Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Socialna fobia, uzkosť, vnutorna nervozita, panika

Príspevok v téme: Socialna fobia, uzkosť, vnutorna nervozita, panika
ccc666

Zdravím neviem si už s tymto problémom rady,bojím sa ludí,som nervozny a nemam byť prečo,stale sa ponahlam aj ked nemam kam,proste preživam neustaly stres,pričom mi nič nechyba.Komplikuje mi to život,viem že mám psychickú poruchu bol som aj u psychiatria ten mi dal lieky ktore aj zabrali tak na 60-70% lenže nedavno sa mi vyskytol další problem že mam zvyšený bilirubín a mám pocit že je to z tych psychiatrickych liekov ktore som bral,takže ich už neberiem.Pojdem síce na vyšetrenia a uvidim ale ostal som v slepej uličke,bojím sa znova navštiviť psychiatria a brať tie oblbovaky(ktore sice pomahaju) aby mi to niečo nepoškodilo napr pečen.Viem že tak či tak to nemožem brať celý život ale bez nich je mi hrozne.Prosim o rady.Ešte skusím napr volne dostupne lieky ako sedativ pc alebo guajacuran aj ked pochybujem ze mi zaberu.Prosim o rady ako z toho von

WHISPER

ja už som tolko krát ušla zubatej že už ani nerátam...
ako dieťa som skoro zomrela na zlyhanie obličiek, na aute nam nedala ženska prednosť z vedlajšej ulice, mňa zoťal debil na priechode ked vyletel ani neviem odkial..
ale to nie je taky problem, ako to že som od mala bola šikanovana v škole, tyrana psycho patickou materou, od otca psycho teror, nič neviem, nič nedokážem, nič zo mna nebude, debil som...
ked som nasla robotu a vypadla od nich do bytu kupeneho na hypo o ktorom sa dozvedeli nahodou až po 3 mesiacoch, ked mi mater poštu prečítala z katastra.. v tom čase som už mala všetky veci prestahovane a byt zariadený :-D
a mám klud...

..je to už 6 rokov čo žijem sama a stále mám čo robiť so sebou, ludia niekedy nechápu ale ja viem velmi dobre kolko sily, energie ma stojí to aby som bola vobec taká aká som, su na mne stopy z minulosti a prejavili sa mi zase...

pracujem na sebe,
chcem niečo dosiahnuť, isť si za snami, pre moju vysnivanu pracu potrebujem kurzy za 2000€ a 3 skušky zvladnuť..
prvu som mala mať o 2 tyždne odložila som ju,... už 2 tyždne mam paniku, kuknem na knihu revem, pridem z tesca revem, pozriem do zrkadla revem, rano sa budím na pocit že som neschopná, večer s tým pocitom zaspávam a revem... a mam pocit že som neschopná, že to nezvládnem, na čo som sa to dala.. a neviem či na to mám...
...a neviem čo s tým... + musim chodiť do fyzicky naročnej roboty, pridem domov som hotová, a mám sa učiť na skušky... mozog je mimo... učitel z kurzu mi povedal že mám na to, ale problem je že som perfekcionistka, mne nestačí aby som bola 100%, ja musím všetko na 300% ... a tak som uzkostliva a všetko robim v uzkosti, strese a robim somariny zo stresu len...

Pipi141207

Whiper.. Mne sa to spustilo po pôrode pri ktorom som skoro zomrela . Moj najvetsí problém je asi to ze nedokázem nechat minulost spat .. Som si vedoma toho ze to mam vsetko len v hlave no neviem si stym rady

WHISPER

"Trpím panikou ,"
"mam toho vela za sebou"

treba riešit to "mam toho vela za sebou" so psychologom, vysporiadať sa s tým, uzavtieť to v minulosti a nechať to tam,..

su aj iní ludia čo toho maju vela za sebou, možno aj horšie veci ako ty..!

ludia ved otvorte oči nespite!!! psychiatria je sakra velky biznis!
nevylieči vás, pomocť si možte iba sami..!

ved čitajte prispevky ludi, ktorym antidepresiva zničili zivot, zdravie, pečen, stitnu zlazu,...! a urobili z nich trosky..

ja mam sociofobiu, pomohla mi psychologička, ked chytám paniku tak mam na to triky, zamestnam mysel niečim inym... chodím medzi ludí, pracujem s ludmi,..
čím dalej tym je to lepsie...
mne sa to spustilo ako postraumaticky stres po havarke, + veci čo som si prežila nejako to prepuklo...
ale už je dobre... a bez chemii!!! neutekala som za psyvchiatrom aby ma nadopoval drogami...! nakolko som sama zdravotná sestra a vedomostí mám viac než dosť!

Panliek

A skusala si to riesit so psychologom ? Niekedy treba povymienat lekarov za lepsich a popritom patrat po pricine svojho problemu aj mimo nich.

Panliek

Pipi ale ty musis patrat po pricine tej paniky nie iba jest lieky. Psychiatricka je sukromna alebo si platis nejaky cas navyse ? Lebo ak nie tak ma na teba nanajvys 15 minut a predpokladam ze po rychlej diagnoze, kto vie nakolko presnej a hlbokej, ti hned predpisala lieky.

Pipi141207

Mila whisper , napísala mi to psychiatrička ... Trpím panikou , nesudte ked nepoznate , mam toho vela za sebou