Bolesť bedrového kĺbu

Príspevok v téme: Bolesť bedrového kĺbu
vikinkoo72

Dobry den,mam uz vyse 4 mesiace bolesti v oblasti laveho bedroveho klbu.Zacalo to tym ze som spal na studenej zemi.U ortopeda som dostal na bolave miesto obstreky ale to vzdy zabralo len na nejaku chvilu a musim brat tablety proti bolesti a zapalu ketanol a doplnkovy vyzivu glucomed na klby ktoru musim brat 3 mesiace beriem to uz ale mesiac ale neulavuje sa mi.Prosim niekoho ak ma tie iste problemy aby sem napisal ako sa lieci dakujem.

Torticka9

Dobry den. Uz mozno 3/4 roky mam problemy s tym ze mam bolesti v oblasti tresla ... je to strasne nepravidelne a v roznych dlzkovych intervaloch .. niekedy ma to boli raz za pol roka tyzden inokedy aj dva mesiace. Bola som s tym na ortopedii na snimku atd. Vraveli mi ze s tym nic nemam. No bolest za zacala zosilnovat. Uz jie len v oblasti tresla ale aj v klbe atd a zacalo ma to az palit. Prosim poradte mi

patulik99

Dobry ja som nemala problem s bedrovym klbom ale kolennym. Tiez som kusala silne tabletky, maste atd ale nepomahalo mi to a mnohe z liekov som mohla uzivat max 2 mesace a bez ucinku, alebo ked po vysadeni bolest opat zacala. Ja som našla flextor a ten sa moze brat aj dlhodobo co je super, lebo okrem toho ze nemam problemy uz teraz, tak ho beriem aj preventivne ako klbovu vyzivu a som spokojna a je super cena. Ja som si o nom precitala tu kde mozete najst viac info -odkaz odstránený- tak drzim palce avela zdravicka.

Fan Fan

Dobry den chcem sa opytat uz dlhsie ma pobolieva lavy bedrovy klb neviem s coho to je mam len 17 rokov..
hram futbal dost intenzivne a myslim ze to moze mat nieco s tym spolocne.
Keby ste vedeli niejake rady co s tyym lebo nechcem aby sa nieco stalo vazne.. dakujem :)

1karol19

mna zvykli pobolievat klby a dostal som sa k wobenzymu. to bolo asi pred rokom a ulavilo sa mi. posobi priaznivo na zapaly a zmiernil mi bolesti. myslim si ze ak to nie su este akutne stadia tak zavyskusanie clovek nic neda. ja som ozaj velmi spokojny doknoca si obcas zahram futbal.