Rastový hormón rok 2006

Príspevok v téme: Rastový hormón rok 2006
eMKy

Ahoj všetci čo používaťe toto fórum.Pozeral som na tému rastový hormon a posledné príspevky sú tam velmi stare ešte z minulého roku.Pozeral som si aj tie príspevky sú zaujímave a tak ma napadlo či náhodou by sme spoločne tu tému prostrednictvom internetu znovu neotvorily...Dôvod???Ja sam som bol liečený rastovým hormónom 7 rokou a preto by som sa rád z niekým porozprával čo zažil to isté v živote čo ja...Aj ked viem že takých ludí je malo verím že najdem niekoho z kým sa bude dať o tom viac popísať...eMKy...marek z košíc

cernica

Mifor chcem sa Ťa opýtať či si uz bola na tej operacii na predlzenie nôh,ako si to prezivala a ci to bolo velmi bolestive

macusa

strasne by si priala keby aspon 5 az 10 cm narastiem mam 30 rokov ako iste viete je to neprijemne mmeriam 158.moze mi niekto poradit prosim dakujem

silva 22

Ahoj eMKy, nevedel by si mi niečo poradiť pre moju neterku?? Ma 14 rokou výšku 142 cm a doktorka tvrdi, že už ma uzavreté štrbiny, že už viac nenarastie bola aj na genetike a tam jej povedali, že to je familiarny syndrom, lenže v našej rodine nikto nie je taký malý. Jej matka ma 175 otec je o kúsok vyšší. Ja som síce mala 156 cm, ale ostatný v rodine sú skôr vyšší. Aj starý a prastarý rodičia. Neodbila ju ta lekárky iba tak, aby sa ňou nemusela zaoberať?? Mne to strašne vadi, že sa tý lekári jej nepokúšajú pomôcť. Som o 14 cm vyššia ako ona a celý život mi to vadi a to už mám 35 rokov. Nechcem aby ona chúdatko trpela ešte viac . Nevieš volačo poradiať ?? Ona býva v Prešove, asi to tam moc slávne s odborníkmi nie je. Môže byť pravdou to, že ma hormony v poriadku a aj tak nerastie a ma uzavreté štrbiny???? prosím poraď

mrb

chcel bi som mat aspon tich 196 to sa da tolko dat a bavi ma dost baskedbal ale mam aj takych spoluziakov ktori su este nad mnou kebi ste mi nedali nejaku metodu do rastu

1monusa1

ahoj mato81,,prepac,,ale okrem toho predlzovania uz nemas sancu vyrast,,,ja mam 16 a mne povedali,ze uz nie je,ale beriem take vyzivive doplnky,ktore vylucuju pripodzeny rastovy hormon(HGH) a ked nevyrastiem,,tak pojdem na operaciu,,lebo si nemyslim,ze je to az take strasne,,ale je pravda,ze to stoji dost...

1monusa1

ahojte,,mam 16 a som dost nizka,,mam len 152cm a velmi by som chcela ist na to predlzenie noh,,,vlaka tomuto foru som si vyhladala potrebne informacie a i z rodicmi o tom zistujeme este viac,,,co si o tom myslite? je to nebezpecne,lebo doktorka mi povedala,ze rastovy hormon mi uz nepredpise,lebo uz mam skoro uzavrete strbiny,,,prosim ako o tom predlzpvani mate viac informacii,,myslite na mna ,,dakujem

RNG

Rastovy hormon(hGH) sa vylucuje v tele cely zivot, len s vekom sa vylucovanie znizuje. Je zodpovedny za rast, regeneraciu a vselico ine.
Jeho tvorenie sa da stimulovat zvysenim hladiny dopalaminu v tele, co sa da pouzitim vytazku z rastliny Mucuna pruriens; L-DOPA.
Tento vytazok je na volnom trhu a berie sa vo forme kapsul, nie injekcii. Tiez je podstatne lacnejsi, nez injekcie hGH