Rastový hormón rok 2006

Príspevok v téme: Rastový hormón rok 2006
eMKy

Ahoj všetci čo používaťe toto fórum.Pozeral som na tému rastový hormon a posledné príspevky sú tam velmi stare ešte z minulého roku.Pozeral som si aj tie príspevky sú zaujímave a tak ma napadlo či náhodou by sme spoločne tu tému prostrednictvom internetu znovu neotvorily...Dôvod???Ja sam som bol liečený rastovým hormónom 7 rokou a preto by som sa rád z niekým porozprával čo zažil to isté v živote čo ja...Aj ked viem že takých ludí je malo verím že najdem niekoho z kým sa bude dať o tom viac popísať...eMKy...marek z košíc

eMKy

ahoj mato 81.....dovol aby som reagoval na tovju otazku...ak maš už 25 rokov podla mojich znalosti nie je sa už možne v tvojom pripade liečiť rastovým hormonom....neviem ako by si mohol podrasť aspon 5cm ale pomocou rastove hormonu už nie....ale naisto sa to neda takto povedať skus isť za svojim obvodným lekarom nech ta pošle na vyšetrenie.zatial len tolko reakcia na tvoju otazku ak by si chcel vedieť viac napiš na toto forum...ahoj.....eMKy . . marek z košíc

mato81

ahojte, mam 25 a meriam 165cm, je mozne este podrast aspon takych 5cm....ak ano akym sposobom okrem predlzovania noh:)

eMKy

ahoj Andre.Ked si si všimol trochu sa snažim odpovedať aj cez forum ale presnejšie info sa snažim podať len osobne z dvovodu jedineho...neviem či ta druha strana sa chce o tom baviť takto verejne....ak ano potom to rozoberame aj cez forum a ked nechce nechame to tak......robim to len koli tomu aby sa ta osoba ktora sa ma niečo pýta ostala v sukromy....ale aj tak skoro všetko rozoberame cez forum.....ok diky za otazku - ver tomu že sa snažim aby toto forum bolo super a preto ti aj odpisujem....diky EMKY . .marek

andre

Pocuj, EMKY. Na co si zalozil toto forum, ak chces pisat iba mdzi 4 ocami... Co tak TU odpovedat??? Nech si to precitaju aj nezainteresovani. Nie kazdy ma cas si pisat s niekym. Sataci hadam si to precitat, nie?...

eMKy

Ahoj Petra.Ak by si mala zaujem o presnejšie info napiš na moj E-Mail.Ale ak by som ti mal odpovedať cez toto forum tak podla mojho nazoru sa to ešte da aj rastovýn hormonom v tvojom veku, ale všetko zaleži od tvojej lekarky.Ak by si chcela vedieť viacej napiš mi na email - eMky13@post.sk4au.marek y kosic

mifor

Milá Peťa, a čo takého ťa trápi na Tvojej normálne výške? Vieš si predstaviť že by si ako 29-ročná merala len 144cm? Vážne, čo by si robila, spáchala by si samovraždu? Ale ak chceš, pozri sa na stránku www.fitbone.de, je tam o novej, modernej metóde predlžovania končatín. Jednej žene tak predĺžili nohy až o 12cm! Najbližšie to robia v Mníchove, no priprav si naozaj riadny balík peňazí. Žiadna poisťovňa Ti to totiž nepreplatí, keďže máš normálnu výšku. Stránka je v nemčine alebo v angličtine. Aj ja o tomto zákroku uvažujem, no mne to preplatí poisťovňa.

petra budinska

dobry vecer, prosim vas, prosim nejakeho odbornika, poradite mi ohladom rastoveho hormonu, predlzenia noh, alebo inej metody, ktora dokaze zvysit moju sucasnu vysku? mam 20 rokov a 162 cm.som ochotna dat cokolvek za to, ze niekto alebo nieco dokaze moje telo predlzit o 8-10 cm. dakujem velmi krasne.