Pravda o rakovine - VITAMIN B17

radca

Tu je prispevok od Damiana, kde tvrdi, ze B17 je hlavnou zlozkou liecby:
Mimoochodom tiez som nikdy netvrdil, ze ho uvadzate ako jedinu zlozku, tak neviem preco sa o tom hadas-asi ta to bavi)

'
damian
30.09.2007 19:06

Suhlasim a vzdy som suhlasil, ze rakovina sa ma liecit suborom metod, teda holisticky. Ale to je prave to, co lekari metabolickej integrovanej mediciny prave robia. Hlavnou zlozkou je vit B17, dalej enzymy a mineraly, dalej uprava stravy, dalej psychicka rovnovaha a ba nevylucuju ani pouzitie chemoterapii v istych pripadoch, napriklad pri leukemiach. Takze preco stale kvakate o tom, ze som fanatik do vit B17. DAVNO som spominal, ze vit B17 nie je samostatna liecba, ale integrovana. A stojim si za tym, ze tato integrovana metabolicka medicina LIECI a VYLIECI na 85%, kde konvencna medicina ma malu nadej.,

radca

To, ze niekto napise,ze rakovina je socioekonomicky, komplexny problem a banalne ochorenie nijak nevysvetluje jej pozadie a nijako s rakovinou nesuvisi. Je to blabol nudiacej sa starej babky.
Podobne, odkazy ako si uviedla tvrdia, ze rakovina sa da liecit sodou bikarbonou a javorovym sirupom, alebo zralocimi plutvami.

radca

kaciatko,

skus uviest nejaky doveryhodny zdroj. Takych ako si uviedla su na internete 100vky a pre istotu ti napisem,ze nikto tu doteraz nepotvrdil,ze by boli ucinne a informacie v nich pravdive. Damian, RNG a Kosa a aj ty tu uvadzas b17, ako hlavnu liecbu. Teda aspon jeden tyzden to tak bolo.

kaciatko7

radca, radca, ja ti za to nemozem, ze nechapes o com je rec. precitaj si este raz, co som napisala, nech sa neopakujem. alebo si nieco nastuduj ohladom metabolickej liecby, co zahrna a podobne. Vitamin B17 je dolezita zlozka metabolickej terapie, ale nie jedina zlozka. su potrebne aj dalsie zlozky, aby vit B17 fungoval maximalne. myslim, ze na tom nie je nic nelogicke. a toto, co som napisala, vobec neznizuje dolezitost B17 pri liecbe rakoviny. okrem toho rakovina je ochorenie celeho organizmu, takze aj liecba musi byt komplexna. prosim ta, prestuduj si, na nete je kopec zdrojov a potom mozme diskutovat do sytosti. nie takymto sposobom, ze vytrhnes jedno slovo z kontextu a toho sa chytis a snazis sa tu nas presvedcit o neucinnosti niecoho. citaj pozorne, ak ta mozem poprosit.
a k tomu klamaniu...mas pravdu, neviem klamat, KLAMAT TREBA VEDIET...a to, myslim, ze na teba v tomto nemam. mam sa este co ucit