Reumatoidna artritida - biologicka liecba... co vám pomohlo zmierniť bolesti?

Príspevok v téme: Reumatoidna artritida - biologicka liecba... co vám pomohlo zmierniť bolesti?
korri

ahojte.chcela by som sa opytat na sumu biologickej liecby a ci by som o nu mohla poziadat svoju doktorku,ktora mi to ani nespomenula,ze je takato moznost liecby, liecim sa pol roka uz, i ked priznaky a bolesti uz mam niekolko rokov....a to mam 26 rokov
A chcem sa opytat ci ma niekto skusenosti al. ci niekomu nieco pomohlo zmiernit bolesti "prirodzenou cestou" nie len analgetikami..teda hlavne by som chcela svoj reum.faktor z 72 znizit co najviac ako sa da,aby som nemusela mat vysoke davky liekov...dakujem za akukolvek pozitivnu odpoved

ni-ka

korri,myslim ze nebudes hospitalizovana,ak mas prist nalacno a s mocom pojdes len na ambulantne vysetrenie...keby si isla lezat tak ti to povedia ze sa mas dostavit na hospitalizaciu,povedia ti co budes potrebovat(niektori si nosia plavky)a na hospit. sa chodi do 10.30 do prijmovej kancelarie...a na hosp. sa ide vzdy az ked ti urobia prve vysetrenia...az na zaklade vysledkov urcia ci je hosp.nutna...

llek

Korri, najlepsie urobis ak si tam zavolas a spytas sa, ci budes aj hospitalizovana. Kazdy ustav ma svoj system. Tu to budu vzdy len dohady

korri

tak dnes mi volali ze mam prist utorok do nurchu na 7 mu nalacno a s mocom? mam si pre istotu brat aj cestovku? vtom zhone som sa zabudla opytat ci budem rovno hospitalizovana,zavolali mi po tyzdni telefonicky..poradte mi

Sonjaa

Milý Matej, asi si vôbec nepochopil moje príspevky. Vyplýva to z tvojej reakcie a vyjadrenia, že súviseli s užívateľmi RNG a Liek. Nie je to pravda. V mojich vymazaných príspevkoch som poukázala na isté skutočnosti. Išlo o odporúčania výživových preparátov, ktoré môžu spôsobiť pri nekontrolovanom užívaní nielen vyprázdnenie peňaženky ale najmä POŠKODENIE ZDRAVIA. Apelovala som na to, aby sa pacient VŽDY PORADIL S LEKÁROM o užívaní ďalších preparátov. Je to niečo zlé? Alebo to nesúvisí s danou témou? Súčasne som vyjadrila podporu názoru užívateľa Redial a jeho príspevku zo dňa 16.3. (21.08 hod).
Ak je to aj teraz také nepochopiteľné a môj príspevok treba vymazať, tak potom už k tomu nemám čo povedať.

Matej

Vážená užívateľka Sonjaa,

môj posledný príspevok v tejto téme. Vás názor, ktorý tú zastávate bol na vyjadrenia RNG a Llek, ktoré boli zmazané, nemalo absolútne žiadny význam a výpovednú hodnotu tu nechávať príspevok, ktorý smeruje k zmazaným. A evidentne aj vy ste chceli aby ich príspevky boli zmazané s tým súviseli aj ďalšie teda vaše, tak nerozumiem o čom tu rozprávate. Keď by som nevymazal žiadne, nevymazal by som ani vaše.. nebudem tu predsa nechávať príspevky, ktoré nemajú absolútne žiadny zmysel, keďže nie sú k téme ale taktiež vyjadrujú len názor k inému.. píšte k téme a príspevky tu zostanú..

A prečítajte si prosím pravidlá fóra, kde nájdete, ktoré príspevky môžu byť zmazané, tak sa tu prosím neobhajujte a nezvaľujte to na cenzúru..

Ďakujem

Sonjaa

Odpoveď Matejovi. Súhlasím,že by sa malo diskutovať najmä o téme, ktorá je zadaná. Nesúhlasím, že sa vymazávajú iba príspevky, ktoré na niekoho útočia. Mne boli pri tejto téme vymazané najmenej tri príspevky, v ktorých som na nikoho ani neútočila, ani neznevažovala jeho osobnú dôstojnosť, iba som VYJADRILA VLASTNÝ NÁZOR. Ak tu už niekto nemôže napísať vlastný názor, ktorý nie je v línii zámerov tvorcov tohoto fóra, tak sorry !!!!!!!!
A viem naisto, že aj tento príspevok bude onedlho vymazaný.
Nepáči sa mi takáto cenzúra v 21. storočí v čase demokracie.....

RNG

Alebo www.youtube.com
kde spaja zamorenie tela s RA. A zamorenie sa da samozrejme riesit enzymatickym cistenim absorbciou, cistenim pecene, ciev a podbne, kde pomaha samozrejme aj jod a selen, ktore sa podielaju aj na vyrobe enzymov.
Zialbohu zadarmo toho na nete nie je vela, v dnesnom svete penazi najnovsie informacie a vedomosti nie su zadarmo.
Zadarmo sa tlacia len vysokozarobkove lieky, tj skoro vylucne patentovane neprirodzene chemikalie.

RNG

Zialbohu sem nemozem kopirovat priamo novsie informacie, ktore maju v svojich periodikach rozni znami alternativni lekari, ktori ich s uspechom pouzivaju, ale uvediem sem aspon nieco, co mozno najst zadarmo na internete.
altmedicine.about.com
www.youtube.com
a dalsie, ktore najdes na tychto strankach.

RNG

Ja sem len extremne zriedkavo davam svoje osobne nazory, ale definitivne chcem ludi oboznamit o praktikach inych skupin lekarov, ku ktorym citatelia tohoto fora nemaju inac pristup , lebo sa bezne potlacaju v tlaci a na sk0lach, a ktorych metody a odporucenia ziskavam z ich periodik a knih.
Budem velmi rad, ked prestanu rozne osobne utoky, lebo to sem nijak nepatri. Ludia sem chodia pre informacie,najma take, ktore nemozu dostat bezne od svojich lekarov , ktori su odchovanci vlastne tej istej lekarskej skoly.
Ale ako som casto zdoraznil, su aj ine mediciny a tiez maju svoje uspechy, casto aj lepsie, ako ta, co je dnes bezna v Europe a USA.
Preto sa mala cast lekarov aj naproti vsetkym prekazkam a prenasledovaniu rozhodla praktizovat iny typ mediciny, alternativnu, tj taku, co nie je oficalne schvalena, ale napriek tomu ma casto prednosti pred oficialne schvalenou.
Oficialne schvalenu medicinu prenechavam lekarom, profesionalom a ked mam na nu komentar, tak to je len na porovnanie vyhod a nevyhod medzi tou medicinou a roznymi inymi=alternativnymi.
Zijem uz dlho a neraz som videl ludi zomriet na
problemy, ktore sa dali alebo doppredu adresovat alebo s pouzitim inych prostiedkov dokonca aj vyliecit.
A zasadne tu radim len neskodne potravinove doplnky, tj lekarmi uznane za neskodne a schvalene na volny predaj, ktore sa mozu ludia odvazit brat bez rizika a strachu pred skodlivymi postrannymi ucinkami chemickych patentovanych liekov, kam patri dnes dokonca aj smrt!!!.
V USA uz vyse 90% lekarov sukromne berie doplnky, to by malo roznym, co tu na mna utocia a chcu diskreditovat a umlcat malo nieco povedat.
Teda pokial ich ciel nie je doslova skodit, lebo zialbohu aj taky sa najdu na svete. Svet a ani lekarske komunity nie su zlozene len zo samych dobrych ludi. Inac by nestahovali z trhu vyslovene skodlive lieky, ked ich vyvijali 10 plus rokov a pouzivali povedzme dalsich 10 rokov a az potom "odrazu zistili" ze su viac skodlive nez uzitocne. Tomu moze uverit len niekto velmi naivny.

Inac ja sa nestazujem , ze mi mnohe prispevky vymazali, na to som uz davno zvyknuty. Teda pokial je to podla administratora nieco neuzitocne pre forum, z jeho osobneho nazoru a podla pravidiel, ktore su tu jasne napisane.
A budem sem pisat, pokial mi dovolia ludi oboznamovat s pracou a vysledkami lekarov, co sa do beznej literatury nedostanu.
Robim to pre to, ze sa nemozem pozerat na to, ako su mnohi ludia poskodeni roznymi liekmi a praktikami, ked je dnes uz zname v uzkych kruhoch, ako sa da tomu predist alebo aspon to zmiernit, aby ludia nezomierali zbytocne na choroby a zdravotne problemy, ktore ini lekari vedia ucinnejsie adresovat.