Je normálne, že sa začínam strácať?

Príspevok v téme: Je normálne, že sa začínam strácať?
Mimulus

Je normálne, že sa začínam strácať? Nespoznávam sám seba, stáva sa zo mňa úplný sebec, ktorý nedokáže odpúšťať. Ignorujem všetkých okolo seba a hodnoty, ktorým som veril už dávno neexistujú. Pomaly ale určite sa mením...ako keby som prestával existovať. Asi to je normálne len sa chcem vykecať, pretože ten pocit prázdna je strašný...
Prečo dokáže psychika tak veľmi ovplyvňovať život? prečo som prestal dôverovať ľuďom, prečo nedokážem mať rád, prečo už dlhší čas nespoznávam sám seba a hodnoty, ktorým som veril už pre mňa nemajú vôbec žiadny význam? Ináč pekný dník :)

Mimulus

Meretseger ... Matej sa asi nudí ale neviem prečo mi vymazal môj skurvený príspevok, keď on v sračkách nie je :D

A máš pravdu...v tom príspevku bolo spomenuté akú som egoista!!! Áno som sebecký debil, ktorý by tu nemal dýchať vzduch tým, ktorí ho dýchať chcú.

Sebec a srab :) veľmi pekne si ma vystihla a som ti za tento príspevok veľmi vďačný. Lenže prečo by mal byť svet plný takých ľudí ako ja??? Ja kľudne a s radosťou prenechám svoje miesto niekomu odvážnejšiemu.

Meretseger

Hm, kde Mimulus píše, že sa ide odpraviť?
Ináč, mala som kamošku, ktorá sa tým tiež večne vyhrážala, plus hladovala, tak som ju nedávno poslala niekam, toto sa večne znášať nedá... Buď si človek uvedomí, aký je sebec a srab, alebo sa mu môže ľahko stať, že ostane bez pomoci, ktorú tak chce, lebo tým otrávi všetkých okolo seba... Ja som tiež potrebovala po hube od jednej kamošky a sedem pokusov na to, aby som POCHOPILA - trvalo mi to síce tri roky, ale lepšie neskoro než nikdy. Nuž a preto by som teraz najradšej všetkých samovrahov nakopala niekam, pretože sú v istom smere tak zaostalí v myslení...

mauvaya

Mimulus
radsej zober zo sebou do pekla aj niekoho ineho :)
mas ich minimalne 150..
kupim ti lietadlo a naucim ta triafat sa do budov?
udajne sa ti 9/11 teroristi ucili na microsoft flight simulator, takze si kup joistick najskor a trenuj :)

jedulka

Mimu lost určitě by nechtěl zničit celé fórum, to ne.Ale napíšu mu at se alespoň ozve.
Tak co bude s tou návštěvou? NO?

Maoam

Mimulus - vies, kolko vas je? Takze ked sa zabijes, toho kyslika pre ostatnych viac nebude :D.
Cize - ludstvu tym nijako nepomozes. No, sebalutost v tvojom veku je nieco otrasne, to vies aj sam, skus vymysliet nieco uzitocnejsieho, ako je zbabela samovrazda, pretoze je ocividne, ze ty umriet vobec nechces, akurat nevidis uz dlhsi cas ziadne vychodisko z nejakej dezolatnej osobnej situacie. Na vsetko jestvuje riesenie - aj ked niekedy bolestive. Ale samovrazda to nie je.

Mimulus

Maoam - myslím si, že Lost bol aj love, ktorý chcel zrušiť Andreja a celé fórum na pár dní ale môžem sa mýliť.

A svet bude krajší...ak tu nebudú takí ľudia ako ja tak aspoň bude viac kyslíka pre ostatných, ktorí tu byť chcú.

Maoam

on to tak nemysli, asi mu za tie tri tyzdne napisalo velmi malo ludi, tak sa ozval, ze uz sa ide zabit

Mimulus, ale vies, ze na druhom svete to ako samovrah velmi pekne mat nebudes, no tak hlavu hore a zamakaj uz konecne, nech si chlap