Pravda o rakovine - VITAMIN B17

diana

Tu je dokument o muzovi,ktory sa vyliecil tzn beussovou metodou,je zalozena na piti zeleninovych stiav a cajov,ide o vyhladovanie nadoru.

RNG

Je vyborna myslienka si sam pestovat graviolu, ved je to vlastne len ovocny strom. Problem je len, ze na Slovensku nie je podnebie dostatocne na pestovanie Guanabany/Soursop pocasie dostatocne teple, kedze tento strom neznesie teploty pod 5 stupnov Celzia.
Dalsi problem je, ze na rakovinu treba 6 gramov suchych listov denne, tj strom by muselo byt dost velky, aby produkoval tolko listia.

parenica

No ja som našiel priamo Graviolu a aj palmu Acai ako rastliny ktoré som si objednal tak že pekne rastú :DD ak chcete link. môžem odporučiť. Hľadal som vyše roka až som bol nakoniec úspešný. www.zelenykurier.sk

radkah

Dobry den, tatino je od nedele unaveny, vyslabnuty, ma nazltlu pokozku a podvecer mu byva zima. Myslite, ze to moze suvisiet s nasadenim LIV D a Milk Thistle? Moc sa uz blizi k normalu. Dakujem za nazor Radka

RNG

viac o nej najdete(pre tych co sa o to zaujimaju popularne na
rain-tree.com
a odbornejsie na
rain-tree.com
Vela vyskumu v na tieto tropicke ovocia robili v Cine od roku 2000, kedze povodne americke studie su kompletne odtajene.
Cinnia maju zaujem velmi o tradicne prirodne lieciva(oni totiz nechcu platit za hrozne predrazene a casto skodlive chemicke patentovane lieky a u nich je tradicne lekarstvo pouzivanim bylin vysoko cenene a dodnes bezne pouzivane)

RNG

Inac pouzitie gravioly na rakoviny tu radim najmenej 6 rokov, tj od zaciatku,co som sem zacal prispievat a mal som este beziace obchody na Slovensku, a snazil sa dostat schvalenie dovozu na Slovensky trh. A poslal som tam aj niekolko kilogramov ako vzorky.
Povodne vyskumy okolo anony muricaty, tj vytazku z listov tohoto ovocneho stromu robila firma Johnson& Jahnson v rokoch 1980 az asi 83. Ked sa im nepodarilo vyrobit s vyse 80 ucinnych latok nejaku patentovatelnu napodobneninu, tak vyskum nielenze opustili, ale kompletne odtajili. A Prve spravy, co unikli okolo tejto byliny su asi z pred 15 rokov, od miestnych lekarov, co sa nepodarilo kupit tej firme(mozno len z nedbalosti/nedoslednosti...) a kedze sa to dostalo na internet, uz sa to nedalo kompletne zamlcat.