Znížená imunita - dieťa často choré

Príspevok v téme: Znížená imunita - dieťa často choré
tinka.holla

Nas 7 rocny syn je uz 4 roky stale chory. Ma znizenu imunitu, chyti vsetko co sa okolo neho suchne. Je prvak a kazdu chvilu je doma zo skoly. Uz nas to prestava bavit, dokola len antibiotika a ziadne vysledky. Namiesto zlepsenia len horsie a horsie. Lekarka pridava len dalsie lieky a vobec nikam to nevedie. Nechcem cakat kym dostane astmu, alergiu uz ma. Citim ze to ide nejakym zlym smerom. Rozhodli sme sa preto dat ho liecit k Albertovej.
Potrebovala by som ale nazor skusenych pacientov co k nej chodili ako dlho asi trva liecba dietata s nulovou imunitou. Ja viem ze sa to asi neda povedat dopredu a kazde dieta je ine, ale aspon nejake skusenosti od niekoho co to absolvoval by som privitala. Pocula som ze je tam nejake stadium zhorsenia na zaciatku tak by som chcela vediet ako dlho to stadium asi trva. Budem si musiet na ten cas niekoho k synovi zabezpecit lebo uz nemozem viac chybat z prace ak nechcem aby ma vyhodili.

zuzulienka9

PRI MOJEJ DCERKE NAKOPAVAME IMUNITU S PRECHADZKAMI ZA KAZDEHO POCASIA A VYVAZENOU STRAVOU A K TOMU JEJ DAVAM CESTOU DO SKOLKY CMULACIE TENOROS PASTILKY

erika sj

Treba dieta dat vysetrit ci nema celiakiu lebo vtedy sa cez zapalene tenke crevo neprimaju ziadne ziviny a tym padom je oslabena cela imunita
Nepomoze ani vitaminy a doplnky ked ich organizmus nevie vstrebat a zuzitkovat

Kýčera

Čo tu nevidím? Mgr. je titul umelecký? Mohlo by to urážať MUDr.? Ale ba! Mohlo by to urážať aj Ing.! Len lekári a inžinieri dostávajú sfleku tieto tituly!!! A čo ostatní - farmaceuti, právnici, učitelia, umelci, psychológovia...? Tých to neuráža, sú snáď menej, lebo sú diskriminovaní a nezaslúžia iný titul ako Mgr.? Ak chcú mať pred menom skratku dr. musia robiť rigorózne skúšky, prácu a tú aj obhájiť!!! Takže kto tu musí vynaložiť viac úsilia ???

Gima

Čo takto dieťaťu povariť petržlenovú vnať, 3 minuty odstáť scediť a potom vypiť. Med s citrónom a čajom pri kašli. Na upravu trávenia je acidofilné mlieko. Na zníženie teploty vlažné ponožky a vetranie izby.
Dobre je počas roka absolvovať pobyt v parnej saune. Myslím, že deťom to neuškodí.
Taktiež prevarený cesnak a cibula z nedelnej polievky je dobrý životabudič.
Zavaraný chren vie tiež vydezinfikovať ustnu dutinu.

maminka Janka

Ak mava caste infekcie hrdla a usi, tak i odporucim ustne probiotikum Bactoral. V ustach sa vytvori kolonia prospesnej bakterie S. salivarius K12, ktore chrani pre nebezpecnymi bakteriami. Tie vyvolavaju tieto opakovane zapaly (angina, zapal strednehoo ucha, afty, mykozy...)
Hlavne stopni tie antibiotika plus zmena jedalnicka a postupne sport, inak sa z toho "nevymotate".

Lala68m

Pri tychto debatach zvazujem zmenu povolania.Mamicky menej buchty na obed detom odhlasit z jedalne a venovat sa tomu co do dietata davame to sa nam v podobe choroby vrati.Je nerealne na svk dieta krmit doma cez skolsky rok ale tam je zaklad chorob bohuzial.Pani ako sa na nete pise nieje lekar.Treba zvazit ci aspon leto nenasusit bilinky.A radsej zhanajte propolys alebo vceliu matersku kasicku, pel a podobne.
K tomu titulu dr. Mudr..albertova ,pani titul ma ale mgr. Co je titul pre umelecky studijny program. Mna tak s dcerou poslali k pani doktorke logopedicke co je tiez tit.mgr.klobuk dolu je to titul ale nie titul doktor.Mohlo by to doktorov urazat.

seria

ja myslim ze ta liecba u nej je jedna z najlepsich metod ako si zvysit imunitu. mam s tym skusenost u seba a aj ked uz nie som dieta tak to zabralo. a nijake katastroficke prejavy som pocas liecby nemala. a pochybujem ze u malych deti by to bolo inak. bude to asi nieco podobne len mozno miernejsie lieky takze sa podla mna netreb nicoho bat.

spaceboy

ahoj, pre zvysenie imunity deti pomaha: dobra zivotosprava, jest zeleninu a ovocie, ktore su zdrojom vitaminu C ale aj inych vitaminov, pohyb na vzduchu, odpocinok - dostatocny spanok, jest probiotika, ci uz v mliecnej podobe, alebo sa poradit v lekarni, ci dieta moze aj v tabletkovej podobe, vyvarovat sa stresu a dodrziavat hygienu ruk, viac o tom pisu tu www.dotykmamicky.sk

rodicia

aj ked suhlasim s tvrdenim ze co do tela dame, to sa nam vrati, nespoliehala by som sa pri liecbe len na stravu a doplnky vyzivy. my sme to skusali s nasou dcerou a velke uspechy sme nezaznamenali. preliecenie u dr. albertovej naopak dcere vyrazne pomohlo. tri roky bola celkom bez problemov a tuto zimu prvykrat nieco chytila ale trvalo to u nej len dva dni. pritom my s manzelom a dalsia dcera sme boli chory skoro dva tyzdne. ta liecba ma nieco do seba a netreba sa jej bat. ako tu uz niekto poznamenal nic zavazne sa pri tom nedeje, ziadne silne reakcie. dcera chodila normalne do skoly len obcas mala mierne sopliky alebo slabsi kasel.