Znížená imunita - dieťa často choré

Príspevok v téme: Znížená imunita - dieťa často choré
tinka.holla

Nas 7 rocny syn je uz 4 roky stale chory. Ma znizenu imunitu, chyti vsetko co sa okolo neho suchne. Je prvak a kazdu chvilu je doma zo skoly. Uz nas to prestava bavit, dokola len antibiotika a ziadne vysledky. Namiesto zlepsenia len horsie a horsie. Lekarka pridava len dalsie lieky a vobec nikam to nevedie. Nechcem cakat kym dostane astmu, alergiu uz ma. Citim ze to ide nejakym zlym smerom. Rozhodli sme sa preto dat ho liecit k Albertovej.
Potrebovala by som ale nazor skusenych pacientov co k nej chodili ako dlho asi trva liecba dietata s nulovou imunitou. Ja viem ze sa to asi neda povedat dopredu a kazde dieta je ine, ale aspon nejake skusenosti od niekoho co to absolvoval by som privitala. Pocula som ze je tam nejake stadium zhorsenia na zaciatku tak by som chcela vediet ako dlho to stadium asi trva. Budem si musiet na ten cas niekoho k synovi zabezpecit lebo uz nemozem viac chybat z prace ak nechcem aby ma vyhodili.

Barciii

Moja dcéra mala veľké problémy s imunitou, naozaj chytila ​​úplne všetko čo mohla, mala častý až dusivý kašeľ, zápaly priedušiek... Náš lekár nám odporučil liek Wobenzym, a musím povedať, že veľmi pomohol. Odvtedy je chorá max 2x do roka.

ingara

Anettisa decko a cecko je pri detoch zaklad...Teda malo by to tak byt lebo to cecko dokaze udrzat deti zdrave a to cely rok...A to je dost podstatne...My doma mame Cebion, su to kvapky, takze neni problem ani s uzivanim a aspon pri zmenach pocasia nemusim stresovat, zeby sa nekonala ziadna skolka alebo cosi, zeby sme museli byt doma... :)

Anettisa

Náš býval tiež chorý často a dávala som mu tie syrupy z hlivy. Celkom mu to pomohlo, teraz frčí na vitamínoch D a C. A hlavne veľa pohybu vonku a žiadne prehnané obliekanie keď behá vonku. Tiež to len škodu robí

ingara

Titinka ja nemam teda takuto odvahu a nevidim to tak ako ty...Ked nieco chcem kupit, tak nech mam istotu, ze zlozenie je kvalitne ako ma byt...Predsa len dietatu nedam len tak hocico...

scorpionlady

Dobrý deň, na podporu imunity sú výborné aj kvalitné omega 3 mastné kyseliny ako má BalanceOil, je to špeciálny rybí olej s polyfenolmi z olív a vitamínom D3. Tiež ho dávam deťom (2,5 r aj 7 r) a aj celá moja rodina ho užívame. Taktiež by bolo dobré zistiť akú má hladinu omega 3 a pomer omega 6 a 3 (mal by byť 3:1, ak je veľký nepomer, tak sme ohrození z hľadiska chronických zápalov a znížená imunita s tým môže mať súvislosť). Ak chcete viac info, tak kľudne napíšte mail.

9titinka5

podla mna je v pohode aj cez net kupovat vitaminy, ak su od overeneho predajcu, ja si kupujem sunday natural u vitarian stranka, su bez laktozy lepku, konkterne na imunitu teraz davam zvysene D3 vitamin, tu maju az 5000 IE kvapky

ingara

Teraz ked deti nechodia do skolky je podla mna dobre imunitu poriesit...Dat ju na poriadok...My to robime uz dlho, davam Cebion a to je pre mna to najlepsie na detsku imunitu...Cecko pomaha...Dobre je mat ho aj zo stravy, len pri malych detoch je to s tou trochu komplikovanejsie...Aspon u nas... :D :D

Darinik

neviem, čo konkrétne je toto, čo si poslal, ale neviem či je ok objednávanie cez internet vitamínov, istota je kupovať to normálne v lekárni