Chce môjho priateľa, mám jej zavolať a vyhroziť sa?

Príspevok v téme: Chce môjho priateľa, mám jej zavolať a vyhroziť sa?
Jeanette6

Tá žena má na starosti jeho účtovníctvo. Je o 7 rokov staršia a videl ju dokopy 10minút, lebo začala preňho pracovať len pred 2 týždňami. No a včera mu z ničoho nič napísala, prečo sa na ňu tak milo pozerá! On jej vraj napísal, že nechápe aký pohľad má na mysli a ona na to že: nie je dôvodom vášho milého pohľadu, že som do vás zamilovaná? Tá veta nedáva zmysel, možno chcela napísať, že on je zamilovaný. Podstatné je, že to je žena jeho kolegu z práce, majú malé dieťa!! Napísal jej čo to má znamenať, že má vážny vzťah a ja som to čítala a žiadal o osobné vysvetlenie mne, nedvíhala tel. a nakoniec napísala, že sa nám ospravedlňuje, že on jej naozaj nedal dôvod! s...a jedna! Najhoršie na tom je, že on mi zatajil kto píše! Vraj to chcel vyriešiť sám, lebo sa bál mojej reakcie, ale náhodou som na to prišla! Mám chuť jej zavolať a povedať od srdca čo si o takých k....ách myslím!

Jeanette6

jaaj nadavky? no a co:)) o takych zenach sa slusne vyjadrit neda:D ale tak nazivo by som jej to nepovedala, to zas az tak nehresim:))

Jeanette6

doubledog a cim som to nezvladla? :) isla som za jej muzom, dala jej po hube, alebo volala? ok ja viem svoje, ale povypravaj si :)

Maoam

Jeannette, tak reagovala som vyjadrenia ' mam sa jej vyhrazat?' 's--a' (cize asi suka) a pod.

je to pre mna osobne nezvladnuta hystericky ladena reakcia

ale ak si myslis, ze si sa posunula vpred, tak fajn, drz sa

Laara

Slecna A., nenarazala som zrovna na teba..mas pravdu, nikoho nemozes vlastnit..a ver, ze ak sa raz stane taka situacia, ze priatel moj/tvoj/jej raz nezareaguje na smsky nejakej obdivovatelky odmietavo a ta zena sa mu zapaci a zaujme ho viac ako ja/ty/ona..mozme sa aj na hlavu postavit..nikdy nevies..

ja zakladatelku chapem..viem, ze takato vec vnesie do vztahu nepokoj a nedoveru..mna osobne by viac ako ta lahka nasral fakt, ze mi to partner zamlcal..ja by som proste chcela vediet, ze niekto sa snazi narusat nas vztah..ak by to riesil len on sam a mna by vynechal a neskor by to prasklo..mala by som chrobaka v hlave..preco mal dovod mi to tajit, ak o nic neslo? z akeho dovodu mu vypisuje taketo spravy? dal jej nato nejaky podnet? ved ak by o nic neslo a mal ciste svedomie..tak by sme sa na tom este spolocne zasmiali a nejako vtipne ju odpalkovali :)

Jeanette6

Maoam nesud podla prispevkov. Nebola som az taka rozculena, neboj sa:) Praveze na moj vkus celkom v pohode:D Vecer sa to stalo, v noci sme sa objimali, cez den vcera pisali, vsetko v dobrom, len som mu davala odstup, aby sa nepovedalo:) Ocakavam uprimnost, ktoru sama ponukam.

Maoam

Jeannette 6 - no tak gratulujem k zmene, co sa tvojho prispevku tyka, myslim, ze z toho robis prilisnu statnu aferu, dotycna sa strapnila maximalna sama

chce to fakt menej hysterie a viac kludu, no nic, ucis sa...

Jeanette6

Maoam, ahoj. Toto je iny muz(nastastie:) A pri nom konecne spoznavam, ake je to milovat a byt milovana.. Pan krajsie tuje bol minule za mnou a dozadoval sa navratky:)

Slecna A.

Laara, nechcem byt vztahovacna, ale ja ju nejdem nijak ukrizovat. Viac raz som napisala, ze ju chapem, ale vdaka mojim skusenostiach hovorim, ze v tomto pripade mam pocit, ze sa este nic take nestalo, aby chcela tej dotycnej osobe volat a vybavovat si to s nou.
Ano, viem aj ziarlit, ale to musi byt sakra dovod na to. Urcite nie jedna smska, ktora sa vysvetli. Este raz to napisem - keby sa to v buducnosti opakovalo, rozhodne by som zakrocila, ale toto je momentalne predsa uzavrete, vyriesene...Nech si s priatelom vysvetlia, ze nabuduce nech jej radsej o vsetkom povie, akoby sa to mala dozvediet inou cestou a bude dobre.
Zas robit sceny kvoli jednej sms je prehnane. Navyse, ak sa to vyriesilo uz. To, ze mas/mam/mame priatela, neznamena, ze ho vlastnime a mame na kazdy okruh jeho zivota dosah. Ak si vie niektore veci priatel vyjasnit sam, preco sa ma zena do toho miesat. Ano, je dobre, ak zena vie o tom, ze nejaka ina po nom ide. Ale robit kvoli tomu sceny? Zas ako odtial potial....Da sa to riesit aj s kludom a nadhladom

Jeanette6

KLASIK prave preto som rozmyslala, co mam robit. Nerozculilo ma, ze by mi nejaka zena zvadzala chlapa, ale to, ze mala tu odvahu a drzost to urobit, ked vedela, ze niekoho ma! Presne ako pises - chcela som jej dat priucku, aby vedela, ze taketo veci jej tak lahko neprejdu, ale za mna to urobi priatel. Tym, ze jej povie dovi dopo. Strapnila sa sama:)