Rastový hormón rok 2006

Príspevok v téme: Rastový hormón rok 2006
eMKy

Ahoj všetci čo používaťe toto fórum.Pozeral som na tému rastový hormon a posledné príspevky sú tam velmi stare ešte z minulého roku.Pozeral som si aj tie príspevky sú zaujímave a tak ma napadlo či náhodou by sme spoločne tu tému prostrednictvom internetu znovu neotvorily...Dôvod???Ja sam som bol liečený rastovým hormónom 7 rokou a preto by som sa rád z niekým porozprával čo zažil to isté v živote čo ja...Aj ked viem že takých ludí je malo verím že najdem niekoho z kým sa bude dať o tom viac popísať...eMKy...marek z košíc

barbora_1

dobry den, prosim vas kedy rastu najviac dievcata? ja mam neak 150 cm.. a 14 rokov.. som starsne mala:( a ked mi daju rastovy hormon myslite ze este narastiem?

milan16

Neviete niekto nahodou ako by sa dal zohnať rastovy hormon okrem toho,aby ho predpisal lekar.Da sa niekde kupiť??

marie

Rada by som sa poradila s niekým, kto ma skúsenosti s vyšetreniami na rastový hormón. Absolvovala som so synom jedno takéto vyšetrenie. Syn má 16 rokov a 4 mesiace, meria 157,5 cm, váži 50 kg, za posledný rok vyrástol len 1,5 cm. Predtým za 2 roky vyrástol cca do 14 cm. Podľa rontgenu má čiastočne uzavreté rastové štrbiny. 1x mu odobrali krv na endokrinológii a lekárka nás informovala, že hormonálne je syn v poriadku. Žiadne iné možnosti ani vyšetrenia nenavrhla. Na internete som čítala, (žiaľ nebolo tam podrobnejšie opísané), že vylučovanie rastového hormónu sa vyšetruje aj po podaní nejakej látky v 30-minútových intervaloch. Takéto vyšetrenie sme neabsolvovali. Ak niekto má v tomto smere nejakú skúsenosť, prosím o radu, či je dobré navštíviť iného lekára, prípadne aké vyšetrenia ešte absolvovať, či je syn skutočne v poriadku. Ďakujem.

RNG

Ccel by som aj na tejto stranke zdoraznit, ze prirodzena tvorba rastoveho hormonu sa da stimulovat napriklad rastlinou mucuna pruriens a jej vytazkom, L-dopa. Je to lacnejsi a bezpecnejsi prostriedok, ako injekcie.

santyx

ahojte prosim mohol by mi niekto poradit?mam 16 rokov a meriam 162 cm.Chcela by som sa opytat ci je mozne aby som pouzila rastovy hormon.Dakujem

...

rastovy hormon sa podava len do stadia ktore sa da rozpoznat na rontgene /neuzavrete rast.strbiny/tato liecba ma neziaduce ucinky-napr.pri existujucom nadore/alebo lozisku/ vlastne zrychluje rast rakov.buniek.a ine NU

aljoska

Peto,rastový hormon sa nedáva len tak hocikomu.Na to musí byt dost vážny dovod.A teba by určite považovali za dost vysokého.

peto1

Ahojte, mam 23 rokov a chcel by som poradit do 12 rokov som rastol normalne mal som vysku asi 165cm potom namiesto toho aby umna prebehol rychli rast sa mi rast spomalil a v 15 rokoch som dosiahol 170cm a odvtedy uz ani cm.
Chcem sa spytat ci mozem este vyrast pomocou rast. hormonou.
Vdaka.