Neustále narážky na postavu

Príspevok v téme: Neustále narážky na postavu
Nana155555

Ahojte prosím o radu som s chalanom pomaly 6 r. a problém je v tom že môj chlap stále rieši moju postavu. Ja mám 22 a on 23. Neustále ma buzeruje že mam veľkú riť, veľké brucho, naliatu tvár a tak podobne. Popri tom okolie mi vraví že super vyzerám mám 167 cm a 60 kíl. No chápete to ??? Dokonca som sa dozvedela že aj jeho matka povedala že som pribratá a mam zväčšený zadok a včera mi kamarátka napísala na fb že čo robím pre to že tak dobre vyzerám. Keby že to môjmu poviem ma vysmeje že ja nie som chudá. Neviem ako ďalej ľúbim ho ale podľa neho a jeho rodiny na tom nič nieje že ma takto posudzujú a na seba sa nepozrú. Neviem čo robíť

orol

1) Keď ti bude "vyčítaj", okamžite zakontruj a povedz mu, že by mal mať o 1-2 cm väčšieho "pipíka" ( že jeho sa ti až tak moc nepáči ). 2) Môžeš mu aj povedať, že na 23 rokov má síce veĺkú hlavu, ale malú kapacitu mozgu.

nirv

Maoam, nemusí odísť. Tým sa jej problém nevyrieši, lebo obeť si vždy hľadá svojho tyrana. Narážky na postavu sú detail, ktorý sebavedoma žena zvládne pár trefnymi slovami. Čiže nie utiecť, ale uvedomiť si svoju hodnotu. A ak sa rozhodne potom odísť, už to nebude útek.

winki

Nana, ale toto sa bude čím ďalej len zhoršovať, keď budeš tehotná a priberieš tak čo ti bude hovoriť? Vieš ako ťa to bude deptať psychicky po pôrode?

Keby aj si naozaj, že tučná tak nemá právo sa takto s tebou baviť on a jeho matka už absolútne nie. A ty by si to tolerovať nemala vôbec, lebo takto ti o chvílu začne diktovať čo si máš obliecť, ako sa namalovať, a prečo si si nemula vlasy už včera.....psychicky ťa zničí.

Maoam

Nana haloooooooo, ty sa pocuvas? Ak chce anorekticku, nech si ju hlada a snad mu ju odsuhlasi aj jeho mamicka.

Ty mas na VIAC! Uvedom si to. Bohuzial si zrejme za tych 6 rokov stratila vsetku sebauctu aj sebavedomie.......