Bolesť bedrového kĺbu

Príspevok v téme: Bolesť bedrového kĺbu
vikinkoo72

Dobry den,mam uz vyse 4 mesiace bolesti v oblasti laveho bedroveho klbu.Zacalo to tym ze som spal na studenej zemi.U ortopeda som dostal na bolave miesto obstreky ale to vzdy zabralo len na nejaku chvilu a musim brat tablety proti bolesti a zapalu ketanol a doplnkovy vyzivu glucomed na klby ktoru musim brat 3 mesiace beriem to uz ale mesiac ale neulavuje sa mi.Prosim niekoho ak ma tie iste problemy aby sem napisal ako sa lieci dakujem.

miroslav68

ahojte ja mam problem z bedrovymi klbmi uz mi hrozi operacia ale stale verim ze sa tomu da vyhnut nasiel so na internete jednu bylinkarku z Brna tak som jej napisal lebo som uz ani nechodil dva a pol tyzdna som z bytu neourobil ani krok odpoved od nej pride zhruba do styroch dni odporucila mi akupuntury uz sa mi da chodit von sice bolesti su ale uz sa mozem ist prejst da sa to kupit v kamennych obchodoch treba to uzivat presne podla navodu a treba jej aj presne
opisat chorobu a problemy pri nej posielam kontakt
www.nadeje-byliny.eu
j.podhorana@nadeje-byliny.eu

RNG

Na zapaly klbov je dobre brat curcuminoidy, ako napr produkt firmy Jarrow, 3 x 2 kapsule a viac. A naviac brat na klbovy maz CMO alebo jest 2 avokada tyzdenne.

lejdy55555

Dobry den ..ja mam uz asi 2mesiace problem s lavym bedr.klbom.Ta bolest pride ked dlhsie sedim a chystam sa vstat a chodit ..to nastartovanie do chodze(vtedy nastane ta hrozna bolest v klbe....Inak jak sa uz rozchodim neboli,ani ked spim

Len ked sedim a vstanem do chodze...neviem co mam robyt...co mi pomoze......

lejdy55555

Dobry den ..ja mam uz asi 2mesiace problem s lavym bedr.klbom.Ta bolest pride ked dlhsie sedim a chystam sa vstat a chodit ..to nastartovanie do chodze(vtedy nastane ta hrozna bolest v klbe....Inak jak sa uz rozchodim neboli,ani ked spim

Len ked sedim a vstanem do chodze...neviem co mam robyt...co mi pomoze......

RNG

Moncatko, moze to byt zapchata cieva alebo viralny utok na nervove obaly.
Dnesw je uz tolko virusov na svwete, a dokonca permanentne zijucich v ludoch, ze casto bolesti su sposobene ich cinnostou, najma napadanim nervovych obalov=myelinu
Kazdemu odporucam si zvysovat viralnu imunitu

moncatko321

ja sa chcem opytať,mam už 2 mesiace bolesti praveho bedr.klbu ale je to neprijemná pálivá bolesť,boli ma cela noha a nemôžem ani len lahnuť na tu stranu,neviem ci je to od toho klbu alebo je to od chbtice

MilaBB

ahojte, ked nasej mame menili bedrovy klb, odporucili jej brat wobenzym, pred aj po operacii, pomaha vstrebavaniu opuchov, zrazenin a hlavne urychluje hojenie. Nakoniec sa jej to zahojilo rychlejesie ako zvycajne, asi o tyzden. A doktor nam vravel ze ho pouzivaju aj sportovci pri zraneniach :) snad pomoze

makarko

chondroitín pomohol aj mne, je to víťažok zo žraločej chrupavky. Odkial ho kupuješ? Akurát mi dochádza a chcem si zobrať nový.

Najčítanejšie články