sa s tym da niečo robit a existuju pripravky, ako ho postavit

bulgarianrose

VIP sexuálny stimulant s epimediom 2 dávky

Vip Power by Elimus je revolučný produkt na stimuláciu sexuálneho života.

VIP sexuálny stimulant pomáha rozširovať krvné cievy penisu u mužov, čo zvyšuje citlivosť a pomáha dosiahnuť erekciu počas sexuálnej stimulácie. Ak ho užívajú ženy, VIP doplnok zvyšuje prekrvenie pošvy, čo uľahčuje sexuálne vzrušenie.

Aktívne zložky: Glukózový sirup, precedený kvetový med, morušový džem, peľ, sójová múka, Epimedium, karob, ovos, zázvor, galangal, škorica, Maca, americký ženšen, žihľava, sibírsky ženšen, Ginkgo biloba, ženšen, tekvica, Tribulus. Gotu Cola, vanilka, materská kašička

Dávkovanie: Odporúčaná denná dávka je 1 jednorazová dávka 9 g. Očakávaný účinok sa dostaví 30 - 45 minút po použití. Po tomto období, počas sexuálnej stimulácie, dostanú muži erekciu. U žien začne mať epidemická pasta priaznivý účinok do 45 minút Pitie alkoholu môže dočasne oddialiť pôsobenie doplnku a nástup erekcie.

Účinok u mužov: - vedie k veľmi silnej a dlhotrvajúcej erekcii, spomaľuje ejakuláciu, zvyšuje sexuálnu silu; - ovplyvňuje počet a kvalitu spermií; - zlepšuje pamäť. Účinok na ženy: - je možné cítiť zvýšenú citlivosť pošvových stien; - maximalizuje sexuálny apetít, znižuje strach a úzkosť; - znižuje prebytočný hlien, zvyšuje vylučovanie estrogénu.

Neužívajte doplnok: - ak ste alergický na Epimedium alebo na ktorúkoľvek z pomocných látok; - ak trpíte srdcovými problémami; - ak trpíte cukrovkou; - počas tehotenstva a dojčenia. Ak užívate lieky, poraďte sa s lekárom. Užívanie doplnku VIP môže zvýšiť účinky liekov nazývaných dusičnany a donory oxidu dusnatého, ako je amylnitrát. Tieto zložky sa bežne vyskytujú v liekoch na angínu. U ľudí užívajúcich alfa-blokátory na liečbu krvného tlaku a u pacientov s problémami nalačno sa môžu vyskytnúť závraty. Vyvarovať sa ľudí trpiacich hypertenziou, cukrovkou, onkologickými ochoreniami so zvýšeným tlakom na semimonálnu artériu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Doplnok výživy.
www.bulgarianrose.sk