Z mojich neskutočne hustých vlasov som už zúfalá.

Príspevok v téme: Z mojich neskutočne hustých vlasov som už zúfalá.
Husté vlasy

Ahojte :-) Bola by som rada, keby ste mi pomohli s mojím asi najväčším problémom = s mojími vlasmy. Takže kde začať. Nepoznám človeka, ktorý má hustejšie vlasy odo mňa. Moje vlasy sú jeden obrovský výbuch na hlave, vždy ked si ich umyjem, po uschnutí vyzerám jak ovca čo ich mám také kučeravé, a ich hustota je väčšia ako hustota ropy. Každý deň musím nosiť cop, lebo s takými vlasmy sa hanbím už aj doma sama pred sebou nie to ešte pred spolužiakmi. Lenže ked ich mám v cope, tak vždy sa mi nejaké malé vlásočky postavia a potom vyzerám ako Einstein, preto musím nosiť čelenku, ktorá ma tlačí a už mi lezie krkom. žehlenie im tiež moc nepomáha, sú síce rovné ale proste hustota je stále rovnaká. Poradte mi prosím nejaký dobrý strih vlasov, poprípade dobrú kaderníčku v okolí Trenčína, a ešte nejakú super kozmetiku na vlasy, ktorá by mi pomohla :D Ďakujem velmi pekne za všetky rady, a ešte na záver jeden odkaz pre tie baby čo chcú mať husté vlasy---> verte mi, je to fakt katastrofa, budte vďačné za to, čo máte na hlave :D

olivbw

Moja buď rada aj keď nie si:-) Ja som mala to isté! NECHAJ NARáSŤ -NIČ NEPOMôžE :-) fakt. kaderníčkam ja neverím, žiade preriedovanie. len budú tie kratšie vytrčať a ešte ked to žehliš potom budu vyzerat jak oškubane. verm mi. Nechaj rásť, staraj sa o nich, maj ich rada. Mne už aj samé zredli, brala by som teraz také ako som mala. Fakt. Tak nos copíky, sponky, čelenky, pekne sa o ne staraj, nefarbi si, len šampóny farbiace na lesk, žihlavu na podporu rastu si rob a čakaj :-) potom keď dosrastú poriadne ti bude každá závidieť :-) držím palce! vlasy sú tvoja koruna krásy:-)nestrihať a už vobec nie kučarevé, nechceš vyzerať ako otrokyňa lásky zo sado maso salónu

sim18

No a ešte sa niekto pýtal, že čo robím, že ich mám také husté :-)) Skutočne ja na tom nemám žiadne zásluhy, proste je to celé v génoch, celá naša rodina má husté vlasy, s tým už ja nič nenarobím. A čo sa týka farbenia, myslím, že to v mojom prípade vôbec nehrozí, lebo moja mama mi dovolí sa prefarbiť až ked budem mať 18 :D

sim18

Baby dakujem vám za rady, vyskúšam ten brazílsky keratín a chcela by som sa poradiť aj s dievčaťom čo písalo o radách a podobne, tak ak máš záujem mi pomôcť, píš na mail 10simona101@azet.sk Dakujem ti velmi pekne ak si nájdeš čas a napíšeš mi pár rád :-) .... no a súhlasím s tebou, nie je také jednoduché si vlasy preriediť, v podstate neviem či to je kaderníčkou alebo fakt mojimi príšernými vlasmy, ale mne to preriedenie vydrží max týždeň, ale aj tak sa neodvážim výjsť s rospustenými vlasmy.

Curly

Uf, dovolím si nesúhlasiť. Nie je to tak jednoduché, len zájsť ku kaderníčke a prestrihať. Nájsť kaderníčku, ktorá vie pracovať s takýmto typom vlasov, dá zabrať a ja som za celý svoj život na takú nenatrafila a to už nemám násť. Baby, ktoré majú takýto typ vlasov by vedeli o tom rozprávať.

Ak chceš, môžeme pokecať o tvojich vlasoch trochu viac prostredníctvom mailu a ja ti skúsim poradiť, dať nejaké tipy ako sa o ne starať a aj aký strih zvoliť. Myslím, že môžeš mať na hlave niečo podobné ako ja, ale nemusí to tak byť. Tiež som svoje vlasy neznášala, nosila vždy len v cope, ale odkedy som zmenila starostlivosť o ne, začínam byť s tým ako momentálne vyzerajú spokojná :). Samozrejme, čo vyhovuje mne nemusí vyhovovať tebe,ale sú určité zásady, ktoré pri starostlivosti o tento typ vlasov treba dodržiavať, tak treba len vyskúšať :).

Ak teda súhlasíš, môžeme o tom popísať prostred. mailu.

so.nickaa

Ja som mala tiež strašne husté vlasy ale odkedy si ich farbím, mám z nich asi polovicu, čo je konečne primerané a som spokojná dokonca sa mi aj vyrovnali čiže ich už ani nemusím žehliť( vlasy si farbím už 8 rokov). Skús si nájsť skutočne dobrú kaderníčku ktorá ti vlasy prestrihá( ale dávaj pozor s čím, na to sú špeciálne nožnice, niektoré herečky totiž používajú ostrý bok obyčajných nožníc a to brutálne ničí vlasy). A keď ti nepomože ani prestrihanie, odporúčam keratín - na pár mesiacov máš s vlasmi pokoj:)

alex5879

Prečo si ich nedáš zriediť u kaderníčky? prestrihá ti ich špeciálnymi nožnicami... ja by som dala čokoľvek za husté vlasy... :/

bbf

Ahoj skus brazilsky keratin,stoji cca 120e u kadernicky....ja som s tym takisto mala problem ale trz uz mam 5 mesiacov vlasy rovne,leskle a primerane huste ;-)