Bolesť bedrového kĺbu

Príspevok v téme: Bolesť bedrového kĺbu
vikinkoo72

Dobry den,mam uz vyse 4 mesiace bolesti v oblasti laveho bedroveho klbu.Zacalo to tym ze som spal na studenej zemi.U ortopeda som dostal na bolave miesto obstreky ale to vzdy zabralo len na nejaku chvilu a musim brat tablety proti bolesti a zapalu ketanol a doplnkovy vyzivu glucomed na klby ktoru musim brat 3 mesiace beriem to uz ale mesiac ale neulavuje sa mi.Prosim niekoho ak ma tie iste problemy aby sem napisal ako sa lieci dakujem.

kelapan

skús nejaké výživové doplnky, kĺbom treba niekedy doplniť veci ktoré sa ťažko získavajú z potravy aj takouto formou. Skús hydrolyzovaný kolagén alebo nejaký chondroitín. Mne to pomohlo

orchidejka

tak ako si na tom? bolel ta posledne dni niekedy? lebo mna ani nie (a to dost dlhu dobu), trosku sice vcera ale fakt len minimalne!

kajakopec

Som na tom presne ako ty! :-) Tá bio 2 u mňa ešte stále pretrváva a dnes mi je o.k.! :-)
Možno v lete to bude o.k. ak sa budem viac hýbať.

orchidejka

idem si to skusit aj ja odsledovat ze kedy ma boli a kedy nie. Ze ci to mas aj ty tak kajakopec a fakt to len suvisi s pocasim a biostupnom. Napr mna dnes nic nebolelo ale vcera naopak, vcera som ten klb citila. U teba to ako bolo?

RNG

Na oslabenych miestach tela(nakazy, chlad, hlad...) sa premnozia nase vzdypritomne telesne virusy a niektore z nich napadaju sliznice, niektore vystelky ciev, a obcas aj nervove obaly/myelin, co sposobuje zapal nervov a velke bolesti.
Preto odporucam kazdemu si zvysovat viralnu imunitu, pozri cez Google.sk pod rng herpes, kde je vymenovanych hromada prostriedkov na to, treba brat viacero a obmienat.
Na obnovu poskodeneho myelinu treba brat olej DHA(jeden z omega 3 olejov) a dobry zdroj na to je napr calamarine. Davka DHA je 1 gram denne.
Telo si nevie DHA vytvorit, len celkom malicko z inych omega 3 olejov, takze rozne zapaly nervov trvaju bez potlacenia virusov a dodania DHA casto aj mesiace.

orchidejka

presne akoby si moju situaciu popisovala. ja som najskor ani nevedela o co ide lebo to takym divnym smerom vystrelovala ta bolest ze som povodne nevedela co ma boli..

ty si na to brala aj nejake atb? a teraz ta uz vobec nic neboli, vobec nic ci pri bio 2 to este citis?

kajakopec

Wobenzym mi odporučili v súkromnom centre pre liečbu chrbtice v PP a neľutujem, že som ho začala brať. Ja som sa tiež pýtala aj na ostatné enzýmové prípravky a dr. mi povedal, že Wobenzym je liek a ostatné sú len výživové doplnky,.... . Ja sa k tomu vyjadriť neviem, lebo nie som odborník! :-(
Mňa bolí pravý kĺb a tiež som bola v pokoji keď ma začal bolieť - učila som sa na skúšku :-) Bolo mi povedané, že to môžem mať aj ako následok prechladnutia, alebo od driekovej chrbtice s ktorou som už aj mala problémy (následok dlhého sedenia).
Bolesť sa vracia kvôli nachladnutiu a taktiež reaguje aj na počasie. Ja som si odsledovala biopredpoveď a viac na mňa pôsobí 2 ako 3.
Inak mi povedal lekár, že mám jesť menej mliečnych výrobkov a mäsa.

dorota11

ja som mala tiez bolesti klbu ale len par dni,naplast flector alebo gel zaberie....popripade maser nech to rozmasiruje-mne toto zabralo a mam pokoj...inak bolest bedroveho klbu signalizuje psychicku nepohodu- strach postupovať dopredu,bezcielnosť...

orchidejka

kajakopec a kto ti v tom poprade odporucil wobenzym? Inac teba tiez zacal boliet pravy alebo skor lavy bedrovy? Aaaa prave mi napadlo. Preco ten klb zacne boliet co ja viem, napr. 26.3. Preco dovtedy nic, ziadne problemy a potom tak zrazu sa objavi bolest z nicoho nic a nie sa jej zbavit. Preco je to tak? Ja napr som nic zvlastne nerobila, bola som doma, ucila som sa na statnice a nejako v podvecer zrazu len tak bolest..

RNG

Su aj vyse 10 x silnejsie enzymy ako vyse 45 rokov stary Wobenzyme a predavaju sa ako potravinove doplnky. Najnovsie tlacia serrapeptazu, vyborny proteolyticky enzym, silna davka je 3 x 120 000 IU.
Klby treba mnazat, aby sa nevydrali na to treba zjest 2 avokada tyzdenne alebo brat 500 mg CMO.
Na zapaly je okrem serrapeptazy a inych enzymov aj napr vytazok z korena kurkumy, curcuminoidy s bioperinom, davka 3 x 1500 mg.