Z mojich neskutočne hustých vlasov som už zúfalá.

Príspevok v téme: Z mojich neskutočne hustých vlasov som už zúfalá.
Husté vlasy

Ahojte :-) Bola by som rada, keby ste mi pomohli s mojím asi najväčším problémom = s mojími vlasmy. Takže kde začať. Nepoznám človeka, ktorý má hustejšie vlasy odo mňa. Moje vlasy sú jeden obrovský výbuch na hlave, vždy ked si ich umyjem, po uschnutí vyzerám jak ovca čo ich mám také kučeravé, a ich hustota je väčšia ako hustota ropy. Každý deň musím nosiť cop, lebo s takými vlasmy sa hanbím už aj doma sama pred sebou nie to ešte pred spolužiakmi. Lenže ked ich mám v cope, tak vždy sa mi nejaké malé vlásočky postavia a potom vyzerám ako Einstein, preto musím nosiť čelenku, ktorá ma tlačí a už mi lezie krkom. žehlenie im tiež moc nepomáha, sú síce rovné ale proste hustota je stále rovnaká. Poradte mi prosím nejaký dobrý strih vlasov, poprípade dobrú kaderníčku v okolí Trenčína, a ešte nejakú super kozmetiku na vlasy, ktorá by mi pomohla :D Ďakujem velmi pekne za všetky rady, a ešte na záver jeden odkaz pre tie baby čo chcú mať husté vlasy---> verte mi, je to fakt katastrofa, budte vďačné za to, čo máte na hlave :D

pomocnica

Lilibeth-To je pravda, kamarátka to má tiež tak, ale je rozdiel mať husté vlasy a extrémne husté kučeravé vlasy. Ja mám jemnučké vlasy, kučeravé celkom a vždy som chcela mať husté vlasy. Starám sa o nich, ale napríklad nečudujem sa, že ženy ktoré skoro plešatejú, že majú fakt iba taký zdrap na hlave sa nahnevajú pri takejto téme, lebo baby s príliš hustými vlasmi nepochopia čo to je vystrašene pozerať na zachytávač plný vlasov po sprche. :D
Nemám nič proti tomu čo si napísala viem, že to je feest namáhavé a ja som našťastie momentálne celkom vyrovnaná s mojimi vlasmi, ale také prirodzene husté vlasy by som brala. Také že reálne držíš kopu vlasov lebo moje síce na pohľad vyzerajú objemne, ale keďže sú také jemné a tenké, tak reálne keď som ich mala raz vyžehlené, tak nevyzerali ani zďaleka tak husto.
Pekný deň. ♥

Lilibeth

Pre všetky dievčatá s normálnymi peknými vlasmi... Prosím vás nepíšte sem ako veľmi by ste chceli husté vlasy, naozaj nebuďte hlúpe. Naopak buďte radi, že si každý deň nemusíte 40 minút žehliť vlasy, tŕpnuť aby nezačal fúkať vietor, lebo by ste to už nerozčesali... A o zime ani nehovorím, po hodine žehlenia výjdete von a po 5 minútach už to máte ako ovca bez domova... Len vy prosím vás buďte radi, to nie sú vlasy, to je prekliatie...??

Suzi 1212

Ahoj, vyskúšaj tento krém na kučery od Kardashian Beauty www.mvcosmetics.sk , vyhladí ti kučery a nebudeš mať vlasy vystrelené, v podstate ti pramene zjednotí a vyživí, o kučery sa treba dôkladne starať.

0vecka

podla mna su take huste vlasy super :) teda co sa vzhldu tyka... ja by som to nechal troche narast ako tu radia tak pod plecia ... neviem preco ti vadi ked to vyzera ako einstein

ANGEL-DEMON

njlepsi strih pre huste a kučerave vlasy je čím dlhšie tým lepšie.. minimálne do pol chrbta... lebo čim su kratšie tym to je horšie a vyzera ako ovca... ja som mala najkratsie v 18-19 ked som si ich znicila, ze ma musela kadernicka tak ostrihat ze sa mi ani pliec nedotykali..vyzerala som ako picsa, samozrejme stužkova a to čo som mala na hlave otras, čím ich mam dlhsie tym lepsie...mometálne do pol chrbta a chcem po zadok...

okatňa

Ahoj , ked už ich cheš mať riedke a nie huste poradim ti jedno fakt ja som mala vlasy až pod zadok ostrihala som sa a veľmi mi vyskoťili mala som ich jak baran alebo ovca kamaratka mi poradila a ja poradim tebe chod sa okúpať rozčeš si vlasy a obyčajnymi nožničkami si urobiš postup : zober si polku vlasov zakruť ich a šikaj od hora dole a učeš dole urob to tak 2 krat za den a vlasy budeš mať riedke ani ťaške ani huste a dobry zostrih :D :) slubujem rada je dobra ja som spokojna

Cindy35

no aj ja s tym mavam problem. to preriedenie nie je jednoduche, lebo som mala kadernicku, co preriedila od lopatiek dolu a pri kozi vybuch zostal
no vzdy lepsie dake vlasy ako ziadne, tak sa nestazuj