Pravda o rakovine - VITAMIN B17

igris

narychlo som prebehla temu den narcisov, a znova sa tam potvrdilo tvrdenie niektorych ludi, ktori sa uz niaky cas snazia na to upozornovat aj na tomto webe, ze vacsina ludi a doktorov /cest vynimkam/riesi :
potlacit priznaky akejkolvek choroby, ktore su urcite velmi neprijemne ale NERIESIA SAMOTNU PRICINU
Oslovila ma tato tema, nakolko som pred par dnami bola svedkom smrti mladeho cloveka , ktory keby neuzival mnozstvo liekov , ktore potlacaju "nieco", tak mohol pravdepodobne zit dalej.
Samotny vitamin B17 tiez nie je zazrak , ktory vylieci vsetko, ale mal by byt doplneny celkovou zmenou zivota , jeho priorit. Asi vela filozofujem :)....

iko

Tie naplaste ho vlasne obsahuju: Taktéž obsahuje amygdalin, který je znám jako vitamín B17. Tato rostlina je známa už více než 3000 let a velmi intenzívně se používá v buddhistické ...www.zoznam.sk

kamka62

Ak takýto zázrak v podobe vit.B17 existuje, prečo tolko ludí zomiera zbytočne na rakovinu. Kde sa o tom vit.v SLOVENČINE dá prečítať viac, kde sa dá kúpit, kolko stojí. Prečo tieto informácie damian neuviedol, alebo sa jedná o další oblbovák na ľudí.

zds

Treba sa vrátiť hlboko do našej minulosti, osobnej, aj minulosti našich predkov.
Naši starí otcovia a mamy na tieto ochorenia trpeli zriedkavo. Nejde len o pokročilé diagnostické metódy súčasnej modernej medicíny a vyššieho vekového priemeru dnešných ľudí.
Prečo vlastne má toto ochorenie vzrastajúcu tendenciu?
Sú naše deti odkázané na naplnenie týchto smutných štatistík?
Dopíšte váš názor...
Nádej exituje takmer vždy...

zds

Preto si nemyslím, že by jeden vitamín toto zvládol, lebo pri genéze ochorenia nejde len o jeden faktor.
Určite, aj jednotlivé komponenty môžu pomôcť, ale je to skôr výnimka, ako pravidlo.
(chvalabohu, že existujú aj tieto výnimky a držím všetkým palce, ktorí to potrebujú, aby im to pomohlo).

zds

Rakovina je posledné štádium rozvrátenia organizmu (jeho homeostázy). Je to systémové ochorenie a určite ide o celý rad faktorov, ktoré nakoniec sa sčítajú a toto ochorenie vznikne.
Paradoxne napr., aj silní fajčiari sa môžu dožiť vysokého veku (len naozaj zriedkavo, ale predsa) a na rakovinu pľúc neochorejú.

clea

iko,
no ved prave iko, to neviem, a jak to overis?! ja neviem, to by si takto celosvetovo mohli dovolit neinformovat ludi a bezefektu ich ozarovat?? nevyplavalo by to na povrch uz skor? ved to by bolo velmi jednoduche uzit vitamin..... co si o tom myslite? uz som akusi stranku citala akysi pan, ale neviem uz co ponukal a tiez vravel ze liek je -/no ale spominal tam daco ine/len nedaju do obehu, lebo chcu zarobit na pacientoch. tak neviem co je na tom pravdy a kolko je tych zarucene ucinnych liekov?

Najčítanejšie články