Reumatoidna artritida - biologicka liecba... co vám pomohlo zmierniť bolesti?

Príspevok v téme: Reumatoidna artritida - biologicka liecba... co vám pomohlo zmierniť bolesti?
korri

ahojte.chcela by som sa opytat na sumu biologickej liecby a ci by som o nu mohla poziadat svoju doktorku,ktora mi to ani nespomenula,ze je takato moznost liecby, liecim sa pol roka uz, i ked priznaky a bolesti uz mam niekolko rokov....a to mam 26 rokov
A chcem sa opytat ci ma niekto skusenosti al. ci niekomu nieco pomohlo zmiernit bolesti "prirodzenou cestou" nie len analgetikami..teda hlavne by som chcela svoj reum.faktor z 72 znizit co najviac ako sa da,aby som nemusela mat vysoke davky liekov...dakujem za akukolvek pozitivnu odpoved

rozmaria83

ja treti mesiac beriem spermidin, sunday natural, je to zo psenicnych klickov, zmiernuje zapaly, zatial sa mi zda ze menej ma trocha bolia ruky

nata24

Keď sa pýtate na tú kyslíkovú dotykovú infúziu, tak tam sa človek odporúča sám :) nieje to na jednorazovú aplikáciu aby to malo dlhodobejší efekt je treba do 10 sedení... hej je to ďaleko z Košíc

Hela626

Chcela by som len doplniť predošlý príspevok o to, že v NURCH som bola hospitalizovaná a tam mi odporučili bioliečbu v spádovej oblasti podľa trvalého bydliska.

Hela626

Ja beriem bioliecbu od februára 2016. Mne ju doporučil jeden pán primár v NURCH v Piešťanoch. Viem že je to pomerne drahá liečba musí ju schváliť poisťovňa. Mne túto liečbu schválili lebo som na to mala diagnózu. Brala som Humiru sama som si ju doma pichala každý druhý týždeň. Zo začiatku sa mi CRP znižovalo aj som sa cítila lepšie, ale postupne mi prestala zaberať a reumatológ rozhodol, že skúsime niečo iné. Zase som musela čakať vyše mesiaca na schválenie od poisťovne (schválenie vybavuje reumatológ). Teraz sa dosť zle cítim, bolia ma všetky kĺby, kríže aj chrbtica nevládzem dlho stáť ani chodiť. Na druhý týždeň idem na prvú injekciu. Som zvedavá aký liek dostanem a či bude zaberať. Humiru som brala od februára t. r. do mája t. r.
Tak viem, že jedna injekcia stojí okolo 1000 Eur.