Z mojich neskutočne hustých vlasov som už zúfalá.

Príspevok v téme: Z mojich neskutočne hustých vlasov som už zúfalá.
Husté vlasy

Ahojte :-) Bola by som rada, keby ste mi pomohli s mojím asi najväčším problémom = s mojími vlasmy. Takže kde začať. Nepoznám človeka, ktorý má hustejšie vlasy odo mňa. Moje vlasy sú jeden obrovský výbuch na hlave, vždy ked si ich umyjem, po uschnutí vyzerám jak ovca čo ich mám také kučeravé, a ich hustota je väčšia ako hustota ropy. Každý deň musím nosiť cop, lebo s takými vlasmy sa hanbím už aj doma sama pred sebou nie to ešte pred spolužiakmi. Lenže ked ich mám v cope, tak vždy sa mi nejaké malé vlásočky postavia a potom vyzerám ako Einstein, preto musím nosiť čelenku, ktorá ma tlačí a už mi lezie krkom. žehlenie im tiež moc nepomáha, sú síce rovné ale proste hustota je stále rovnaká. Poradte mi prosím nejaký dobrý strih vlasov, poprípade dobrú kaderníčku v okolí Trenčína, a ešte nejakú super kozmetiku na vlasy, ktorá by mi pomohla :D Ďakujem velmi pekne za všetky rady, a ešte na záver jeden odkaz pre tie baby čo chcú mať husté vlasy---> verte mi, je to fakt katastrofa, budte vďačné za to, čo máte na hlave :D

nirv

Ahoj, ja mám kamosku, čo ma asi take vlasy ako ty, husté a kučerave, ja jej ich závidím, ona sa s nimi trápi :D no a ona to riešila nejakou trvalou, čo vyrovná vlasy na pár mesiacov, čiže potom ich ma rovné a hladké. To asi robia aj cernosky s vlasmi. No a je spokojná, funguje to.