Prečo ma moja manželka odmieta?

Príspevok v téme: Prečo ma moja manželka odmieta?
adaam

Dobrý deň,

chcem Vás poprosiť o radu ako alebo čo by som mal urobiť, aby moja manželka viac myslela na sex. Sme ešte len necelý rok manželia. Pred svadbou som si myslel, že jediná vec v ktorej sa zhodneme bude sex. Teraz viem, že vo všetkom sa viac menej zhodneme, len nie v tom. Neviem čo mám robiť. Úprimne ma to veľmi bolí keď cítim ako ma odmieta. Sex máme tak 3 až 5 krát za mesiac. No aj tak je to viac krát tak, že je so mnou len preto, že to chcem ja a je to také bez takej vášne. A to ja nechcem. Veľmi chcem, aby nás to k sebe ťahalo ako pred svadbou, aby sa tešila na chvíle keď budeme spolu. Moja manželka ma veľmi priťahuje. Milujem keď behá po byte v spodnej bielizni. Je krásna. No keď sa jej chcem dotýkať veľmi veľa krát to odmieta. Sú chvíle keď nie ale je ich málo. Snažím sa mojej manželke pomáhať vo všetkom aj okolo domácnosti a aj mimo nej. Nie som taký muž čo sadne pred TV a pozerá futbal. A myslím, že celkom dobre vyzerám. Veľmi ma to trápi. Poradte alebo povedzte mi svoj názor. Chcem nájsť riešenie, či je chyba vo mne alebo niekde inde. Ďakujem.

Patdesiatnik

Pani, prestante snivat o naruciach inich zien a o tom ze naucite ci prinutite manzelku mysliet castejsie na sex. . jedine co moze pomoct je otvorene a kludne bez utokov, bez akejkolvek hanby ci natlaku, uprimne porozpravat nie kamaratovy, ale vlastnej manzelke o vlastnych potrebach a tuzbach vratane oralu. Viem ze je to tazke, moze pomoct si vety dopredu pripravit ci dokonca napisat a nastudovat. Potom viest konverzaciu (monolog, ci prejav) drziac sa pripravenej osnovy. Vsetko dopovedat a potom ostat uplne ticho, cakat ako manzelka zareaguje. Aj ak by bolo treba cakat slhu chvilu. V tejto situacii mlcanie je zlato. Pozorujte jej tvar, gestikulaciu, rec tela, snazte sa odhadnut jej pocity..ked odpovie, nereaguje spontanne, nadychnite sa a premyslite si co odpovedat tak aby sa jej to nedotklo ale zaroven tak aby ste znovu podciarkli to co ste na zaciatku povedali. Neuhnite od toho popisovania toho co ozaj chcete a po com tuzite aj napriek jej zvycajnym argumentom, unava, migreny, hormonalne posuny, nechut na sex, atd. Jedno z rieseni v dobrom vztahu je ze aj ked ona nema chut, moze pomoct trebars len pritulnou nahotou a jej rukami. Cudovali by ste sa ako samotna rucna praca moze zenu vzrusit ked pociti ako vam v jej rukach poriadne tvrdne....vtedy treba zadrziavat, trpezlivo cakat, aj 15-20 minut pohodovej slasti, cim dlhsie tym lepsie, a je dost velka sanca ze nakoniec sa aj ona tak vzrusi ze sama na vas vyskoci a zazijete to co uz dlho nie. Ak by ona chcela rucnu pracu ukoncit a vy este nie, rovno jej povedzte ze prosim ta, este a uvidite ako to pojde, aj jej ciste rucna pomoc vie byt uzasnym zazitkom. Vo svete panuje myt ze zena ide sexovat az ked sama na sex dostane chut a sa vzrusi. To vobec nie je pravda. Ponuknite ak chcete aj kazdy vecer "len" hladkanie chrbta, nevinnu masaz chodidiel, lytok, stehien, ak robite ozaj skvelu a oddusevnenu pracu, od takeho vas asi len sotva odstrci. Super pomaly sa blizte k masirovaniu vnutornych stran stehien a pokozky v bezprostrednom okoli najintimnejsich casti aj ked cez oblecenie. Tento nadherny manzelsky akt moze trvat aj hodinu alebo dlhsie, a v pohode aj napr. pri pozerani telky. Ak vas od intimnych casti poodstrci nic sa nedeje. Pokracujte v pohode dalej v sirsom okoli akoby nic. Ak sa tentoraz nic neudeje, nic sa nedeje, mozno nabuduce. Ak sa zacne rozohrievat a ma uz blazene privrete oci, vymente ruky za jazyk a urobte jej ten najdokonalejsi oral aky len dokazete. Dajte vediet ci zabralo :-)

xfirestarter

Ahoj, neviem či ti dám jednoduchú odpoveď ale posnažím sa čo najviac. Vzťahy sa vyvíjajú a nemôžeš očakávať, že budete mať neustále stav zaľúbenosti, ktorý ste mali keď ste sa spoznali, to nie je pravá láska. Opýtam sa ťa takto, koľko krát chodíte spolu na rande za mesiac? Dotýkaš sa svojej ženy aj bez toho aby si chcel sex, alebo len vtedy? Ustojíš aj jej negatívne emócie? Neutečieš pred ňou keď je naštvaná? Si pre ňu chlap napríklad len v tom, že sa dá spoľahnúť na tvoje slovo. Ak ťa to viac zaujíma prečítaj si tento článok: -odkaz odstránený-

Sagajja

Čaute chlapi. Myslým si, že ste, aspoň niektorí z vás v manželstve či vo vzťahu braní vašimi "partnerkami" ako záložníci. Myslím si to aj o mojom vzťahu. Partnerka si záložníka omotá ako istotu a potešenie hľadá inde. Ako keď chce decko hračku a keď ju dostane, tak hračka leží v kúte. Z tohto pohľadu je riešenie presne opačné ako sú naše snahy aby mali o nás partnerky záujem. Aj to vydrží iba určité fázy. Otázne je aj to, či nám stačí byť PREDMETOM partnerkinho záujmu a vtedy aj sexu. Rada ohľadne sexu na záver je paradox - bude s tebou sexovať iba vtedy, keď sa bude obávať, že ťa môže stratiť (aby si poistila záložníka - že jej zostane hračka). Netreba o tom žiadne reči a dialóg s partnerkou pretože tá ďaleko lepšie vycíti o čo ti ide a keď zistí, že o záchranu vzťahu, bude ťa mať v hrsti a následne tzv na háku. Keď bude mať pochybnosť, že ťa stráca, bude si ťa chcieť poistiť. Pravdaže, sexom. Dialóg nie je zlý, ale iba v zdravom partnerstve, niekde inde to môže byť iba na škodu veci. Páni, prajem vám aj sebe nech sa to dá do poriadku, tak ako to v partnerstve má byť.

skorosenior

Švihák, čo si napísal teraz slovo od slova mohol by som napísať sám, ani neverím že netrpím rozdvojením osobnosti, je to v skratke aj môj životný príbeh.
Dodávam že to čo by som chcel, aby mala o sex záujem sa vyvolať nedá, človek len čaká beznádejne rok za rokom že to príde samé od seba...
Pritom určite existuje nejaká fantastická bytosť ktorá ťa čaká s otvorenou dušou a náručou a keby len náručou... Ak by som roky vedel vrátiť neváham ani minútu a vedel by som kam ísť

svihak

Vazeni
som zenaty 30rokov. Sex cca 1x za mesiac s vykyvmi k horsiemu. Cakal som ze po detoch, potom po 30-ke, potom ked splatime uver, atd ze to bude lepsie! Nebolo! Zabity cas, moje napate stavy- trpi rodina, zdravie, pohoda ( proste ako rakovina v tele)! Rozhovory, hadky - neviedlo to k nicomu. Som zabezpeceny. Manzelka ma vsetko. Precestovali sme cely svet( na dovolenke sex 1x a dost - vzdy iba takto
Ressume: banujem ze som bol verny- moznosti bolo vela! Mam 50 a som s nou viacmenej z lutosti, ale uz asi nie dlho. Jedine poxitivum - deti boli v kompl rodine.
Este raz- tak to riesim jasnymi pravidlami alebo rozchod- nekompromisne!- moja rada! Zivot prebehne velmi rychlo!

Steven

Veritel, to mi je ta luto. 1x od zaciatku roka ku dnesnemu dnu sex je ozaj malo. Asi by ma j*blo. Takuto zensku by som nechcel mat. Bohvie ci nema milenca a teba len vyuziva na peniaze. Ja by som si hladal milenku aspon, pretoze vo fungujucej rodine/vztahu je sex dolezity. Nie 1x za pol roka. To mozno ludia co maju po 40-50-tke sexuju takto a mozno aj viac. Nie mlady clovek co ma 28. Fakt by som si nasiel nejaku zenu, ktora by zato stala a nenechal sa ponizovat od nejakej truby, co si zo mna robi posmesky a vyuziva ma.

Veritel

lea - v pohode!! ja nechcem aby ma niekto lutoval a nelutujem sa ani ja.
Mam co mam a bohuzial je to tak.
je okolo toho este vela inych veci ktore tu nebudem rozpisovat.

viem kde som spravil chyby - co by som teraz vsetko spravil inak, ale su veci ktore uz proste nezmenis, ci uz nemozes alebo nechces...

kebyze mozem vratit cas o 7 rokov dozadu... vsetko by bolo inak... ale neda sa... treba brat to co je.

pozitivne myslenie.. vsak je iba 31/05/13 - co s toho ze som tento rok mal iba jeden asi 20 sekundovy sex....

lea128

Veritel, mne je z teba az priam do placu :D... ked citam este aj ako sam seba mas na haku... si mlady chlap ale to co pises znie, akoby si mal 68 rokov a len tak ten zivot prezival...No ale prajem ti vela stastia, zas je vela inych veci, z ktorych sa este mozes v zivote tesit...
A aj ja som z neuplnej rodiny a som si ista, ze je ovela viac horsich veci ako toto...