Albertova

Príspevok v téme: Albertova
kiku203

Neviete mi povedat, ci este Luba Albertova ordinuje? Pisala som jej asi pred 2-3 tyzdnami na objednanie a este sa mi neozvala, tak neviem ci ma iny mail nez ten co ma na stranke (alternamedica@hotmail.com), alebo to vzdy tak dlho trva kym odpovie alebo uz neodpoveda na maily pacientov.. ktokolvek, neviete poradit?

fujitsu

neviem cim to je ale v poslednom case si vsimam ze sa to okolo doslova vyrojilo depresiami. v robote mame dvoch co sa na to liecia uz niekolko rokov. vcera som sa dozvedel ze sesternica tiez do toho spadla, pritom to bola taka super baba este pred dvomi rokmi. ale na tych mojich kolegoch vidim strasne zmeny nalad. ked im je trocha lepsie, tak fajn, uz sa s nimi da. ked sa im to zhorsi, uz hned su na dne, vsetko je na p.. a neuznaju ze celkove sa im stav predsa len zlepsil. lebo predtym co zacali brat lieky tak boli zaspati a pesimisticky stale, teraz su na tom minimalne o 50 percent lepsie. lenze oni to uznavaju len ked je dobre, ked je zle tak uz vsetko absolutne popieraju. to je asi to cierne myslenie ze clovek v tom ataku nevidi vobec nic pozitivne a neuzna ani to, ze napr. vcera sa citil lepsie.
asi preto sa ludia s depkami stale tocia dokola. neni su ochotny uznat ze aj oni sa niekedy citia lepsie. tak ako aj kazdy druhy clovek, raz sme hore, raz sme dole.

fujitsu

berky ale asi nejde o to zistit ze mas depresiu - ked ju mas - ale preco ju mas nie? asi o to ide v tom vysetreni. z coho to je a co s tym robit. tak to aspon vidim ja. takze to vysetrenie nie je o stanoveni diagnozy ale o zisteni priciny. toto aspon tvrdi alternativna medicina, ze je zamerana na zistenie priciny problemu.
rozhodne si ale myslim ze ked ma clovek takyto pristup ze vysoli tolko prachov, tak by do toho vobec nemal ist. to uz same osebe je ista nedovera a ja aspon ked idem nieco riesit tak musim mat jasno v mojom pristupe. nemozem dopredu pochybovat alebo nedoverovat. to to mozem cele zabalit a neriesit.

tieztak

miu-miu-suhlasim so vsetkym,co si napisla,len nie s tou poslednou vetou,neda sa spolahnut ani na kvalifikovane medicinske laboratoria a ich vysledky...ani joalisky nezavrhujem.Len ma zaujal Amandin prispevok,ze po tretej kure este neciti zlepsenie,preto som sa spytala...
tiez si myslim,ze netreba komentovat pracu niekoho,alebo cloveka,ktoreho nepoznate...

Berky

Vraj komplexne vysetrenie so stanovenim diagnozy stoji 70 euro...
Zaujimave, mam depresiu, dam sa komplexne vysetrit, vysledok bude ze mam depresiu (o com viem) a zaplatim si za to 70euro...super!

fujitsu

ja tiez tie joalis pripravky velmi nemusim. nemyslim si ze neucinkuju, urcite nieco v tele robia ved by inac z toho nemohla byt taka manufaktura. ale co mi vadi je ta organizacia tej firmy. lebo sa to tak rozmaha ze s tymito kvapkami uz moze "liecit" aj murar. stale ziskavaju dalsich a dalsich a ponukaju vselijake kurzy. a je jedno ake ma ten clovek vzdelanie asi hlavne ze zaplati za kurz. sa obavam ze to o nejaky cas cele krachne. mozno ze to bol dobry napad a ludom by to pomohlo ale zda sa ze to zobrali do ruk biznismeni a tym ide predovsetkym o co najvacsi zarobok. takze sa to moze kludne cele rozsypat.

Burleska

Mia mia:
Psycholog (profesional) nikdy nepredpisuje lieky, psychoterapia je zalozena vyhradne na nemedikalnej baze.
To je vsetko.

Kouzlo

Na Albertovou je fakt spolehnuti. Je to vstricny a pozitivny clovek. Nezdima penize a pokud neleci ona, tak rozhodne dobre poradi. Mne kuprikladu doporucila akupunkturu a to mi skutecne pomohlo. Taky mne mohla lecit sama, ale pokladala to za zbytecnou stratu casu a penez.

aktoX

tak ja som bol s nou spokojny uplne. dosiel som polhodinu skorej ako mi dosiel vlak do bratislavy. hned ma zobrala donutra. potom som tam bol dost dlho este dlhsie nez mala napisane na stranke. takze som aj zmeskal vlak nazad. a zobrala zo mna len polovicu penazi co stoji to visetrenie lebo mi povedala ze nepotrebujem sa u nej liecit. dala mi napisane na listku co si mam kupit v lekarni dva pripravky. to som kupil a za mesiac mi nic nebolo. no a to som chodil k doktorke uz rok s tymi problemami a tie lieky od nej mi teda figu borovu pomahali.

prechádzka

dpk1 čo je na tom webe o Joalis? Našla som jednu jedinú stránku, aj to len ako jednu z možností liečby. Liečia rôznymi spôsobmi. Ale ked už sme pri tých Joaliskách, tak som ich brala u jednej doktorky z Prahy a nie je to podľa mňa žiadna sekta ani blaf. Tie kvapky majú dosť silný účinok a mne určite pomohli. Ale sú ľudia, ktorým nepomôže nič, lebo už dopredu si vytvoria k niečomu averziu a odmietajú to úplne nelogicky.

dpk1

doo kelu, chcel som vyskusat, poprosit o sedenie u tejto pani Albertovej....ale fakt...aj jej web je plny o Joalis a detoxu dr Jonasa....a s tou jonasovskou sektou nechcem teda mat nic spolocne.

Tak nic teda, no :/