Albertova

Príspevok v téme: Albertova
kiku203

Neviete mi povedat, ci este Luba Albertova ordinuje? Pisala som jej asi pred 2-3 tyzdnami na objednanie a este sa mi neozvala, tak neviem ci ma iny mail nez ten co ma na stranke (alternamedica@hotmail.com), alebo to vzdy tak dlho trva kym odpovie alebo uz neodpoveda na maily pacientov.. ktokolvek, neviete poradit?

miu-miu

lipas a tebe neverim ani slovo. takto ona vobec nelieci. teba by som skor tipla na nejakeho rezonancneho meraca. takeho akych je tu uz na slovensku plno. vyskusala som tiez ten super pristroj co mi udajne zistil vsetky mozne parazity a toxiny a neviem co vsetko udajne mam v tele. lekari sa na tom uz dobre zabavaju ale ved ludia chcu byt klamany a su ochotny zaplatit za hocijaku blbost. mozno si si tiez kupil taky pristrojcek a teraz tu ohurujes co vsetko sa tym da zistit. ale kto ma zdravy rozum tak si urobi sam usudok ci sa takto da zistit to, co ani kvalifikovane medicinske laboratorium neodhali.

miu-miu

chodim na toto forum uz nejaky ten rocik, nasla som tu dost dobrych rad aj informacii. ale niekedy sa najdu aj nepravdive a skreslene fakty. dnes ma prekvapili tieto posledne prispevky o dr. albertovej. liecila som sa u nej asi pred tromi rokmi. ja som nebrala kvapky joalis ale nejake tabletky z cinskej mediciny a tiez nieco na recept z lekarne, to mi priamo zarabali. s liecbou u nej som bola nadmieru spokojna a problemy sa mi odvtedy nevratili.
pre tych co v tom maju chaos chcem len doplnit, ze albertova je regulerna psychologicka. cize normalna vystudovana, ziadna liecitelka. to je troska rozdiel. a jej psychologicke sedenia su na velmi dobrej urovni. moje problemy trvali dost dlho predtym a vyskusala som viacerych psychologov. mesiac som si pobudla aj v nemocnici. u albertovej liecba zacala z ineho konca ako som bola predtym zvyknuta. myslim, ze ta zena naozaj vie co robi. je ovsem pravda, ze niet cloveka, ktory by sa pacil vsetkym. a musime si uvedomit, ze aj my ako pacienti sme vselijaky. niekto mozno caka ze sa vylieci za mesiac alebo dva, alebo mu nesadne styl terapeuta. v takom pripade treba hladat toho, kto je pre nas ten najvhodnejsi.
viem si celkom dobre predstavit, ze albertova moze niektorych ludi drazdit hlavne svojou otvorenostou. mne ale to prave vyhovovalo. dva roky som predtym chodila k psychologicke ktora dobre ani nedavala pozor co jej hovorim. vlastne to bol len taky moj monolog a kedze to bolo cez poistovnu tak sa velmi nepretrhla. posun teda u mna nebol rozhodne ziadny.
e este k tym cenam. asi tu pisu ludia, ktori tuto osobu vobec nepoznaju. lebo ti co k nej chodili nemozu napisat o mastnych cenach. je to totalne vymyslene. o nej je prave zname, ze si uctuje minimum. sedite u nej aj tri hodiny a neplatite ani euro. a nerobi cez poistovne. je to skromna zena ktora aj skromne zije a robi vsetko pre svojich pacietnov. takto ju poznaju jej klienti a je dost trapne ked tu o nej citam totalne klamstva. nesudte cloveka ktoreho nepoznate. zvlast osobu pre ktoru zmyslom zivota je pomahat inym.
osobne mozem s cistym svedomim povedat, ze obetavejsieho cloveka som este v zivote nestretla. bars by vsetci co to potrebuju mali stastie takehoto terapeuta najst. ona nepotrebuje marketing ani reklamy. pre nu je najlepsia reklama jej praca. ale fakt je, ze ludia dokazu pospinit vsetko, aj ovracat snehobiely obrus.

lipas

bral som kvapky Joalis (4 druhy: emoce, Liv-Dren, col-dren, CO) dva mesiace. Vysledok je podla mna nula. Potom som bol vysetreny biorezonancne (nazov pristroja je mora super). Nasl. zbytocne. latky mam v sebe:
Candida albicans (su premnozene)
Berillium
Cadmium
Olovo
Palladium
hlinik
nikkel
chrom
Formaldehyde
Isocyanate
Lindan
Solvent - mixed
Atrazin
Aldrin
DDT
2,2 - dichlorvinyldimethyl phosphate
Dieldrin
Endosulfan
Hexachlorophene
Malathion / metothrax
Parathion
Quinine - mixed (quinine)
glutamate
nitrit - mixed (nitrit)
Coxsackie B1
Micrococcus melitenis
Colon bacillus
Bact. faec. alk.
Bact. Proteus
Bact. pseudomanas
Bact. pyoceaneus
Cholera
Clostridium diff.
Clostr ionococcum
Enterococcus
Dysentery
Salmonella TP
Salmon typhim.
Shiga bacillus
Typhinum
Chron. Colitis
atd.

Podla doktorky mam v sebe prekvapivo malo toxickych latok, je to celkom dobry obraz (nezijem v hlavnom meste). Aj pred zacatim lieby som bol vysetreny podobne, ale slabsim pristrojom, a aj vtedy som bol pochvaleny, ze nemam vela tox latok v krvi. Som nadpriemerne cisty . Ja osobne nemam dobre skusenosti s tymito kvapkami, lebo ocakaval som trosku viac. Pravdupovediac vysledok po dvojmesacnej kure je nula.

Burleska

Otazka bola pre zakladatela temy a myslim ze podobnych "odbornikov" tu mame dost...Vacsinou pre odbornika na psychicke problemy byva prazakladom medicina, prip.psychologia plus kurzy...
Odpovedam diplomaticky

inferno

zmena musi prist len znutra. nic ti nepomoze ked ty sam neprehodis vyhybku. fakt, vyskusal som uz vsetko co bolo dostupne. chodil som k psychiatrovi, bral lieky 6 rokov. moj kamarat k nemu chodil tiez, uz je po smrti. nie ze by ho ten psychiater zastrelil, ale kamos spachal samovrazdu. bol aj v liecebni, mlady chalan a ma uz vsetko za sebou.ked si na to spomeniem je mi na figu. ale som mu vdacny aj ten jeho skutok mal pre niekoho viznam. ked sa stalo som si povedal ze toto nie toto sa mne stat nesmie. este boli nejake malicke zachvevi chute do zivota. ale boli to len take cvernicky tenucke. tak som ich zacal postupne tkat na hrubsie a hrubsie. tak neviem ci je na svete nieco hosie ako depka ale viem tolko ze sa z nej da dostat hlavne vlastnymi silami.