Bolesť bedrového kĺbu

Príspevok v téme: Bolesť bedrového kĺbu
vikinkoo72

Dobry den,mam uz vyse 4 mesiace bolesti v oblasti laveho bedroveho klbu.Zacalo to tym ze som spal na studenej zemi.U ortopeda som dostal na bolave miesto obstreky ale to vzdy zabralo len na nejaku chvilu a musim brat tablety proti bolesti a zapalu ketanol a doplnkovy vyzivu glucomed na klby ktoru musim brat 3 mesiace beriem to uz ale mesiac ale neulavuje sa mi.Prosim niekoho ak ma tie iste problemy aby sem napisal ako sa lieci dakujem.

kajakopec

Ja Wobenzym užívam ešte aj teraz. Na odporučenie som brala prvý týždeň 10 tbl. dvakrát denne a potom som znížila dávky na 5 tbl. 3krát denne a po mesiaci už užívam len 4 tbl. dvakrát denne. Sú dosť drahé, takže som ich kupovala po 80 ks v lekárni Dr. Max, lebo tam boli najlacnejšie.
Ja si myslím tiež, že tie náplaste sa dajú aplikovať na ktorúkoľvek časť tela! :-)
Pri tom Wobenzyme je dôležité ich brať nalačno 2 hodiny po jedle. Inak s dávkovaním je najlepšie sa poradiť priamo na stránke www.wobenzym.sk a na otázky Vám odpovie lekár.

orchidejka

tak voltaren naplaste nie su specifikovane ze tieto mozes pouzit na krk, tieto na nohu a pod. Vseobecne sa mozu pouzit na akekolvek miesta mimo tych co su kvazi ohybne co by si ich mohol strhnut pri nejakom pohybe

vikinkoo72

mam take dve nepouzite naplaste voltaren ale na krk,ramena a zapestie mozem ich pouzit na ten bedrovy klb neublizito nejak

orchidejka

mna takto isto boli ale pravy bedrovy klb uz nieco vyse dvoch mesiacov. Voltaren som tiez skusala no tbl a mam pocit ze trosku pomohli. Idem teraz skusit ten wobenzym, uz som o nom pocula zeby mohol pomoct. Kajakopec nevies ake by malo byt optimalne uzivanie toho wobenzymu (ako dlho a kolko tbl denne)? Inak nemate taky pocit zeby sa vam ta bolest vracala najma vtedy ked ste niekde von v zime? Alebo pridete domov zo zimy a zrazu to citite?

kajakopec

Ja som mala podobné problémy, ale u mňa netrvali 4 mesiace, len 6 alebo 8 týždňov. V Poprade mi odporučili Wobenzym, Acidofit a Voltaren náplaste a už mi je oveľa lepšie.